Zmarła kobieta urodziła dziecko w trumnie!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkanka południowoafrykańskiej Mbizany (prowincja Eastern Cape) zaczęła rodzić swoje dziecko już po orzeczeniu jej śmierci. O incydencie poinformował personel domu pogrzebowego.

Jak donosi Times Live, ciało matki pięciorga dzieci 33-letniej Nomveliso Nomasonto Mdoyi złożono w trumnie. Jednakże w przeddzień ceremonii pogrzebowej - 10 dni po śmierci kobiety - pracownicy biura znaleźli w niej żywe niemowlę.

„Byliśmy tak zszokowani i przerażeni, że nie mieliśmy nawet czasu poznać płci dziecka. Zajmuję się tym biznesem od ponad 20 lat i nigdy nie słyszałam o martwych kobietach, które rodzą” - powiedział pracownik firmy pogrzebowej.

Matka zmarłej wyjaśniła, że jej córka była w dziewiątym miesiącu ciąży, kiedy umarła. Ciężarną ułożono w trumnie w przekonaniu, że dziecko w łonie kobiety też musi być nieżywe. Autorzy publikacji rozmawiali z kilkoma specjalistami medycznymi i odkryli, że „niezwykłe narodziny" mogły wystąpić w wyniku niekontrolowanego skurczu mięśni.

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

była w dziewiątym miesiącu

była w dziewiątym miesiącu ciąży i jak umarła, to nikt nie sprawdził co z dzieckiem, tylko uznali, że też nie żyje ??? mam dziwne przeczucie, że matka też żyła, ale uznali że nie żyje ... i połóż się tu spać w Mbizanie ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pilippek

gównoartykuly tallina

gównoartykuly tallina niewarte uwagi, taki chłam nawet nie powinien byc tutaj zamieszczany bo osmieszacie stronę ktora juz kazdy traktuje jak miejsce na paranoje i inne choroby psychiczne tallina...

kiedyś te strony miały jeszcze cos do zaoferowania, teraz to własnie takie sensacyjki i powtarzanie starych artykułów z nowymi SZOKUJĄCYMI tytułami

 

Skomentuj