Na zdjęciach z Marsa wypatrzono coś co wygląda na metalową skrzynkę - czy istnieje tam cywilizacja?

Kategorie: 

Rzekoma skrzynia na Marsie - Źródło: NASA

Niezwykły "kamień" o regularnym prostokątnym kształcie i zaokrąglonych brzegach, sfotografował jeden z marsjańskich łazików. Zdjęcie zostało wykonane 5 maja 2014 roku.

 

Zdjęcie przedstawiające niewytłumaczalnie regularnych kształtów skałę, można znaleźć na stronach internetowych NASA, poniżej znajduje się odnośnik do oryginalnej fotografii.

[ibimage==23410==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy teoretyzują, że przypomina to skrzynkę na amunicję. Cieszy to zwolenników teorii, wedle których ludzie są już na Marsie od dawna, tylko nie mówi się tego publicznie.

[ibimage==23411==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ostatnio jeden z żołnierzy US Army oświadczył, że kilkanaście lat walczył z obcymi na Marsie. Ex marines przedstawiający się jako Kapitan Kaye twierdzi, że na Marsie jest 5 ludzkich kolonii, a on sam spędził tam 17 lat by ich chronić.

 

Być może wrażenie, że mnogie artefakty wyglądające jak ślady po obecności cywilizacji na Marsie to również efekt kolonizacji, o której nie mamy pojęcia.

 

 

Źródła:

http://mars.jpl.nasa.gov/msl-raw-images/msss/00141/mcam/0141MR0820019000...

http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/385250/Retired-US-marine-Cap...

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika walko

Czy tylko ja widzę tam coś o

Czy tylko ja widzę tam coś o wyglądzie czaszki ???
Jeśli zbliżymy zdjęcie o połowę i popatrzymy dość uwarznie po prawej stronie na godzinie piątej od skrzynki możemy to zobaczyć. Niewiem czy to mi się tylko zdaje. Przypatrzcie się i jeśli to zobaczycie to dajcie plusa w moim komentarzu

Portret użytkownika ottak

Zastanawiające! Na łasze

Zastanawiające!
Na łasze piasku (?) są ślady kół, wyglądają na ślady opon z głębokim bierznikiem. 
Zwraca moją uwagę "podwójny" bierznik widoczny z lewej strony a także dwa wgłebienia od czoła, bliżej prawego śladu. W mojej ocenie wyglądają na ślady butów.
Co o tym sądzicie?
 
 

Portret użytkownika Pebu

Na Marsa nie polecą

Na Marsa nie polecą oficjalnie nigdy, chociaż nieoficjalnie dawno już tam są. Czy wy ludzie naprawdę wierzycie w to, że kiedykolwiek nastanie taki dzień w którym oznajmią nam, że ludzkość postawiła nogę na Marsie ? Na pewno nie w tych dziejach. Oni już dawno tam byli, są i się z was śmieją. A dlaczego ? A no dlatego, że to co dostajecie z powierzchni Marsa w postaci zdjęć z łazika Curiosity to tak naprawdę ochłapy i nic innego. Oni wiedzą o Marsie takie rzeczy co to się w pale nie mieści uwierzcie mi. Rządy od dawna posiadają technologię która pozwala im dotrzeć do innych planet w układzie słonecznym.. BA ! Nawet do odbycia podróży międzygwiezdnych. Od dawna mają kontakt z tymi z góry. Wiadomo już, że w samej naszej galaktyce jest kilkaset tysięcy zaawansowanych technicznie ras, a w całym Wszechświecie jest ich miliardy miliardów i tworzą Galaktyczną Federację Światła, i to nie są już żadne wymysły tylko potwierdzone fakty poparte licznymi dowodami. Wracając do Marsa.. myślicie, że na tej planecie nie było nigdy życia i, że jest jałowa od początków jej istnienia bo tak wam wbijają do głów w szkołach. Tam tysiące lat temu gdy Mars był jeszcze tak urodzajny i piękny jak Ziemia i lądy otaczały Oceany żyła potężnie rozwinięta cywilizacja, która na skutek wielkiej kosmicznej katastrofy musiała opuścić planetę i udać się w poszukiwanie nowych domów, a jednym z tych domów jest Ziemia i to my jesteśmy ich dziećmi i to oni są waszymi Bogami, ale tu nie chodzi tylko o Marsa ale też o inne rasy kosmiczne odwiedzające Ziemię od tysięcy lat, które ingerowały w nasze życie i pobyt na Ziemi.

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Cyt: "...Rządy od dawna

Cyt: "...Rządy od dawna posiadają technologię która pozwala im dotrzeć do innych planet w układzie słonecznym.. BA ! Nawet do odbycia podróży międzygwiezdnych." - nieprawda, nie posiadają bo nie mogą, przecież do dziś nie kupili mojego pędnika który właśnie pozwala nam popędzić ku innym gwiazdom a Marsa - WLICZAJĄC w to permanentne ROZPĘDZANIE I HAMOWANIE statku - osiągnąć góra w tydzień...
Zaś co się tyczy owej "skrzynki" - jestem zdumiony bo nie wiedziałem że siła zderzenia pociągu z TIR'em jest aż tak wielka by ot tak, niczym pestkę czereśni,  "wypstryknąć" skrzynkę narzędziową aż na Marsa... Smile Smile Smile Smile

Strony

Skomentuj