Zdaniem Lady Gagi, książę Karol Windsor nie jest człowiekiem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Lady Gaga powiedziała mediom, że książę Karol nie jest człowiekiem, lecz hybrydą człowieka i jaszczurki, potrafiącą zmieniać swój kształt. Według źródeł zbliżonych do gwiazdy pop, książę miał się przeobrazić na oczach Gagi, która odebrała to jako ostrzeżenie, by dostosować się do zasad panujących na spotkaniu.

Gaga relacjonowała, że po tym jak doszło do transformacji, książę Karol miał prawie 2,5 metra wzrostu, żółte, migocące oczy oraz łuskowatą skórę, w kolorze iguany. Książę Walii miał zmieniać swój kształt jeszcze dwa lub trzy razy, po tym jak przedstawił się piosenkarce, co spodowało, że ta, przestraszona zaczęła go unikać. 

 

Gwiazda pop twierdzi, że widziała jego przeobrażenie także podczas swojego występu, kiedy książę znajdował się na widowni. Jej zdaniem, mogła dostrzec jego błyszczące w świetle, jaszczurze zęby, nawet po drugiej stronie pokoju.

Lady Gaga uważa podobno, że zmienianie kształtu przez księcia Walii było jednocześnie oznaką siły oraz ostrzeżeniem, aby nie zadzierać z potężnymi reptilianami, wśród których Karol jest jednym z wyższych kapłanów.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Frycek

"Przyszły antychryst to nowy

"Przyszły antychryst to nowy król wielkiej brytanii!
Bestia z morza (królestwo brytyjskie) wyda go na świat!
Antychryst od bestii z morza a fałszywy prorok od besti z zmiemi (rzym).
Kto ma uszy niechaj słucha!"

Portret użytkownika lipka

Windsor (wind-wiatr, sor-rząd

Windsor (wind-wiatr, sor-rząd) dynastia Koburgów, król Jerzy V podczas I WŚ zmienił nazwisko na Windsor bo (podobno) kojarzy się z zamkiem, miastem, dynastią. Wszystkie dynastie w Europie są skoligacone, niektóre związki były zawierane w bliskiej rodzinie. Lady gaga (zramolała dama) zapewne była na halucynogenach i stąd jej wizje. Swoją drogą 'artyści' mają bardzo plastyczne umysły, to idealne przekaźniki każdej informacji, nawet tej najbardziej bzdurnej. Ciekawe dlaczego ktoś zwrócił uwagę tzw. publiki na Windsorów. Wietrzne rządy - jak ospa.

Portret użytkownika baca

masoński produkt

masoński produkt satanistyczna lady lala wypuszcza ściemę dla durnych małolatów bo mimo wyprodukowanej na pokaz oficjalnej tępoty jest tak prywatnie również tępa że za nic nie skumała Icka, jemu z reptilianami chodzilo po prostu o żydów, gdyż słowa żyd nie wolno w angli używać i pisarze w innej formie je zatem zastępują, Rowling wymyśiła w ich miejsce voldemortów a Icke swoich reptilianów, gaga nie skumała w ogóle o co chodzi bo była zaćpana ale po przedawkowaniu jak już oczyści sie z ziół to będzie lady zgaga

masoneria chce jak zawsze wymyślić plebsowi wroga fikcyjnego dla odwrócenia uwagi od prawdziwego, kiedyś takim wrogiem byli komuniści, faszyści, kapitaliści, secesjoniści, separatyści, protestenci, rojaliści... wszyscy po prostu byli wrogami w różnych czasach tylko nie.... żyd Smile

Portret użytkownika Tryptyk

Pójdźcie za źródłem tej

Pójdźcie za źródłem tej informacji to dojdziecie na koniec ślepej uliczki, do człowieka który wymyślił to info, pewnie sącząs browara i myśląc jak nabić sobie 'wejścia' na stronę. Przecież powielanie takich pierdół powinno być karane! Nie ma źródła? to wypier...

Portret użytkownika mijo

 Pytanie do Radia Erewań. To

 Pytanie do Radia Erewań. To w końcu Michnik zgwałcił tę zakonnicę (Ida) a ta z zalu się spiła. I miał ją samochód przejechać pozorując wypadek? Czy ta zakonnica to jednak pijany, zaćpany, zarzygany, zaszczany rabin z pejsem z lewej i kolczykiem z prawej strony zatoczył się na chodniku wpadając na jezdnię wprost pod auto w którym na tylnym siedzeniu siedział Komorowski z Sorosem?

Portret użytkownika Ur

Istota z maldeka. planety

Istota z maldeka. planety ktora znajdowala sie pomiedzy marsem , a jowiszem. Zostala zniszczna , a jej uciekinierzy otrzmlai azyl na ziemi. Teraz mamy te gadzie negatywne i agresywne kreatury u wladzy. . Hybrydy a i owszem . Tylko nie do konca sie zgadzam. Gina Abul to prawdziwe (Kingu) pochodzenie pra przodkkow.

Ur

Portret użytkownika iceman

Puki nie zobaczycie obcego to

Puki nie zobaczycie obcego to nie uwierzycie, swoim wizerunkiem potrafią zalęgnąć strach jakiego nie znacie tym się żywią. Jest takie zło kótrego nie znacie ale to jak z niewiernym Tomaszem ci co nie wierzą muszą wsadzić palec w ranę ( przekonać się i zobaczyć ) choć nikomu tego nie życzę.

Portret użytkownika zibi1973

A ja się tak zastanawiałem

A ja się tak zastanawiałem kim są tu nasi cwaniacy z innemedium czy z zmian na ziemi a nawet z onet czy wp, jest ich kilka tysięcy,pierwsze co pomyślałem to ufo chodzi o inne,ale to całkiem nie pasowało ,za dużo wiedzą od środka,chociaż ufo ma długie pazurki,ostatnia myśl jaka mi nadchodzi to potomkowie tych co zasiedlili tą ziemie,tak się wywyższają(nigdy nie będziecie tacy jak my) to mamy nad ludzi,nawet potrafią przejąć kontrolę nad człowiekiem,polsky się chwalił w komentarzu, jest cała grupa co buntuje do wojny,a jak już dojdzie do tej wojny,to pochowają się jak szczury w schronach,jest przeludnienie i trzeba kogoś ukatrupić,widać że mocno im się spieszy by nas uszczuplić,nasze info nie lepsze,a nad ludzie to wiadomo dobrze ustawiona elita,to tak wygląda ludzie i nad ludzie,a teraz czekamy na wojnę,może będzie to jakiś impuls magnetyczny co zagarnie wszystkie dusze na raz,są tacy co żyją z tego

Portret użytkownika sandrax

Teraz musisz szybko opuścić

Teraz musisz szybko opuścić mieszkanie i wykopać schron,tak jak mysz norke.Kup wiatrówke i czekaj tam na wojne,zabezpiecz też matiza>zalej całego woskiem<żeby nie dopuścić do przeludnienia zakup odpowiednie gadżety w seks szopie i daj przykład.

Portret użytkownika arof

Skoro transformował do 2,5 m,

Skoro transformował do 2,5 m, to aż dziwne, że mu spodnie na dupie nie pękły. Gaga to wbrew pozorom bardzo ogarnięta laska i nie ma bata - te pierdoły albo nie są z jej ust, albo to głupia zagrywka dla jeszcze głupszej gawiedzi.

Portret użytkownika Sio

Kilka lat temu mieszkałem w

Kilka lat temu mieszkałem w pałacyku pod Oxfordem i Charles tam zawitał kilka razy i powiadam wam nie wyglądał tak sympatycznie jak ten miły reptalian ha, ha. A raczej jak snobistyczny zbutwiały prostak robiący głupawe miny do złej gry. A reszta to nic wielkiego - dużo hałasu o nic

Skomentuj