Zdjęcie UFO wykonane w Rosji

Kategorie: 

Źródło: Rossija 1

Rosyjska telewizja Rossija1 pokazała interesujące zdjęcie UFO zrobione w południowej części Rosji, w miejscowości Khakassia. Fotografię wykonała aparatem w telefonie komórkowym jedna z nastolatek. 

 

Jak sama twierdzi nie miała świadomości, że fotografuje coś niewyjaśnionego. Dopiero gdy wyczytała plik do komputera zobaczyła, że oprócz zimowej scenerii znajduje się tam coś jeszcze. 

 

To ciekawy przykład przypadkowej obserwacji UFO. Kształt obiektu nie przypomina znanych konstrukcji samolotów. Nie można jednak wykluczyć, że rosyjska nastolatka sfotografowała jakiś tajny pojazd należący do wojska. 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ozyrys-ka

@Baca-@ Juszka !!!Panowie

@Baca-@ Juszka !!!Panowie rewelacja ! nie wiem czy wiecie ,ale żadna znajomość zawarta w zeszłym roku ,nie zadziała się "przez przypadek".
Jezeli ,któryś z Was potrafi zobaczyćswoje wcześniejsze wcielenie -to radzę poszperać ,tam znajdziecie przyczynę Waszej"miłości wzajemnej".
Przyciagacie się jak magnez:)I jaki niewyczerpany zasób energii ,a to na pewno oznacza ,że jest kolejne spotkanie ...na pewno nie pierwsze.
Oczywiście ,że Ojciec Pio ma rację ,nie jesteśmy sami ani w tym Wszechświecie ,ani w żadnym  innym .
A Obcym cywilizacjom nie potrzeba żadnych tysięcy lat świetlnych ,bo to działa na zupełnie innej zasadzie .
To są tylko nasze punkty odniesienia ,nie mające nic wspólnego z prawdziwą rzeczywistością panującą w kosmosie .
Niektóre cywilizacje potrzebują statków ,a inne tylko ...- myśli!

Portret użytkownika zico169

ufo bylo i będzie

ufo bylo i będzie[ibimage==17251==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==17252==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==17253==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika zico169

problem z ufo jest taki ze są

problem z ufo jest taki ze są oni tu odpoczątku, powiedzcie mi co to oznacza i jaki jest cel ???. celem jest Au3O2 substancja do technolgi wirów w tym grawitacj ,czyli generatory ,silniki antygrawitacyjne, komunikatory wykorzystujące grawitacje, tunele czasoprzestrzenne, pola siłowe, nowoczesne materiały. a co ufo robiło nad rosją , pilnuje żeby niedoszło do wojny , myślicie ze wybuch wulkanów po tragedii smoleńskiej to był przypadek jak ta katastrofa albo inaczej mówiąc udany zamach. świat nieskłada sie tylko z samolubnych ludzi którzy myślą ze są pępkem świata i myślą ze są sami w całym wszechświecie 
 
 
[ibimage==17257==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
[ibimage==17155==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null][ibimage==17153==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null][ibimage==17152==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null][ibimage==17147==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null][ibimage==17156==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null][ibimage==17157==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null][ibimage==17180==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null]

Portret użytkownika Homo sapiens

Ta ciągła cisza ze strony tzw

Ta ciągła cisza ze strony tzw przybyszy powoduje, że pełno nawiedzonych aczkolwiek bardzo zdolnych ludzi wymyśla teorie i tzw. channelingowe historie o tym czym/kim są ufonauci ! To jest tajemnica i tylko niewielu jest dane ją poznać, nawet badacze zajmujący się tym problemem przez dziesięciolecia mogą tylko stwierdzić że to zjawisko napewno jest, a reszta to teorie i domysły...
Człowiek i Stwórca jest tą tajemnicą którą ludzkość powinna się starać poznać a tajemnica ufo zostanie rozpoznana wtedy automatycznie.
 
Ciekawi mnie czy ta wypowiedz Św. Ojca Pio jest autentyczna ? Bo jeżeli jest to by świadczyło, że gdzieś w innym czasie, w innym świecie są inteligencje, które nas "odwiedzają" a może kontrolują ? Innym czasie bo obrazy galaktyk to przecież obrazy które dotarły do nas z przeszłości, światło leciało miliardy/miliony/tysice lat ! Smile
(..chyba, że nie przylecieli tu z materialnego świata ?! a pojazdy służą im tylko by przebywać w świecie materii tego kosmosu ?!)
 
"...stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.
Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:

Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.
Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?
Pytanie: - Pomyślałem - rozmówca Ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.
Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty..."
 
Byty kochające Boga ! A my ludzie też kochamy ? Może jak byśmy kochali to też by nam została dana technika która umożliwi nam przemieszczanie się przez przestrzeń, czas i inne wymiary ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj