Zdjęcie Nibiru zrobione 30 maja na Biegunie Południowym

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Zwolennicy teorii rychłego nadejścia planety Nibiru wspominanej w źródłach sumeryjskich mają kolejne powody do zadowolenia. Najnowszy film z kamery internetowej umieszczonej na Antarktydzie zdaje się dowodzić, ze to tajemnicze ciało niebieskie w istocie zbliża się do Ziemi.

 

Według opisów towarzyszących temu nagraniu to, co się na nim znajduje w żaden sposób nie może być zakwalifikowane, jako Wenus czy też Księżyc. Może to być słońce poboczne, ale byłoby to najdziwniejsze słońce poboczne w historii, gdyż zdaje się świecić odbitym światłem już po zachodzie Słońca.

W nagraniu brakuje pewnej liczby klatek, co jest tłumaczone "problemami technicznymi". To zaskakujące, ze kłopoty ze sprzętem do fotografowania nieba pojawiają się akurat w trakcie prowadzenia tak zdumiewającej obserwacji.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika neli

tak, jest widoczne, ale nic

tak, jest widoczne, ale nic się nie stanie takiego złego, rodzaj ludzki przetrwa i bedzie się miał lepiej,błagam, niech wyjdzie wszystko, co ukryteniech się pokazę wszystko, co przez rządy utajnianeniech ludzie pospolici wiedzą już wszystko, co tajne, błagam, to konieczne, zróbcie coś wreszcie jak wikileaks

Portret użytkownika robertus

@ Pio'76 Ano widoczna jest

@ Pio'76Ano widoczna jest tylko podobno z bieguna południowego (w co sam za bardzo nie wierzę) dlatego, iż jak pewnie wiesz ziemia się obraca można powiedzieć w pozycji stojącej, oczywiście z lekkimi oddchyleniami osi, a ona niby właśnie nadlatuje centralnie od strony południowej, no i dlatego niby ją widać tylko tam.

Portret użytkownika Pio'76

Ponieważ Ziemia jest kulą, to

Ponieważ Ziemia jest kulą, to powinna być widoczna na całęj południowej półkuli, przy czym na biegunie w zenicie, a im bliżej równika tym bliżej horyzontu. Zupełnie jak z widocznością Słońca i Księżyca. Są widoczne na połowie globu, ale pod różnym kątem.Zadałem poprzednie pytanie, żeby wskazać, na kolejny kit w sprawie Nibiru. Nibiru jest tak samo wiarygodne jak Niewidzialny Różowy Jednorożec. Od kilku lat słyszę, że za chwilę będzie widoczne, że wszyscy sceptycy ją zobaczą i będzie im głupio, później niby chemtraile mają ją zasłaniać. Nibiru to bajka dla podekscytowanych samobójców czekających na koniec, ale nie mających odwagi, żeby samodzielnie się pociąć czy skoczyć z wieżowca Wink

Strony

Skomentuj