Zgodnie z mailami ujawnionymi przez WikiLeaks, Watykan posiada wiedzę o istnieniu UFO

Kategorie: 

Źródło: AP Photo/Manuel Balce Ceneta

W poniedziałek, WikiLeaks opublikowało nową partię wiadomości na temat kandydatki demokratów na prezydenta, Hillary Clinton. O dziwo, dla niektórych najistotniejszym elementem całego tego wycieku nie było wcale ujawnienie treści przemówień Clinton na Wall Street a raczej treść e-maili menedżera jej kampanii Johna Podesty do zmarłego już astronauty Edgara Mitchella.

 

Jak nie trudno się domyślić, kontakt mailowy Johna Podesty, doradcy Baracka Obamy który twierdził, że jego największym żalem jest nieujawnienie prawdy o UFO ze słynnym whistleblowerem, byłym astronautą Edgarem Mitchellem nie mógła nie wywołać burzy w środowiskach ufologicznych. Oliwy do ognia dolał zresztą fakt, że w trakcie ich korespondencji pojawił się wątek Watykanu.

Oto treść rzeczonego maila:

Drogi Johnie,

 

Biorąc pod uwagę że nadchodzi koniec 2015 roku, jak rozumiem opuszczasz administrację w lutym. Tym ważniejsze jest wiec to, żebyśmy wspólnie zgodzili się na datę i czas spotkania w celu omówienia UJAWNIENIA i tematu Energii Punktu Zerowego, w najszybszym możliwym terminie. Będzie tam również mój katolicki kolega Terri Mansfield który opowie nam o obecnej wiedzy Watykanu w kwestii UFO.

Tego typu temat rzeka, z jakiejś przyczyny nie zainteresował mediów głównego nurtu. Powiązanie kościoła katolickiego z tematem Obcych i latających spodków było obiektem wielu teorii spiskowych. Warto zapamiętać, że sam papież Franciszek zapytany o istnienie innych cywilizacji odpowiedział w dość enigmatyczny sposób.

- Gdyby jutro przybyła do nas ekspedycja z Marsa. Zielone ludziki, z długimi nosami i dużymi uszami, takie, jak malują dzieci. A jeden z nich powiedziałby "chcę zostać ochrzczony!". To co by się stało?
- Kimże jesteśmy, by zamykać komukolwiek drzwi do Ducha Świętego ?

Niestety cała ta historia nie jest jeszcze kompletnie jasna. Zakładając że mail od Michella został opacznie zrozumiany, albo że jest on wręcz fałszywką trudno ocenić co Wikileaks chciałoby za jego pomocą osiągnąć. Jedyne bezpośrednie rezultaty takiego zachowania to najprawdopodobniej drastyczny spadek wiarygodności portalu co z praktycznego punktu widzenia jest zwyczajnym strzałem w kolano.

Jeśli jednak założymy choćby przez chwilę że maile do Podesty są autentyczne, a kontekst całej sytuacji został zrozumiany prawidłowo, całość tego zdarzenia nabiera innego obrazu. Ludzie zainteresowani tym tematem od dawno wiedzą, że Watykan aktywnie poszukuje dowodu na istnienie UFO. Wiele publikacji w mediach powstało za pieniądze finansowane przez kilka z instytutów watykańskich, które w trybie tajnym studiują problem UFO.

Wiadomo również, że Stolica Apostolska wynajmuje znajdujący się w Arizonie, potężny teleskop. Wielokrotnie informowano też o tym, że Watykan w wielkiej tajemnicy, gromadzi archiwa na ten temat. Podobno w pewnym momencie historii odkryli oni nawet własny pojazd UFO który jest teraz bezpiecznie schowany w tajnej lokalizacji. Niezależnie czy wierzy się w te pogłoski czy nie, bez wątpienia jest to zabawne, że jeden ujawniony mail potrafi tak namieszać.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sammy Jo

co ciekawe teleskop Watykanu

co ciekawe teleskop Watykanu nazywa się .....Lucyfer! 

Mam wrażenie, że WikiLeaks wyrasta na opiniotwórcze medium. Ludzie zawsze wierzą chętniej sekretnym i przechwyconym informacjom.....Spryciulki

Portret użytkownika KoFiPL

Teleskop to tylko martwa

Teleskop to tylko martwa rzecz i żaden lucyfer.
Dlaczego tak nazwali - dlatego że jest tam coś co obali ich system z którego czerpią kasę na naiwnych barankach.
To tak samo jak W TV z UFO i Hollywood. Jak tak to UFO jest bardzo złe ! A jak ktoś mówi że widział i ma dowody zdjęcia, opowiada wszystko jak np. Jan Wolski czy L. Chaciński to nie nie nie w żadnym wypadku przecież UFO nie istnieje.

A ja mówię od siebie że istnieje i to bardzo dużo i są tak mądrzy że w głowie się nie mieści takiej zarazie jaką jest ludzkość która zachowuje się jak szarańcza i wirusy złośliwe.

Portret użytkownika X

wg innych (równie mocno

wg innych (równie mocno potwierdzonych doniesień) watykan posiada dwie głowice nuklearne na każdym teleskopie po jednej i sześć pojazdów UFO.

Odpowiednio używając słów: może, wydaje się  jesteśmy w stanie kreować dowolne newsy na podstawie dowolnych 'przecieków'.

Kiedy autorzy takich newsów pokapują, że namierzenie hackera z jakiejś tam wikileaks zajmuje najwyżej minutę? Kiedy wy zrozumiecie czym naprawdę jest wikileaks?

 

Portret użytkownika Kimbur

Każdy rozsądnie myślący wie,

Każdy rozsądnie myślący wie, że rządy i Watykan kłamią; w sprawie UFO kłamią zaś w szczególności wyraźnie. Cała machina władzy oparta jest na tajemnicach, kłamstwach, spiskach, oszczerstwach i jątrzeniu. Dlatego potrzebne są im służby specjalne (w skrócie SS), ale efektem tego jest z kolei trzymanie władzy w garści przez SS. I to się nakręca jak spirala.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj