Zidentyfikowano coś co wygląda jak latający spodek na zdjęciu z Marsa

Kategorie: 

Źródlo: NASA

Na jednym ze zdjęć powierzchni Marsa wykonanym za pomocą kamery MSSS (Malin Space Science Systems) zamontowanej na pokładzie orbitera Mars Global Surveyor, wypatrzono coś co wygląda jak UFO w kształcie spodka.

 

Wirtualni archeolodzy są niezmordowani. Analizy ogólnodostępnych zdjęć powierzchni Marsa przynoszą nam wciąż kolejne zaskoczenia. Całkiem poważnie rozmawia się już o możliwości, że Czerwona Planeta została zniszczona na skutek wojny jądrowej. Wskazują na to nie tylko liczne artefakty, ale też pozostałości charakterystycznych izotopów radioaktywnych.

[ibimage==24318==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Teraz jakby na fali tych rewelacji wskazuje się na zdjęcie powierzchni Marsa wykonane jeszcze w 2005 roku za pomocą należącego do NASA orbitera MGS. Do tej pory nikt nie widział w nim nic szczególnego, aż do teraz gdy zauważono dziwny dyskoidalny obiekt, który wyraźnie odznacza się na tle otoczenia.

[ibimage==24319==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście sceptycy powiedzą, że to po prostu nietypowa rzeźba terenu i być może, że tak jest, ale nie dowiemy się tego zanim znajdujące się na orbicie Marsa ziemskie orbitery nie spróbują sfotografować ponownie tego miejsca potwierdzając, lub wykluczając jego sensacyjny charakter.

 

 

http://www.msss.com/moc_gallery/m13_m18/full_gif_non_map/M18/M1800558.gif

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nikt nie zwrócił uwagi na

Nikt nie zwrócił uwagi na pewien szczegół który przemawia za tym ,iż jest to w pełni sprawny statek i usadzony tam celowo.Pod spodem jest naturalna niecka której szczyty zbocza stanowią podpory potrzebne do spoczynku grawitacyjnego takiego obiektu.Sztuczne doki i lądowiska dla tego typu statków są takie jak krąg Stonehenge.Takie stanowiska jak odkryto w Gebekli Tepe były zarazem dokami a pod spodem stanowiły pomieszczenia mieszkalne i użytkowe na dłuższe postoje.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj