Zgromadzenie UFO nad niebem Izraela

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Nad Izraelem również widać UFO. Do obserwacji doszło 9 maja 2012 w okolicy miejscowości Netanya. Sprawą zainteresowały się media izraelskie.

Świadkowie opisywali to, co widza, jako coś ewidentnie niepochodzącego z tego  świata. Kolor świateł wydawał się im być momentami pomarańczowy.

Społeczeństwo żydowskie jest zmilitaryzowane do tego stopnia, że zdolność rozpoznawania źródeł światła,   wojskowego, sygnałowego, wszyscy mają opanowaną. Jeden ze świadków, Moti Gaber, były żołnierz armii izraelskiej stwierdził, że to nie wyglądało na flary, bo one nie poruszają się horyzontalnie tylko opadają.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Enja

Zakladam, ze ufo gdyby

Zakladam, ze ufo gdyby chcialo nas "poobserwowac" nie musialoby oswietlac swoich statkow ;] Co wiecej woleliby pewnie go urkyc i na pewno wiedzieliby jak to zrobic. To nasze przepisy nakazuja "swiecenie" w nocy samolotom itd, zeby nie spowodowac np. kolizji ?Dla mnie to wyglada jak cos co juz widzialam, i bylo spowodowane tworem jak najbardziej ludzkim - bardzo silnym reflektorem punktowym (badz kilkoma) z mozliwoscia regulacji kształtow i ustawieniami tych  "punktow".Z odpowiedniego miejsca mozna nim robic takie wlasnie widowiska.

Strony

Skomentuj