Zdjęcie z Polski może stanowić ostateczny dowód na istnienie UFO

Kategorie: 

Źródło: anonimowe

Niezwykła fotografia UFO, która została wykonana na terenie Polski, zainteresowała licznych ufologów. Widać na nim bardzo wyraźnie niezidentyfikowany obiekt unoszący się nad lasem. Wielu badaczy uważa że jest to jedna z najlepszych obserwacji UFO zarejestrowanych w ostatnich latach. Jest ona tak wyraźna, że niektórzy twierdzą, że jest aż za dobra.

Autor zdjęcia, który pozostaje anonimowy, twierdzi że wykonał je w wiosce Jastrowo oddalonej około 300 kilometrów od Warszawy. Zdaniem świadka w pewnym momencie gdy jechał on rowerem przez las jego uwagę przykuł dziwny odgłos dobiegający z pobliskiej polany. Według świadka nieznany obiekt uderzył o czubek drzewa i wkrótce potem zniknął. Na szczęście jednak mężczyzna zdołał go uwiecznić.

Świadek domagał się anonimowości aby uniknąć szykan ze strony otoczenia. Podzielił się jednak szczegółami swojej obserwacji UFO znanej w Polsce Fundacji Nautilius. Mężczyzna twierdzi też, że doświadczył zjawiska dylatacji czasu. Mowa tu o sytuacji, w której świadkowie obserwacji UFO często zdają się znikać na długie godziny, które dla nich są zaledwie minutami. Często bywa to wiązane z porwaniami przez obcych co może sugerować, iż świadek nie pamięta części zajścia.


Zdjęcie UFO trafiło też do zagranicznych ufologów , na przykład do Philipa Mantle związanego z British UFO Research Association. Przez wiele lat prowadził on śledztwa w sprawie UFO i był zafascynowany zdjęciem z Polski. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości wysłał on je do analizy byłemu oficerowi RAF, Jasonowi Gleave. Łącznie wysłano do niego 5 klatek nagrania, na których widać było UFO. Zdaniem mężczyzny fotografie nie zostały poddane żadnej obróbce, a to co się na nich znajduje, to faktyczny niezidentyfikowany obiekt latający.


Szczegółowa analiza oświetlenia, perspektywy i różnic w 5 fotografiach umożliwiła wykluczenie fałszerstwa. Zdaniem Philipa Mantle jest to najlepszy dowód na istnienie UFO jaki kiedykolwiek istniał, ponieważ fotografia jest unikalnie dobra pod względem jakości. Zwykle trzeba się domyślać co widać na takich zdjęciach a w tym przypadku jest ono tak ostre, że aż stanowi to dla sceptyków powód do podważania jego prawdziwości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

O, całkiem jak te niemcoskie

O, całkiem jak te niemcoskie UFO z II wojny! Ale na oko moje to fejk, a fotka to z tego "ufologa" co blond-Plejadanki w srebrnych lateksach fotografował, jak z soft porno sado-maso. Chyba 70-te to były, stąd te disco-motywy Blum 3

 

Portret użytkownika dd

Jakieś zagubione z

Jakieś zagubione z przeszłości to nasze rodzime ufo.

A tak na serio miałoby zachaczyć o drzewo? I nie potrafi utrzymać poziomu? A w dodatku hałasuje? Noż to to tragedia.

Portret użytkownika kamilowski

Czy to się już nigdy nie

Czy to się już nigdy nie zmieni. Mamy 2020 rok i byle smartfon robi lepsze fotki niż lustrzanka analogowa z lat 70 a zdjęcia tych zjawisk są wciąż na niższym poziomie niż te z analogów z lat 70 czyli sprzed pół wieku. Ech, że naiwność i głupota wciąż stanowią wiodącą cechę ludzkości!!!

Portret użytkownika liwka

Wszystko fajnie, tylko to UFO

Wszystko fajnie, tylko to UFO jakieś malutkie takie. Na jednym zdjęciu ewidentnie widać,że jego średnica to ok. 1/2 korony drzewa, czyli na moje oko jakieś 2m. I nie wydaje mi się aby była to kwestia perspektywy.

Portret użytkownika pasiek78

Religie na świecie wymyślił

Religie na świecie wymyślił człowiek, to są baśnie, opowieści dla niegrzecznych dzieci, potem, żeby można było ludzi kontrolować i trzymać za "mordę" nauka przeczy instnieniu boga, a na pewno nie w takiej postaci, o jakiej ludzie mówią.. Proszę mieć otwarty umysł Panie Homo sapiens.. 

Portret użytkownika Spaw System

hmm......  czemu do h.....

hmm......  czemu do h..... pana wszędzie indziej UFO wygląda inaczej czyli dropsy,walce, trujkonty itp a u nas jak za wilusia dalej takie samo czyli  bąk - dzieci często mają go do zabawy ...... hmm...... dziwna sprawa

Strony

Skomentuj