Zjawisko na niebie w Brazylii oszołomiło świadków: przyjście Chrystusa, czy Apokalipsa?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

20 lipca 2017 w brazylijskim mieście Oriximiná miało miejsce niezwykłe zjawisko niebiańskie, które zrobiło wrażenie na każdym, który je widział.

 

 

Na niebie można było podziwiać wyraźnie dziwny kształt, przypominający ludzką sylwetkę – cienka chmura z wewnętrznym cieniem. Zjawisko było oglądane przez wielu Brazylijczyków w różnych częściach miasta. Mieszkańcy zaczęli fotografować to cudo i udostępniać zdjęcia w serwisach społecznościowych.

 

Trudno wytłumaczyć, skąd to się wzięło. Być może na normalną chmurę padły promienie słońca, ale z uwagi na jakieś niewyjaśnione okoliczności powstał luminarny miraż. Większość użytkowników Internetu twierdzi, że jest to znak zapowiadający przyjście Jezusa Chrystusa, albo Apokalipsę. Ożywiona dyskusja na temat trwa i chyba prędko się nie skończy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zippo

"

"

Początek boleści [Vt-6,15]

4 Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł.

5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.

6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!

7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.

8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

 

Prześladowanie uczniów [Vt-6,15]

9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.

10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić.

11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą;

12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu.

13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec."

Portret użytkownika Zoil

"W sprawie przyjścia Pana

"W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha, bądź przez mowę, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość. "

 

Portret użytkownika Alien9174

2 list do Tesaloniczan nie

2 list do Tesaloniczan nie może być dowodem przyjścia Jezusa Chrystusa,  ponieważ Apostoł Paweł to oszust. W 2010 roku Maria McGovern wieszczyła nadejście człowieka grzechu, a dziś pani McGrovrn została uznana przez Kościół Irlandii za niemal opętaną i zakończyła działalność. Przestańcie mącić ludziom w głowach, Jezus nie przybędzie i nikogo nie uratuje, jeśli ludzie nie staną w obronie Jego imienia. 2 miliony dzieci w Jemenie głoduje, dzieci w ginące pod gruzami Aleppo czy Nepalu i nikt ich nie porwał. Zrozumcie w końcu, że Pan Bóg nie ma takich możliwości by kogokolwiek porywać na chmurę - to bajka. Gdyby ludzie słuchali Głosu Prawdy i wyszli ze świątyń tak jak nakazał to Jezus Chrystus, to Pan Bóg ostrzegłby ludzi przed niebezpueczeństwem, ale ludzie wolą słucha pedofilów w sutannach, którzy palą kadzidła i zaciemniają ludziom umysły. Róbcie jak uważacie ja was ostrzegłem żeby później nie było. 

Portret użytkownika Alien9174

....16) Ja będę prosił Ojca,

....16) Ja będę prosił Ojca, a On ześle wam innego Pocieszyciela, żeby był z wami na zawsze. (17) Jest to Duch Prawdy, którego świat nie może przyjąć, ponieważ nie może Go ani zobaczyć, ani poznać. Ale wy znacie Go, gdyż On pozostaje z wami i będzie w was - Ew. św. Jana.                        Kluczem są tu słowa "na zawsze". To kolejny dowód, że Piotr Pocieszyciel to obiecany przez Jezusa Chrystusa Duch Prawdy. Pewnie wielu zastanowi się i zada pytanie dlaczego teraz ta boska interwencja a nie przed drugą wojną światową? Przyczyn jest wiele, np. analfabetyzm (33% w Polsce było analfabetami) i duży o wiel za duży "autorytet" Kościoła, a przede wszystkim brak globalnej świadomości, czyli globalnego przepływu informacji i myśli (internet). Dziś mało ludzi w to wierzy, ale jeszcze trochę i będziecie biegiem na boso biec do Torzymia.

Portret użytkownika b@ron

wielkie mi coś ... każdy kto

wielkie mi coś ... każdy kto czasem patrzy w niebo, prędzej czy później dozna olśnienia i zauważy że tam się dzieją dziwy które nic z naturą wspólnego nie mają.

wczoraj spoglądając w niebo i podziwiając to co nazywają chmurami stwierdziłem, ze coś się jednak nie udało, bądź plan idzie do przodu po trupach ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj