Zmarły wokalista Linkin Parku był świadkiem zjawiska UFO

Kategorie: 

Źródło:

Zmarły przed zaledwie tygodniem wokalista zespołu Linkin Park, Chester Bennington twierdził że widział pojazd UFO przelatujący nad Arizoną. Wywiad z jego udziałem wstrząsnął środowiskiem teoretyków spiskowych i stał się internetowym viralem. Informacja na ten temat pojawiła się w wywiadzie opublikowanym na KIISFM.com około 5 miesięcy temu.

Naturalnie, w tej sprawie jak i w większości innych przypadków śmierci znanych piosenkarzy, pojawiło się wiele spisków i teorii odnośnie przyczyn śmierci muzyka. Posądzano o nią Mafię, Iluminatów czy nawet rząd Stanów Zjednoczonych, ale najnowsza z teorii przeszła sama siebie. Jak się okazuje przyczyną śmierci 41-letniego wokalisty zespołu Linkin Park mógł być wywiad, w którym wyznał, że był świadkiem przelotu UFO na niebie nad Arizoną.

Muzyk był przekonany że obiekt który zaobserwował, był pojazdem pozaziemskim. Sugerował nawet że jest tego pewny na "milion procent" i zapewniał dziennikarza, że widziany przez niego obiekt zdecydowanie nie został stworzony przez człowieka. Zresztą, nie jest on jedynym przedstawicielem przemysłu muzycznego, który opowiadał tego typu historie.

Część z ufologów sugerowało, że gwiazdy muzyki są łatwym celem dla programów kontroli umysłu, a ich zeznania mają służyć szerszej agendzie. Oczywiście nikt nie wie jakiej a większość z tego typu relacji opiera się na dziesiątkach niezdatnych do weryfikacji zeznań świadków, ale jedna rzecz pozostaje zastanawiająca. Niecałe 5 miesięcy po tym gdy sprawiający wrażenie szczęśliwego lub chociaż stabilnego emocjonalnie Chester Bennington opowiedział o incydencie z UFO w wywiadzie dla KIISFM.com, z jakiejś przyczyny zdecydował się odebrać sobie życie. Czy oba zdarzenia były ze sobą powiązane? Najprawdopodobniej nigdy się o tym nie dowiemy.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wszyscy wiemy że NWO to

Wszyscy wiemy że NWO to organizacja okultystyczna a jej przedłużeniem i ich narzędziami są struktury lewackich odszczepieńców i szaleńców homoseksualnych zorganizowanych jako LGBTI. Pojawiła się sensacyjna wiadomość, że NWO to też orgaznizacja terorystyczna ! Za pomocą lewaków wysadza już w powietrze ! "Zamach bombowy na siedzibę Konferencji Episkopatu Meksykańskiego, do którego doszło w nocy z 24 na 25 lipca, był dziełem feministek. Poinformowała o tym agencja Associated Press, powołując się na oświadczenie w tej sprawie, jakie na międzynarodowej stronie internetowej „Contra Info” zamieściło „Nieformalne Komando Feministyczne do Działań Przeciwautorytarnych”.Oświadczenie opublikowane przez serwis „Contra Info” zawierało przesłanie „ideowe” sprawczyń zamachu. „Za każdą torturę i morderstwo w imieniu waszego Boga! Za każde dziecko zbezczeszczone przez pedofilów!” – czytamy w komunikacie." http://www.pch24.pl/meksyk--feministki-przyznaly-sie-do-zamachu-bombowego-na-siedzibe-episkopatu-w-stolicy,53400,i.html#ixzz4o3bL0rGX

Ciekawe dlaczego nie zaatakowano stacji telewizyjnych i holywoodu, tam pedofili jest procentowo najwięcej ! Maryja przepowiedziała, że zło będzie szaleć, że szatan będzie chciał zniszczyć wszystko, nawet naturę Ziemi, czyli przyrodę ! Sypią chemtrailsy nam na głowy...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Krzychu

Facet miał ciężkie problemy z

Facet miał ciężkie problemy z używkami (alkohol, narkotyki), od wielu lat cierpiał na depresję, a jakby tego było mało, 2 miesięce temu stracił bardzo bliskiego przyjaciela, który również się powiesił (z tego co słyszałem to wstrząsnęło nim to niezwykle mocno). Mało kto byłby w stanie się podnieść w jego sytuacji po czymś takim, on niestety nie dał rady.

Nie słuchałem ostatnich dwóch płyt LP, ale z tego co słyszałem od osób, które słuchały, po tekstach niektórych piosenek było widać że Chester ma problemy i nie radzi sobie z nimi.

Nie mówię że UFO to bajki, ale przestalibyście się doszukiwać takich sensacji przy samobójstwach osób znanych, bo to nie one są ich przyczynami.

P.S. Czułem że pojawi się o tym news na IM Wink

Skomentuj