Zdjęcie świecącego obiektu z Iowa

Kategorie: 

http://www.mufoncms.com/files/34609_submitter_file1__DSCN1572.JPG

Sieć badająca przypadki UFO zarejestrowała tą sprawę pod sygnaturą #34609. Nie ma filmu, ale są dobrej, jakości zdjęcia. Nikt nie wie, co one przedstawiają.

 

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Council Bluffs w Iowa. Świadek twierdzi, że spojrzał w okno i zobaczył czerwone, niebieskie, żółte i zielone światła. W pierwszej chwili świadek rozważał, że to może być helikopter, bo zjawisko wisiało nieruchomo.

Po kilku minutach świadek nadal to widział i to już przykuło jego uwagę. Potem spojrzał przez swój teleskop i ujrzał, że coś kotłuje się wokół pojedynczego punktu. Wtedy wziął aparat i zaczął robić zdjęcia, z których kilka publikujemy w tekście.

W pewnym momencie kilkanaście świateł będących osobnymi obiektami sformowało sie w coś, co przypominało ogon. Nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia tego fenomenu.

Warto zauważyć, że obiekt przypomina wyobrażenia smoków podczas chińskiego Nowego Roku.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ktoś

"Ponieważ oko ludzkie zauważa

"Ponieważ oko ludzkie zauważa jedynie 24 klatki na sekundę,
wystarczy, że taki wehikuł zacznie migać powyżej tej bariery" - raczej w fazie innej niż płynący z oczu odczyt. Oko działa jak stroboskop, co jakiś czas zbiera "obraz" tego co widzi i przekazuje dalej. Jeśli coś będzie się pokazywało w czasie gdy "oko" nie zbiera informacji to dla właściciela "oka" to nie istnieje bo nie spłynęła informacja iż coś zostało w trakcie obserwacji zauważone.

Nawet jeśli co któreś "pojawienie" się ufo trafi na czas odczytu "oka" to i tak informacja ta ulegnie rozmyciu w trakcie przetwarzania. Odbiorca będzie miał niejasne wrażenie iż coś było ale nie będzie wstanie powiedzieć co to jest. To tak jak z podprogowymi reklamami w TV. Klatka z reklamą jest rejestrowana ale ponieważ stanowi pojedynczy impuls jest wygaszana poprzednim i późniejszym ale zgodnym ze sobą (wzmacniającym się) przekazem.

Portret użytkownika Robson

@djrutek "Stan

@djrutek"Stan telekinetycznego migotania – to stan wywołany nierytmicznymipulsami pola magnetycznego (w magnokrafcie I generacji pulsy polamagnetycznego były bardzo precyzyjne i stałe), które powodują, żewehikuł ufo zaczyna migać – czyli zmieniać się w ciągu sekundy zestanu fizycznego, jakby w zarys i przeciw-materialną wersję tegowehikułu. Ponieważ oko ludzkie zauważa jedynie 24 klatki na sekundę,wystarczy, że taki wehikuł zacznie migać powyżej tej bariery i...żegnajwidzialności. Jednak z badań wynika, że wehikuły ufo, po pierwszemigają z jakąś umowną dla wszystkich ras i ufonautów częstotliwością –gdyby każdy wehikuł migał w innej częstości, ufonauci nawzajem niewidzieliby siebie".Fragment książki "Na krawędzi prawdy " - Dominik Myrcik & Jan Pająk

Portret użytkownika vpp7

mój znajomy widział coś

mój znajomy widział coś podobnego prawie rok temu w Anglii. Na zdjęciu wyglądem przypomina fajerwerki ale on twierdzi, że widział to na własne oczy i na pewno to nie były ani fajerwerki ani błyskawica, samolot...itp.

Portret użytkownika Dj Fazzman

Pytanie brzmi: w jaki sposób

Pytanie brzmi: w jaki sposób świadek robił te zdjęcia? Ustawił statyw, przykręcił aparat i fotografował na dłuższym czasie ekspozycji, czy może robił zdjęcia bez przygotowania "z ręki"? Chociaż w sumie zdjęcia świecących punktów na czarnym tle bardzo łatwo spreparować fotografując fajerwerki albo inne punktowe światełka. Diody LED fotografowane na ciemnym tle z odpowiednio dużej odległości również powinny dać tego rodzaju efekt.

Skomentuj