Zmasakrowane zwłoki owiec są znajdowane na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W czerwcu na polu w Nowej Zelandii znaleziono makabrycznie okaleczone ciała martwych owiec. Policja została wezwana na pola golfowe, gdzie funkcjonariusze zastali rozszarpane ciała owiec – każde ze zwierząt było brzemienne.

W sumie znaleziono 6 dorosłych owiec i 13 ciał jagniąt. Coś rozszarpało ich gardła oraz brzuchy. Właściciel owiec, rolnik Bevan Dobson, twierdzi, że wcześniej nie zdarzały mu się jakiekolwiek ataki, a czegoś takiego doświadczył po raz pierwszy w życiu. Starszy sierżant, Kyle Davy, twierdzi, że czynu dokonał człowiek. Po podcięciu owcom gardeł, czekano aż się wykrwawią, następnie odcięto im nogi i rozcięto brzuchy. Owce nie zostały zabrane, ich okaleczone ciała zostały pozostawione na miejscu.

Okaleczenia bydła (głównie krów) zwykle są przypisywane kosmitom, którzy mają prowadzić dziwne eksperymenty na zwierzętach, trenując dokładność swoich cięć chirurgicznych. Przypadek owiec z Nowej Zelandii pasuje do tego typu motywu i póki co nie znaleziono jakichkolwiek sprawców. Nie wykluczone, że owce stanowiły ofiarę w jakiegoś rodzaju satanistycznym rytuale, co jednak nie zostało potwierdzone jakimikolwiek dowodami.

 

Inne zdarzenie tego typu miało miejsce 28 czerwca w Indiach, w wiejskiej miejscowości o nazwie Naili, gdzie znaleziono aż 150 zabitych owiec. Ich śmierć wyglądała tak nienaturalnie, że od razu rozprzestrzeniły się plotki o atakach obcych, demonów lub Chupacabry. Oficjalne uzasadnienie miało dotyczyć ataku wilków, choć nigdy nie zdarzyło się, aby zabiły one na raz aż tyle zwierząt.

 

Ostatnia tajemnicza śmierć owiec miała miejsce w Norwegii. Pasterze z prowincji East Aghder zgłosili już kilka tajemniczych zaginięć owiec, które nie przypominały zwykłej kradzieży. Owce zdawały się rozpływać w powietrzu. Nigdzie nie było żadnych śladów włamania, żadnych śladów wełny lub krwi. Na domiar złego ogrodzenia pozostały nieuszkodzone.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilippek

<lol2> kolejny artykul

<lol2> kolejny artykul poparty informacjami zrodlami i zdjeciami xD 

tzn "ktos wymysylil bajke wy to w pól przetlumaczyliscie i wciskacie ludziom w Polsce' 

to w konmcu znikają czy są masakrowane?

Skomentuj