Zdjęcia z utajnionego raportu Pentagonu ukazują pojazd UFO

Kategorie: 

Źródło: Pentagon

Zgodnie ze szczegółowym opisem raportu, opartym na rozmowach z wieloma agencjami wywiadowczymi, Grupa Zadaniowa ds. Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych Pentagonu wydała dwa tajne raporty wywiadowcze o UFO w 2018 roku i tego lata. W ich treści, znajduje się niezwykłe zdjęcie tajemniczego obiektu, unoszącego się nad Oceanem Atlantyckim.

Fotografia, która pojawiła się właśnie w  sieci pokazuje tajemniczy obiekt unoszący się nad Atlantykiem na wysokości 35 km. Według anonimowych źródeł z Departamentu Obrony i Wywiadu Wojskowego USA, zdjęcie zostało dołączone do tajnego raportu z obserwacji obiektów pozaziemskich w 2018 roku. Pentagon nie odpowiedział od razu na zapytanie DailyMail.com z prośbą o potwierdzenie istnienia dwóch raportów lokalizacyjnych i autentyczności zdjęcia z kabiny, które wyciekło, w jednym z raportów.

Zdjęcie zostało wcześniej opisane jako przedstawiające obiekt w kształcie „sześcianu” z „niezidentyfikowanego metalu” unoszący się nad morzem na wysokości od około 30 000 do 35 000 metrów. Wydaje się, że zdjęcie zostało wykonane przez operatora systemu uzbrojenia na tylnym siedzeniu pojazdu, który wygląda jak myśliwiec F/A-18.

 

Należy tu zauważyć, że zdaniem niektórych, obiekt przypomina dropsonde GPS. Jest to urządzenie do profilowania atmosfery, które jest zwykle zrzucane z samolotu podczas huraganu. Obiekt widziany przez pilotów, faktycznie ma kształt spadochronu dropsonde, ale urządzenie zazwyczaj spada szybko w kierunku Ziemi. Wart wzmianki jest również brak transpondera GPS pod obiektem.

 
Obiekt widoczny na zdjęciu ma stanowić spadochron dropsondy GPS
 

Grupa zadaniowa Pentagonu uznała te sprawę za wystarczająco niejasną, aby uwzględnić ją w raporcie. Raport zagłębia się w możliwość swobodnego poruszania się UAP (jak wojskowi określają UFO) zarówno w powietrzu, jak i w wodzie. Raport, miał również zawierać „bardzo wyraźny” obraz niezidentyfikowanego trójkątnego samolotu, który wynurzył się z morza przed pilotem myśliwca F/A-18 Hornet. Jak narazie, niezostało ono jeszcze opublikowane.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika hehe

Myśliwiec na pułapie 35tys

Myśliwiec na pułapie 35tys metrów. No, no to byłby wyczyn godny Gagarina Smile

Ach nie! on pewnie leciał na 10tyś i fotografował w górę... ...ale w takim razie skąd ten horyzont???  

I tym oto sposobem ktoś tu ściemnia.

Skomentuj