Na Ziemi mogły istnieć cywilizacje gadów a jedno z ich cmentarzysk może być w Egipcie

Kategorie: 

Dziwne sarkofagi z Egiptu

Naukowcy wyrażający się na temat hipotecznego życia w kosmosie wskazują często na to, że inteligentne istoty mogą nie być odpowiednikami naszych ssaków tylko zmiennocieplnych gadów. Jest całkiem spora grupa ludzi, którzy wierzą, że w przeszłości na Ziemi mogły istnieć gadzie cywilizacje. Być może pozostałości tych istot znajdują się w Egipcie, w mieście Sakkara.

Miejscem pochówku kilkunastu gadzich istot może być Serapeum w Sakkarze. To miejsce zostało odkryte w 1850 roku przez Augusta Mariette. Udało mu się tego dokonać dzięki starożytnym zapiskom opowiadającym o alei sfinksów prowadzących do krypt ze świętymi bykami, Apisami. Wiadomo też, że część sarkofagów odkrytych pod ziemią jest rzekomo pusta. A w drugim kompleksie znaleziono podobno mumie świętych byków.

 

Zainteresowanie Serapeum zaczęli wykazywać przedstawiciele środowiska ufologicznego. Erich von Daniken w jednej ze swych książek dziwił się jak operowano przed wiekami ważącymi od 70 do 100 ton pokrywami gigantycznych sarkofagów tam się znajdujących. Szokuje również fakt, że granit użyty do zrobienia tych sarkofagów pochodzi z oddalonego o 1000 kilometrów od Sakkary Asuanu. Kult byka Apisa jest dziwny sam w sobie, ale zaskakuje to, że w sarkofagach nie znaleziono zmumifikowanych szczątków byków tylko bliżej niesprecyzowaną substancję przypominającą naturalny bitumen, naturalny asfalt, wymieszany z jakimiś szczątkami. W świecie, w którym mumifikowano nawet koty w przypadku świętych byków najwyraźniej zmielono zwłoki i wymieszano z naturalną smołą.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku badania w Serapeum prowadził Christopher Dunn, archeolog amator, właściciel dużej firmy budowlanej. Chociażby, dlatego jego oceny technologii wykorzystanych do budowy Serapeum można traktować, jako miarodajne. Po badaniu tego miejsca uznał on, że miejsce to wykonano za pomocą technologii kosmicznej. Dopasowane kamieni i stopień zeszlifowania granitu świadczy o posiadaniu zdolności obróbki kamienia na poziomie przewyższającym nasze dzisiejsze możliwości.

Montaż ogromnych sarkofagów w pomieszczeniu,  bez specjalistycznego sprzętu również wydaje się niemożliwy z wykorzystaniem technologii, jakie wyobrażamy sobie w użyciu przed tysiącami lat. Można założyć, że wnętrze Serapeum istniało na długo zanim starożytni Egipcjanie obudowali je dodatkowymi komorami. Sam kompleks mógł być cmentarzyskiem starożytnej cywilizacji, które stanowiło inspirację dla jednego z kultów. Historia ludzkości liczy kilka tysięcy lat, jako gatunek istniejemy od kilkudziesięciu tysięcy lat. Gady żyły na tym globie przez miliony lat i skoro w tak krótkim czasie ludziom udało się stworzyć tyle często zupełnie odrębnych cywilizacji to, co mogło się wydarzyć w ciągu milionów lat ewolucji gadów, o której oficjalnie nic nie wiemy?

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rafał

To ja szanownemu autorowi

To ja szanownemu autorowi pomogę. Ta figurka kosmonauty znajduje się na katedrze w hiszpańskim mieście Salamanca. Dodano ją podczas renowacji w latach 90-tych XX wieku. U nich jest taka tradycja, że renowator ma prawo zostawić jakąś drobną pamiątkę po sobie. Ten musiał być wyjątkowo dowcipny, bo prócz kosmonauty wyrzeźbił też smoka trzymającego w łapie lody w wafelku. Proponuję poszukać tej foty i będziemy kolejny "niepodważalny" dowód na istnienie inteligientnej rasy gadów. Wink

Portret użytkownika zarejestrowany

Tu przedstawiam serie zdjęć z

Tu przedstawiam serie zdjęć z dowodami iż historia rasy ludzkiej jest inna niż nam to "opoiwadają" instytucje naukowe i telewizja.
To jest część mechanizmu z Piramid w Giza ! Częśc maszynerii z Giza , prawdopodobnie element do zmian częstotliwości...
 

 
Ta figurka znajduje się na jakiejś świątyni ale na razie nie mogę powiedzieć gdzie

 
to jest figórki astronauty i "podwodnego" z peru
 


 
to jest astronauta ze świątyni Mayan
 

 
To jest Dr Patton koło rzezb dinozaurów w świątyni Buddyjskiej

 
 
tu jest maszyna odrzutowa z ameryki połódniowej i następna też

 

 
 
A to z sumeru, możliwe że tak wyglądali potomkowie Noego ! Duże oczy i nos jak z wysp Wielkanocnej

 
A to świętej pamięci Zacharia Sitchin z jego odszyfrowanymi mitami o interwencji super Istot, Stworzenia Człowieka...

 
A to święty chrześcijański kapłan miał wizję lecącej istoty w pojezdzie świetlnym lub przeniósł się umysłem w przyszłość i namalował swoją wizję

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika Homo sapiens

Szanowny adminie i drodzy

Szanowny adminie i drodzy piszący wpisy na tym wspaniałym forum.  Najtrudniejszą rzeczą do zaakceptowania jest młody wiek ziemi, Biblijny potop odbywający się kilka tysięcy lat temu, skały powstałe kilka lub kilkanascie tysięcy lat temu oraz stworzenie ziemi w procesie szybkiej materializacji ! To są rzeczy które są najtrudniejsze ! Trudniejsze niż "uwierzenie" w ufo, cywilizacje pochodzace z odległych galaktyk, duchy, wychodzenie z ciała i wszystko co parapsychiczne ! To jest najtrudniesze bo potwierdza to co jest w świętych Księgach Biblii, bo zaakceptowanie tych rzeczy to tak jak powiedzenie że wierzę że Biblia przekazuje prawdę, chociaż czasami ukrytą... lub zakrytą dla ludzi.
tu film o dowodach na młody wiek Ziemi
http://www.youtube.com/watch?v=ym6POKL7020
Ta Święta Księga mówi wiele o naszej przeszłości, oczywiście nie przedstawia dokładnych dziejów w sensie new age ale ukazuje Ducha, Ducha Świętego.
Odnośnie serapeum to zastosowano tam urządzenia techniczne które obrabiały skały oraz je transportowano w tajemniczy sposób ! Jesteśmy istotami biologicznymi na planecie w układzie gwiazdy Słońce, i musimy wdychać gazy do naszych ciał, czyli inchalować tlenem i innymi chemicznymi gazami nasze płuca by dostarczyć materiału do procesów chemicznych odbywających się w naszych delikatnych ciałach białkowych. Te tajemnicze budowle w Serapeum i sarkofagi były jak niektórzy przypuszczają podziemną częścią procesu ciekłych kryształów zanajdujących się w sarkofagach, możliwe iż był to proces "współgrający" z piramidami w Gizie, jak podaje słynny naukowiec i inżynier Chris Dunn na swoich stronach:  http://www.gizapower.com/     Możliwe iż ten proces energetyczny-chemiczny potrzebował tak ciężkich "sarkofagów" bo procesy te mogły być bardzo gwałtowne i wysokoenergetyczne. Możliwe iż przybyłe Anioły na tą planetę musiały uruchomić jakiś proces i potrzebowały do tego co pozostało w Serapeum i Giza. Wszystko jest na stronach Chris'a Dunn'a i w jego książkach !
Rzeczywistość życia na planecie Ziemia to wielka Tajemnica i tylko nieliczni mogą pojąć o czym mówi Biblia !
Bo prawdziwy Bóg to ten z Biblii o którym opowiadał Jezus Chrystus !
Lost Technologies of Ancient Egypt
http://www.youtube.com/watch?v=h6H13Mi6Kds&feature=player_embedded

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika marcinulus

zobacccie wrescie

zobacccie wrescie zmainy,te-niewytlumaczalne zmiany i dajcie sobie kopa bo bedzie mocno i ciezko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika ninhursaag

Angelus bredzi jak zawsze,

Angelus bredzi jak zawsze, już przestałam to czytać.
ale BACA- czy jest jakiś rozsądny powód dla kótrego Ziemia była mniejsza pół miliarda lat temu ale potem "przestała rosnąć"? Co to jest- fasola?? Jestem geografem z wykształcenia, z otwartym umysłem ale otwarty umysł a sito z mózgu to dwie różne rzeczy. Nie wiem kto ci napopowiadał takch andronów ale chyba to świetny sposób na wyjasnienie wszystkiego- dinozaurom zaczęło się źle żyć i (dosłownie) cieżkie czasy nastały bo Ziemia urosła. Boszzzzz.......

Portret użytkownika devoratus

To, czy ktoś ma otwarty mózg,

To, czy ktoś ma otwarty mózg, czy nie - nie zależy od tego co sam o sobie sądzi, tylko od jego podejścia do tematu.
 
Skoro jesteś geografem z wykształcenia, to powinnaś wiedzieć, że istnieją 2 równorzędne teorie opisujące historię/budowę ziemi, jedna to najbardziej znana teoria dryfu kontynentów, a druga to teoria ekspandującej ziemi. Pomiary satelitarne póki co obalają teorię dryfu kontynentów, bo odległość między nimi rośnie z każdej strony, wytłumaczyć to można jedynie przyrostem ziemi, czyli zwiększaniem jej średnicy.
 
"nie wiem co oznacza "Boszzzzz......."
Jeśli to nazwa firmy produkującej wiertarki - to piszemy ją "Bosh"...

Portret użytkownika baca

Angelus ma rację - gadzie

Angelus ma rację - gadzie cywilizacje przeżywały rozkwit kiedy Ziemia była dla nich przyjazna.
setki milionów lat temu
nasza planeta była wówczas o połowe mniejsza (ok 500 mln lat temu) gady mogły więc rosnąc w nieskończonośc i ich szkielety nie łamały się pod ich własnym ciężarem
potem Ziemia przestała się gadom nadawać do zycia - zwiększyła masę, siłę grawitacji, obeschła i już nie była  gorącym, wilgotnym parującym bagnem wiecznie zachmurzonym jak np Wenus w czasach dzisiejszych.
nadeszła epoka Słonca, którego gady nie znoszą - ślepną w jego blasku i robią się "wyschnięte"
nasze Słoneczko to ich wróg nr jeden!
z gadów przeżyły jedynie te których szkielety kończyn są prostopadłe do kręgosłupa (jaszczury, krokodyle, itp) oraz te które centralnie pełzają rozkładając ciężar ciała  na brzuchu. żadne z tak zwanego "parku jurajskiego" nie mogłyby (tyranozaur, brontozaur) dziś po ziemi po prostu chodzić ze względu na swoją masę.
ten filmik pięknie przedstawia co sie działo z Ziemią, kiedy i w jaki sposób:
http://www.youtube.com/watch?v=oJfBSc6e7QQ&feature=related
gadzie lub gadzia cywilizacja zeszła zatem Słońcu "z oczu" w obronie przed promieniami i po tych zmianach globalnych na naszej planecie ukryła się wewnątrz naszej Ziemi. stamtąd wydaje żydom polecenia dotyczace naszej eksterminacji i "życzliwe" rady jak sprawowac władzę nad nami - Homo Sapiens
neandertalsko-gadzie hybrydy to są własnie podszywający się pod żydów odwieczni ciemiężyciele ludzkości.
ślady ich paktu możecie znaleźć w religii, starożytnych pismach, artefaktach i IDENTYCZNYCH NA CAŁYM GLOBIE MITACH
np, ten o smoku wawelskim
inne kultury mają inne odmiany gada (wąż, smok, itp) ale to zawsze GAD
jeśli zaś nie gad to "przynajmniej" wampir czyli hybryda
właczcie lemingi myślenie zamiast "minusować" Angelusa - bo raz że pewnie Angelusowi to wisi a dwa to naprawdę wcale nie boli kiedy się parę spraw poskłada logicznie ale sceptycznie do sensownej kupy
 

Portret użytkownika CHWD

anagelusowi to wisi??przeciez

anagelusowi to wisi??przeciez Ty masz 3konta i to Ty  piszesz te bzdury!raczej Ciebie  draznia  minusy maniaku internetowy :)napisz jak  jaszczurki tysiace czy   miliony  lat temu  budowaly tymi swoimi malymi  lapkami??czy skoro nie bylo  wtedy ssakow na co polowaly?na  inne jaszczurki?czy byly to jaszczurki kanibale?jak tak  to juz zagadka rozwiazana wymarcia gadow:)

Strony

Skomentuj