„Zmarła” kobieta przerwała swój pogrzeb pukając w trumnę

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Żałobnicy na pogrzebie w Peru byli mocno zaskoczeni, gdy ich krewna spontanicznie "zmartwychwstała" i nagle zaczęła uderzać we wnętrze swojej trumny. Kobieta otarła się o włos od pochowania żywcem.

 

Szokująca scena miała miejsce pod koniec zeszłego miesiąca w mieście Chiclayo. Uczestniczka wypadku drogowego, Rosa Isabel Cespedes Callaca została uznana za zmarłą. Po orzeknięciu zgonu jej ciało zostało wysłane do zakładu pogrzebowego, a kobieta miała zostać pogrzebana już następnego dnia.

 

Gdy jej rodzina i duża rzesza przyjaciół składały hołd zmarłej niespodziewanie usłyszeli pukanie dochodzące z trumny. Przekonani, że coś jest nie tak, zażądali od kierownika zakładu pogrzebowego otwarcia zapieczętowanej trumny. Wówczas okazało się, że „martwa” kobieta otworzyła oczy i żyje, choć jest w bardzo osłabionym stanie.

Kobieta została przewieziona do szpitala i podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Niestety ze względu na poniesione obrażenia i zbyt późną pomoc medyczną, kobieta zmarła jakiś czas później. Jej rodzina jest oburzona takim przeoczeniem i domaga się odpowiedzi ze strony szpitala, w którym uznano ją za zmarłą.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj