Zdjęcia z katastrofy UFO w Kampinosie

Kategorie: 

Zdjęcie obiektu nad Leoncinem

Zdarzenie, o którym pisaliśmy prawie miesiąc temu przykuło uwagę światowego środowiska ufologicznego. Dokładnie 24 maja 2012 w województwie mazowieckim w pobliżu miejscowości Gać i Leoncin doszło do upadku niezidentyfikowanego obiektu latającego.

 

Według tego, co twierdzi jeden ze świadków przelatujące a właściwie koziołkujące UFO widziało kilka osób.

„Dziś o 9 rano dużo ludzi z Leoncina było świadkami przelotu dużego obiektu w kształcie cylindra. Był metaliczny, lekko matowy, miał zmienną różnokolorową poświatę. Nad drogą przy wsi Gać (tego momentu byłem świadkiem, ja plus 8 innych ludzi) obiekt zaczął dymić, odbił się od ziemi kilka razy, po czym wzniósł się wysoko nad ziemię i uderzył w teren puszczy. Ten cylinder był naprawdę duży...Nie wiem, co to było, ale może warto zebrać ludzi, którzy to widzieli, bo świadków musiało być naprawdę dużo.”

Według doniesień, jakie docierały do mediów na miejscu upadku pojawiło się wojsko a leśniczy ostrzegał mieszkańców, aby nic nie mówili dziennikarzom. Jak informowaliśmy na polu w okolicy przelotu obiektu znaleziono drobny metaliczny pył. Świadkowie twierdza, że wysypywał się z walca.

[ibimage==13991==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wielu świadków przelotu obiektu było też w miejscowości Leoncin. To stamtąd pochodzą rzekome zdjęcia przelotu. Trudno wyrokować czy to fałszerstwo czy rzeczywiste zdjęcia. Widać różne fazy lotu obiektu, ale oświetlenie może wskazywać na fałszerstwo.

 

Upadek UFO i co dalej? Chciałoby się zapytać. Otóż nic, sprawa została zamieciona pod dywan. Sołtysi zostali poinstruowani, co mają mówić. Media mimo wagi sprawy nie podchwyciły tematu. Incydent z Kampinosu pozostanie kolejnym niewyjaśnionym zjawiskiem.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika AdWia

.. a dla mnie to gałka od

.. a dla mnie to gałka od potencjometru wzmacniacza. Latające telewizory i inny sprzęt latający po meczach polskiej drużyny piłkarskiej też widziałem, ale to przecie sie nie zalicza do UFO prawda?

Portret użytkownika Chlebezdrozdzy

w ubieglym roku (koniec

w ubieglym roku (koniec sierpnia, upalna niedziela, okolice godz 13, bezchmurne niebo)widzialem COS.. jechalismy z kuzynem walami nad Odra we Wroclawiu.. slonce palilo niemilosiernie, aby uniknac razenia patrzylem lekko w bok- jechalem jako drugi. W pewnym momencie zauwzylem wiszaca- nie potrafie okreslic wysokosci- kule, matowa, szara, super wyrazna. Opisalbym ja: matowy szary metal.  Odruchowo, na ulamek sekundy odwrocilem sie w strone kuzyna, aby go zawolac.. kula zniknela. Na bank nie bylo to przywidzenie. Nie bylo chmur wiec to cos nie moglo sie za nimi skryc. Swiadek (kuzyn) nie zdarzyl zobaczyc, jego zalapanie "o co chodzi" troche trwalo:)

Portret użytkownika radzio 1970

ludziska,,a co to ma

ludziska,,a co to ma byc??puszka beczka..wszystko to ale nie ufo,na Boga..to juz jest nawet nie fake,toc to zwykly KICZ!!!! no i soltysi zostali pointruowani,to juz jest deser...,,SKANDALE,,znaliscie to pismo zapewne..pozdrawiam

Strony

Skomentuj