Zdjęcie skrzydlatego demona z Phoenix nie jest fałszerstwem

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Na początku stycznia tego roku, na facebooku pojawiła się tajemnicza fotografia  przedstawiająca postać ze skrzydłami wpatrującą się w autora zdjęcia. Wiele osób uznało to z góry za fake, ale jak się okazuje sama fotografia, może nie być fałszywa.

 

Niejaki Richard Christianson zamieścił to zdjęcie na swojej tablicy na Facebooku 1 stycznia 2017 roku. Zostało wykonane w Phoenix w Arizonie. Obraz został udostępniony ponad 86 000 razy i zdaniem części obserwatorów przedstawia upadłego anioła, albo wprost demona. Od tamtej pory, wrzawa na temat fotografii nieco ucichła, a niegdyś zainteresowani nią ludzie uznali chyba że mają doczynienia z kolejnym oszutwem.

Okazuje się jednak, że już w kilka dni po  udostępnieniu tego zdjęcia, część badaczy zjawisk paranormalnych pokusiła się o analizę fotografii za pomocą internetowego narzędzia FotoForensics. Wyniki okazały się zaskakujące, ponieważ zgodnie z analizą programu, zdjęcie jest autentyczne i nie było przerabiane w żadnym stopniu.

Czy oznacza to że autor fotografii rzeczywiście zaobserwował tam jakąś skrzydlatą istotę? Nie koniecznie. Nawet zakładając, że zdjęcie jest autentyczne, pozostaje możliwość, że mogło być ono ustawione, bądź zwyczajnie źle zinterpretowane. Część z internautów sugerowała, że mogła to być palma choć patrząc na kształt dziwnego stwora trudno byłoby w to uwierzyć. Niestety, biorąc pod uwagę, że minęło już pół roku od emisji tego zdjęcia i nadal nie znamy prawdy na jego temat, można chyba założyć że nie zmieni się to w najbliższym czasie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Astronauci ze stacji

Astronauci ze stacji kosmicznej równiez spotykali takie zjawy ze skrzydłami, zjawy, które sie usmiechały i celowo zwracały swe twarze do astronautów.Były one w grupie większej niż pojedyncze osobniki.

Portret użytkownika PiotrekS

Z założenia demon a może

Z założenia demon a może anioł albo po prostu obca istota. Za dużo filmów powstało o tym że wszyscy będą niszczyć biednych ludzi - cały kosmos się uwziął na nas he he he. Bawi  mnie to "amerykanskie" podejście do sprawy. Nigdy nie dogadamy się z obcymi bo od razu albo świętość nad świętościami albo trzeba rozp.....irzyć. Jak to mówią chrześcijany "Pokój z Wami"

Strony

Skomentuj