Zdrowie fizyczne to fundament słowiańskiej odnowy duchowej

Kategorie: 

www.eioba.org

Jednym z najważniejszych przesłań Wed obok zdrowo myślenia, jest odbudowanie zdrowia, zwykłego, naturalnego, przynależnego każdemu człowiekowi zdrowia. Dziś jesteśmy faszerowani medykamentami jak jakieś "króliki doświadczalne", lecz czy na prawdę myślicie, że koncernom farmaceutycznym zależy na waszym zdrowiu? Odpowiedź jest prosta: - NIE, im zależy tylko i wyłącznie na tym żebyście chorowali, a dzięki temu kupowali coraz to "nowsze i lepsze" leki.

 

Zdrowie można odbudować w naturalny sposób. Oto maleńkie wskazówki...

Aby zachować zdrowie należy oczyścić swój organizm i zmienić nawyki żywieniowe. Pierwszym krokiem jest zrezygnowanie z produktów, które owe zdrowie niszczą, czyli: - mięso, ryby, jajka, pożywienie konserwowane, przetłuszczone, poddane obróbce termicznej i zjedzone po upływie trzech godzin, narkotyki, wszystkie produkty intoksykacji, itd. To jest jedzenie niewiedzy, ignorancji i ludzie spożywający taki rodzaj pokarmu blokują rozwój swojej świadomości, a to już jest związane z ludzką energetyką, choć na poziomie fizycznym jedzenie takich produktów powoduje również cierpienie komórek organizmu. Bardzo ważną kwestią jest również zrezygnowanie z alkoholu, ponieważ on nie dość, że niszczy mózg i to dosłownie, to powoduje jeszcze coś gorszego, czyli...
Alkohol, mięso oraz inne produkty dziś promowane na szeroką skalę powodują niewyobrażalne szkody dla ludzkiego zdrowia. Wszystko co dziś widzicie w telewizji, reklamach i na bilbordach jest celowo zaprogramowane, aby zabrać nam nasze zdrowie. Jest takie powiedzenie: - "Nie ma nieuleczalnych chorób, są tylko nieuleczalni ludzie". Zdrowie można odbudować, lecz do tego niezbędna jest zmiana myślenia, zmiana świadomościowa. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na to co mówili nasi przodkowie na temat zdrowia. Można wszystko odbudować, lecz trzeba wiedzieć jak...
 
 
 
Można oczywiście wyśmiać ten materiał i nic sobie z niego nie robić, lecz warto zastanowić się również nad taką kwestią: - Dlaczego dziś tyle chorób na świecie? Odpowiedź prosta: - Ponieważ ludzie prowadzą nieprawidłowy "obraz życia". Kultura Wedyjska pozwala odzyskać zdrowie, pozwala zachować zdrowie i pozwala zdrowie ulepszać. Wedy po prostu "wiedzą co i jak".
 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

Mnie jakoś bardzo trudno

Mnie jakoś bardzo trudno wyobrazić sobie naszych dawnych słowiańskich przodków stroniących od mięsa, ryb i jaj. Myślę, że ta potrzeba oczyszczania organizmu to zupełnie nowa sprawa i nie ma zbyt wiele wspólnego z tą słowiańskością, a jest  jedynie naszą odpowiedzią na współczesne nam wyzwania. Dawniej raczej chodziło o systematyczne odrobaczanie organizmu (ziołami, warzywami) niż o pozbywanie się toksyn. Ale niewątpliwie warto powrócić do tradycji większej i takiej mądrzejszej dbałości też o ciało. My dzisiaj czesto kpimy sobie z ludzi dbajacych o siebie choć nie ma w tym nic złego.

Portret użytkownika Rasta4Peace

Alkohol służy przedewszystkim

Alkohol służy przedewszystkim do depopulacji, niszczy on kobiece komórki jajowe, kobiety albo wogóle później zajść w ciąże nie mogą albo rodzą dzieci z wadami genetycznymi. Nie jest przypadkiem że alkohol jest teraz taki modny z zachodu, jak obecnie wygląda sytuacja każdy wie, "melanż" co weekend albo i na tygodniu, młodzież z gimnazjum więcej w gaz daje niż ludzie po 30stce, drogie dziewczyny nie miejcie później do świata pretensji, podatność na propagande jest olbrzymia obecnie, tym bardziej jak wystepuje do tego presja społeczna, danego młodzienca poprostu nie będą szanować czy lubić jak nie będzie bimbał z nimi.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Skomentuj