Zdjęcie UFO wykonane w Rosji

Kategorie: 

Źródło: Rossija 1

Rosyjska telewizja Rossija1 pokazała interesujące zdjęcie UFO zrobione w południowej części Rosji, w miejscowości Khakassia. Fotografię wykonała aparatem w telefonie komórkowym jedna z nastolatek. 

 

Jak sama twierdzi nie miała świadomości, że fotografuje coś niewyjaśnionego. Dopiero gdy wyczytała plik do komputera zobaczyła, że oprócz zimowej scenerii znajduje się tam coś jeszcze. 

 

To ciekawy przykład przypadkowej obserwacji UFO. Kształt obiektu nie przypomina znanych konstrukcji samolotów. Nie można jednak wykluczyć, że rosyjska nastolatka sfotografowała jakiś tajny pojazd należący do wojska. 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ozyrys-ka

@[email protected] Juszka !!!Panowie

@[email protected] Juszka !!!Panowie rewelacja ! nie wiem czy wiecie ,ale żadna znajomość zawarta w zeszłym roku ,nie zadziała się "przez przypadek".
Jezeli ,któryś z Was potrafi zobaczyćswoje wcześniejsze wcielenie -to radzę poszperać ,tam znajdziecie przyczynę Waszej"miłości wzajemnej".
Przyciagacie się jak magnez:)I jaki niewyczerpany zasób energii ,a to na pewno oznacza ,że jest kolejne spotkanie ...na pewno nie pierwsze.
Oczywiście ,że Ojciec Pio ma rację ,nie jesteśmy sami ani w tym Wszechświecie ,ani w żadnym  innym .
A Obcym cywilizacjom nie potrzeba żadnych tysięcy lat świetlnych ,bo to działa na zupełnie innej zasadzie .
To są tylko nasze punkty odniesienia ,nie mające nic wspólnego z prawdziwą rzeczywistością panującą w kosmosie .
Niektóre cywilizacje potrzebują statków ,a inne tylko ...- myśli!

Portret użytkownika zico169

problem z ufo jest taki ze są

problem z ufo jest taki ze są oni tu odpoczątku, powiedzcie mi co to oznacza i jaki jest cel ???. celem jest Au3O2 substancja do technolgi wirów w tym grawitacj ,czyli generatory ,silniki antygrawitacyjne, komunikatory wykorzystujące grawitacje, tunele czasoprzestrzenne, pola siłowe, nowoczesne materiały. a co ufo robiło nad rosją , pilnuje żeby niedoszło do wojny , myślicie ze wybuch wulkanów po tragedii smoleńskiej to był przypadek jak ta katastrofa albo inaczej mówiąc udany zamach. świat nieskłada sie tylko z samolubnych ludzi którzy myślą ze są pępkem świata i myślą ze są sami w całym wszechświecie 
 
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Ta ciągła cisza ze strony tzw

Ta ciągła cisza ze strony tzw przybyszy powoduje, że pełno nawiedzonych aczkolwiek bardzo zdolnych ludzi wymyśla teorie i tzw. channelingowe historie o tym czym/kim są ufonauci ! To jest tajemnica i tylko niewielu jest dane ją poznać, nawet badacze zajmujący się tym problemem przez dziesięciolecia mogą tylko stwierdzić że to zjawisko napewno jest, a reszta to teorie i domysły...
Człowiek i Stwórca jest tą tajemnicą którą ludzkość powinna się starać poznać a tajemnica ufo zostanie rozpoznana wtedy automatycznie.
 
Ciekawi mnie czy ta wypowiedz Św. Ojca Pio jest autentyczna ? Bo jeżeli jest to by świadczyło, że gdzieś w innym czasie, w innym świecie są inteligencje, które nas "odwiedzają" a może kontrolują ? Innym czasie bo obrazy galaktyk to przecież obrazy które dotarły do nas z przeszłości, światło leciało miliardy/miliony/tysice lat ! Smile
(..chyba, że nie przylecieli tu z materialnego świata ?! a pojazdy służą im tylko by przebywać w świecie materii tego kosmosu ?!)
 
"...stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.
Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:

Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.
Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?
Pytanie: - Pomyślałem - rozmówca Ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.
Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty..."
 
Byty kochające Boga ! A my ludzie też kochamy ? Może jak byśmy kochali to też by nam została dana technika która umożliwi nam przemieszczanie się przez przestrzeń, czas i inne wymiary ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kuzYn

  Bardzo ciekawe. A jak można

 
Bardzo ciekawe. A jak można stwierdzić czy ci "niewielu" którym było dane poznać prawdę, tą najprawdziwszą, nie zaliczają się również do tych nawiedzonych wymyślających te "tzw.channelingowe historie o tym czym/kim są ufonauci" ?
Czy oni po prostu może mają na to patent jaki, albo wykupione prawa autorskie ?

 

Portret użytkownika Daniel

To jest ślad po pędzlu, który

To jest ślad po pędzlu, który rozjaśnia obraz. I w cale nie jest to jednoznacznie wskazujące na to, że to jest fotomontażem, bo bardziej wygląda na poprawienie jakości/widoczności tego elementu zdjęcia. 

Portret użytkownika wit

a ja mam takie pytanie,

a ja mam takie pytanie, dlaczego - skoro jest tylko jedno zdjecie (ponoc?)  - pokazywany obiekt widoczny jest w 3ch plaszczyznach? Czy swoja nokia zrobila zdjecie 3D?
przypatrzecie sie... ogolne foto, z zabudowaniami- tu pojazd widziany jest jakby z "profilu", na powiekszeniu widac go juz troche od gory (czarna "dziurka", ktore nie widac na focie wtjsciowej), trzecie ujecie to jeszcze cos innego.
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

ufo to ufo nie ważne jakiej

ufo to ufo nie ważne jakiej produkcji, jeżeli ziemskie to na pewno made in china gdzieś jest wytatuowane i jakby prawdziwi obcy przylecieli na ziemie i zbierali dowody to stwierdzili by że ten china to jakis nasz Bog.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

za ty trollowico masz

za ty trollowico masz problemy z czytaniem, mistrzu trollowania ZnZ już tutaj przyciągnołeś swoj smrod. puste te twoje posty ale czego się spodziewać.
jak to było jaki kram taki pan

Portret użytkownika baca

tylko nie zjadaj wyrazów z

tylko nie zjadaj wyrazów z tych nerwów  bo znika sens którego i tak by nie było za wiele Smile
Pako ci porzadnie przypakował a jak juz lubisz przysłowia podjuszka, to obczaj te: jak sobie pościelesz tak sobie wychłeptasz Smile

Portret użytkownika Juszka1980OGL

dobre, wręcz bardzo dobre jak

dobre, wręcz bardzo dobre jak na dziecinę z podstawówki. brawo kreatywność twa dorównuje twej bystrości. a bystry jesteś jak woda w kiblu.
straszne że nie potrafisz w sposób inteligentny mnie zaczepić pastuchu baranów, jednak nie udało ci się pozbyć z organizmu fluoru.
takie zaczepki ze zmienianiem i to w nieudolny sposób jakoś ci nie wychodzą. 
ulatwię ci życie podam ci moje imiona może coś ciekawszego wymyślisz: Juha i Krzysztof masz pole do popisu fanatyczny wyznawco hitlera i smerfow.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

ojoj jakie głebokie normalnie

ojoj jakie głebokie normalnie Szymborska mogła by się od ciebie uczyć pastuchu baranów. 
słaby jesteś monotonia twoich postów równa się monotoni twej egzystencji. 
Dla ciebie rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu w organiźmie.

Skomentuj