Zdjęcia niezidentyfikowanych obiektów latających wykonane przez łódź podwodną US Navy

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Przed kilkoma dniami w Internecie pojawiły się zdjęcia zrobione rzekomo w 1971 roku, przez amerykański okręt podwodny USS Trepang (SSN 674). Do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów doszło podczas rejsu pomiędzy Islandią i Norwegią, w obszarze wyspy Jan Mayen.

 

Zdjęcia przez pół wieku przeleżały jako tajne, aż w końcu wyciekły we Francji. Wiadomo, że zdjęcia wykonano w marcu 1971 roku. UFO zauważono przypadkiem, a dokonał tego jeden z oficerów operujący peryskopem. Wykonano kilka zdjęć, najwyraźniej różnych obiektów. Nie wiadomo czy wylatywały z morza czy też pojawiły się z nieba.

Opinie co do tej sprawy są podzielone. ​​Jedni sugerują, że zdjęcia przedstawiają testy tajnego samolotu US Air Force. Jednak marynarka wojenna USA nie wydała żadnego komentarza w tej sprawie po ujawnieniu tych niezwykłych zdjęć. Przemilczenie jest często stosowaną metodą.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Te ufo to jest takie coś co

Te ufo to jest takie coś co tylko tak wygląda bo to jest tworzone by ludzie mysleli, że to są kosmici ! Oni są duchami i opętują ludzi i chcą nas oszukać !. "Człowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli.  Bóg po stworzeniu aniołów, postawił ich przed próbą posłuszeństwa, podobnie jak później naszych pierwszych rodziców. Część aniołów zbuntowała się, odmawiając uległości. Te istoty odrzuciły Boga i od tej pory prowadzą niszczycielską walkę z ludźmi. Chcą zdobyć nasze dusze na wieczność"

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika zielonawyspa

Sterowanie poglądami

Sterowanie poglądami społeczeństwa:
       Nie jest też trudno odnotować, że poglądy społeczeństwa na Ziemi są sterowane na najróżniejsze sposoby, tak aby ludzie nie zorientowali się w tragiźmie sytuacji w jakiej się znajdują. Aby odnotować to sterowanie wystarczy sobie uświadomić, że fakt istnienia tak przytłaczającego materiału dowodowego na istnienie UFO i na skrytą okupację Ziemi przez UFOnautów, jak ten wyszczególniony na niniejszym wykazie, wcale nie wystarcza, aby ludzie odnotowali ten materiał. Ponadto istnieją także bardziej bezpośrednie dowody tego sterowania. Ich przykładami są relatywnie liczne na Ziemi przypadki kiedy UFOnauci indukują mordercze paniki, jak owa panika z Bagdadu z dnia 31 sierpnia 2005 roku, omawiana przy początku niniejszej strony. Chodzi bowiem tutaj o to, że jeśli UFOnauci są w stanie zaindukować telepatycznie tak morderczą panikę i wzajmne tratowanie, tymi samymi narzędziami są oni również w stanie narzucać ludziom poglądy jakie tylko zechcą.
Ponadto mamy przeogromną akumulację dowodów religijnych na istnienie "diabłów" starających się zniszczyć ludzkość - które to dowody musiały przecież wziąść się z czegoś lub od kogoś. Szokującym na temat owych "diabłów" jest, że zarówno ich anatomia, ich wygląd, możliwości, działalność, a także ich zachowanie, dokładnie odpowiadają temu co dzisiaj wiadomo na temat UFOnautów. Faktycznie też w podrozdziale V9.1 z tomu 16 monografii [1/4] opublikowany został formalny dowód naukowy, że "religijne diabły to dzisiejsi UFOnauci".
       Fotografie "diabłów" zostały pokazane na "Fot. #4" z totaliztycznej strony sw_andrzej_bobola.htm - a kościele Św. Andrzeja Bobola w Miliczu, a także na "Fot. #7" z totaliztycznej strony malbork.htm - o tajemnicach i ciekawostkach zamku w Malborku.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika janek

najlepsze jest zdanie

najlepsze jest zdanie "wypatrzył peryskopem" ;-)))) potem sie zapewne wynurzył, kapitan sie ubrał w sztormiak, wlazł na wierzyczkę wyjął zorke 5 i zrobił kilka zdjęć, naturalnie potem wywołał je w sposób amatorski w kuwecie swojego kota.

Portret użytkownika aron jasnowidz

i znów rozumy nie wiedzą czy

i znów rozumy nie wiedzą czy to prawda czy fałsz a takie piekne zdjecia  Smile ,macie dowód przed oczami i jedyne co większosc z was robi to szuka w zaprogramowanym rozumie wszystkiego co może zdyskredytowac prawde ,bo jak tu wierzyc ze jest sie podrasą dla jednych i doskonałościa dla drugich ? kiedy rozum zablokował wykrywacz kłamstw? wiedzę prawdziwą która posiada dusza? zostaje tylko popatrzec jak pisane to jest z poziomu "wiem że nic nie wiem " ile juz admin dał wam dowóów na to że prawda jest inna niz wam wtłoczono do głów ,on sam zmienia swoje nastawienie ,szuka dowów na to co jest oczywistościa dla jednych ,ale to pokazuje tylko jak porgramy w głowach mozna porozbijac prawda i WIARĄ ,i znów zaraz programy w głowach wybuchną agresją bo co maja zrobić gdy tak je zaprogramowano ? 

Portret użytkownika aron jasnowidz

wiem ale pisałem rok temu

wiem ale pisałem rok temu czemu nie czas na takie pisanie ,gdy programy w głowach zamilkną a ludzie uwierzą w to co przekazywały doświadoczne dusze wtedy każdy kto zna prawdziwe imie swojej duszy bedzie mógl je tutaj napisać bez ignroancji ,a na razie dla dzieciaków którzy wierzą w rozum zostaje aron a dla tych co dawno zrozumieli to co przekazuje i to co pisze jest natuaralne ze to aaron .

Portret użytkownika olaf7658@op.pl

Czarne zdjęcia w 1971r, to

Czarne zdjęcia w 1971r, to nic nadzwyczajnego, sam odbywałem służbę na okrętach od 1984r i robienie zdjęć czarno białych było czymś normalnym, kolorowe filmy były trudno dostępne i drogie w wywoływaniu, poza tym kolory nie były idealne, dlatego cz-b zdjęcia były popularne, a zprzyczyn technicznych kolor nie był potrzebny, 99% materiałów szkoleniowych pozyskanych przez szpiegów na zachodzie do naszych celów szkoleniowych była czarno biała, ot i wszystko w temacie kolorów.
A co do samych obiektów na fotografiach, to jakoś ciężko mi oprzeć się wrażeniu, że jest to fotomontaż, no może jeden z obiektów przypomina jako żywo jeden z  projektów USA pod nazwą kodową TR lub Lockheed F-117 Nighthawk oficjalne Wprowadzenie do służby: październik 1983, wcześniej pewnie prowadzili testy, o ile mi wiadomo w tamtych czasach testy mogły trwać nawet naście lat zanim sprzęt trafił do oficjalnej służby.
 

Portret użytkownika Jarek

F 117 ?? Please, give me a

F 117 ?? Please, give me a break! Nie wiem z której strony przypomina to ten samolot. Zresztą w 1971 Amerykanie NAPEWNO nie dysponowali jeszcze gotowym, latającym prototypem. Mógłby to być inny samolot, ale jaki jest sens testowania "tego czegoś" na morzu Północnym? W żadnym wypadku USA nie robiło tego w Europie przy takich tajnych projektach i na pewno w przypadku ZSRR wręcz niemożliwe do zrealizowania były takie testy. 

Portret użytkownika pilip

"Przemilczenie jest często

"Przemilczenie jest często stosowaną metodą." hahah, hahaha,admin admin... ty juz sam nie wiesz co począc. 
jak nasa, armia usa lub rząd usa coś mówią,upubliczniają, ukazuja dokumenty to zawsze piszesz ze to kłamstwo, ściema i celowa dezinformacja ludzi i ze te służby nie są od tego zeby mówic prawde
jak nic nie robią, nie mówią, nic nie pokazują -  często stosowana metoda utajniania informacji i PRAWDY 
ahh, admin admin, wez to ogarnij w głowie bo sam sie gubisz i artykuły ktore są tematycznie zblizone potrafią same sobie zaprzeczac treścią bo ty w ciagu tygodnia zmieniles zdanie i nagle tworzysz artykuł na podstawie tego co mówi nasa, rządy, armia usa...

Portret użytkownika pasjonat

fotografia analogowa nawet

fotografia analogowa nawet camera obscura byla i bedzie zawsze wyrazniejsza bo cyfrowa nie osiaglea nawet polowy pułapu dokladnosci analogowej. setki gigapikseli to miara fotografii analogowej.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

Tak jak napisałeś ale co do

Tak jak napisałeś ale co do powyższego ujęcia można przypuszczać że to jednak klasyczny fotomontaż typu "stykówka". Natomiast współczesne odpowiedniki starszej fotografii są identyczne z tym co widać przez silną lornetę lub peryskop właśnie. Jeśli to fałszywki to bardzo dobrze zrobione.

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem to są

Moim zdaniem to są autentyczne zdjęcia zmiennokształtnych energetycznych (hologramów) UFO "pojazdów". Problem leży bardziej po naszej stronie. Cywilizacja obecna nie jest przygotowana na ich UMYSŁ, na ich duchowość, która może zniszczyć naszą cywilizację, zwłaszcza jeśli są oni tworami Anioła, o którym nie mam zamiaru tu się rozpisywac.
[...]Widać że świat cywilizacji tzw. białego człowieka (technologicznej) pogrąża się coraz bardziej w chaosie moralnym, co pociąga za sobą narastanie agresji oraz problemów społeczno politycznych. Masoni-UFOsoni są marionetkami w ręku potężnej istoty/istot, które chcą doprowadzić ludzkość jaką znamy (ciągle jeszcze człowieczą ! z ludzkim DNA) do upadku i asymilacji - przeobrażenia się w zbiorowość/świadomość UFO-ula, gdzie miłość ma zostać zastąpiona inkubatorami, gdzie rodzina ma zniknąć, a w to miejsce ma się pojawić wymarzona technologiczna inżynieria (nowej) sztucznej bio-inteligencji !

Na stronie ZmianynaZiemi, znany redaktor 'talin' prezentuje upadek etyczno duchowy jednego z państw europejskich, jest to ukryty krok ku tzw. "Nowej" rasie ludzkiej ! Znamy takie posunięcia z całkiem niedawnej historii, miały one nazwę hitleryzmu, który poszukiwał globalnej dyktatury zła - nowej rasy, tam też ideolodzy snuli plany genetycznie konstruowanej populacji ! Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat idea ta wcale nie zanikła, była tylko 'uśpiona'. Tajne organizacje duchowe wyczekiwały dogodnego momentu, gdy technologia będzie pozwalała na dzieci z probówki, na nowe stworzenia humanoidalne GMO ! Do wymarzonego celu 'ducha Hitlera - antychrysta' ma prowadzić zmiana LUDZKICH obyczajów, Boskiej-Biblijnej moralności oraz eliminacja duchowości  chrześcijańskicj, która jest jedyną siłą przeciwną planom UFO-sonów ![...]
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-planuja-zalegalizowac-kazirodztwo
 
Trochę nowych rzeczy, z których pochodzi cytat jest dopisanych pod tym linkiem:
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html
Islamska trauma z roku 960 - Doktor Krajski o Wolności

https://www.youtube.com/watch?v=sFl-I8_Ogm

 
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

A moim zdaniem - znany

A moim zdaniem - znany redaktor talinn jest też autorem równie znanych porzekadeł i innych mądrości filozoficznych! Przykład z zeszłego tygodnia: ''Od czasu do czasu kukła zanurza pióru w kałamarzu.'' Głębia tych myśli jest tak bardzo niezgłębiona że trzeba udać się w głęboki stan medytacji by zglebić tę głębie.
Будьте здоровы! товарищ Homo Sapiens

Portret użytkownika baca

homoś dlaczego te

homoś dlaczego te wszystkie anioły, te demoniczne byty, te ufosony, no i te wszystkie matki boskie sprawiły, że stałeś się inteligentny inaczej?
gdzie leży przyczyna że jesteś taki śmieszny... taki inny?

Portret użytkownika Q...

Ponieważ uważam treści

Ponieważ uważam treści prezentowane przez Homo Sapiensa za bardzo cenne i pouczające pozwolę sobie zadać Tobie, baca,  proste pytanie które jednak, zapewne,  nie da prostej odpowiedzi.
Gdzie leży przyczyna Twojej, reprezentowanej tu wielokrotnie, płytkości duchowej i, często, intelektualnej, której bezpośrednim dowodem są nagminne ataki typu "ad personam" wobec różnych osób a wobec Homo Sapiensa szczególnie?.
To że potrafisz czasem ogarnąć jakiś temat i jesteś krasomówcą nie świadczy wcale że masz patent na prawdę. Często "ślizgasz się"  zaledwie po powierzchni rzeczywistości nie będąc w stanie sięgnąć do jej głębi.
Zaglądasz do Biblii by wyciągnąć z niej coś głębszego?. Chyba nie, choć mogę się mylić. Zajrzyj więc tu. Visuddhimagga (Cykle świata). Jest tam taki pouczający tekst:
"Ten świat będzie zniszczony, również potężne oceany wyschną, a ziemia spłonie. Dlatego szlachetni, kultywujcie życzliwość, kultywujcie współczucie"

Wiesz czym jest szlachetność ?. Przeciwieństwem  małości.
 

Portret użytkownika El Koto

Wydaje mi się, że pojąłem

Wydaje mi się, że pojąłem zagadkę takich osób jak Baca. To było dość trudne do pojęcia. Ludzie tacy jak On (a jest ich wielu) zaklinają rzeczywistość poprzez negatywizm. Tz. oni wzywają zło i głupotę, ale tak naprawdę chodzi im o to by otrzymać coś przeciwnego. Przykład. Działa to na zasadzie mechaniki skrzywdzonego dziecka, takie dziecko prosi o lizaka a dostaje klapsa, dziecko nie rozumie co się stało, ale oni będąc już dorosłymi nadal nie wyciągnęli wniosków i nic się nie nauczyli - jedynie są cwani i sprytni dlatego teraz proszą od razu o klapsa, a tak naprawdę po cichu liczą na to że bozia-diabeł ześle im lizaczka. Rozumiecie? Stąd ta przewrotność jest np u mongołów, oni wszyscy molestowani byli w dzieciństwie przez rabina-wampira, a że są cwani i inteligentni wiec modlą się od razu o zło, bo nie ma w nich wiary ani nadziei na coś dobrego bo dobrze wiedzą co robi rabin. Mimo wszystko dostają jednak tylko to o co się modlą, a lizaczka to muszą sobie sami kupić. Przykre to jest.

Portret użytkownika puchacz

Nieśmiało pokazują coś co już

Nieśmiało pokazują coś co już dawno nie lata albo już jest na złomie bo teraz latają bardziej zaawansowane "pojazdy kosmiczne", te obecnie używane przez wojsko to na siłę wmawiane ludziskom ufo z dalekiego kosmosu chętnie pokazywane przez podstawionych agentów w internecie.

Skomentuj