Zmiennokształtni obcy mogą żyć wśród nas

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od wielu lat w środowisku ufologicznym pojawiają się sugestie, że istnieją kosmici, którzy żyją wśród nas, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy, ponieważ mają możliwości przybierania różnych kształtów i do złudzenia przypominają nas.

 

Teoria ta na pierwszy rzut oka wydaje się niedorzeczna, ale jeśli ludzie chcieliby kiedyś infiltrować inne cywilizacje bez skażenia kulturowego, bardzo możliwe, że robiliby tak samo. Zwolennicy tej teorii jako dowody wskazują przypadki, gdy dochodzi do pewnych anomalii w wyglądzie takich istot. Internet pełny jest takich przekazów.

 

W 2012 roku, na ślubie Lindy i Matta Laganów, który odbył się w Denver, w Stanach Zjednoczonych, wśród gości znaleźli się krewni panny młodej, którzy przybyli z Nowej Zelandii. Ich maniery od początku wskazywały, że pochodzą z dalekiego kraju.

Ludzie, którzy z nimi rozmawiali twierdzili, że zachowywali się jakby nie wiedzieli wielu podstawowych rzeczy. Ich twarze dla niektórych wyglądały jak zastygłe, a dla innych wręcz przeciwnie, wydawały się być pełne zbyt wielu grymasów. Unikali fotografowania, a na tych zdjęciach, które udało się zrobić ich twarze były zamazane.

Takich przypadków jest bardzo wiele i niektórzy wskazują też na znanych celebrytów, którzy mają być zmiennokształtnymi kosmitami. Wśród takich osób warto wymienić piosenkarkę Kate Perry, albo Georga Busha. W serwisie YouTube można zobaczyć bardzo wiele przykładów, gdy rzekomy zmiennokształtny podmieniec myli się pokazując na ułamek sekundy swoje rzeczywiste oblicze.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Adminie ,Ameryki nie

Adminie ,Ameryki nie odkryłeś.Pismo Święte nazywa ich <przybyszami>.Nie przez to że przybyli z kosmosu ale przez to że dołaczyli do naszego gatunku.Prawie każdy jeśli tego pragnie może zostać człowiekiem.To jest najglębszy sens słów które głosi Kościół,że Chrystus stając się człowiekiem,pojednał całe Stworzenie w sobie.A jest wśród nas bardzo wiele osobników innych  gatunków stworzeń i istot.Przez kąpiel w "rzece zapomnienia"(zatarcie pamięci)nie wiedzą kim byli ,aż do obudzenia,to znaczy ,gdy im to nie zostanie wyjawione i przypomniane. Często jest to także wyjawiane obudzonym o tych z którymi się stykają na różne sposoby.Mi wystarczy ułamek sekundy podania głosu ciała wewnetrznego,a juz wiem kto zacz.Ma to na celu pomoc w zrozumieniu takiego człowieka,bo jego system postrzegania niektórych dziedzin,np.moralnoiści,piękna i wrażliwość, a także przymioty i zdolności nadprzyrodzone ,od tego zależą.Niektóre gatunki "pilotują" swoich członków aż na tym świecie.Jest to coś w rodzaju wyprawki do nowej egzystencji od swojego gatunku.Jedna z moich dobrych znajomych,opowiedziała mi coś o czym nawet przed nią sie nie zdradziłem,ze wiem coś więcej na ten temat.Gdy urodziła czwarte dziecko z pewnymi trudnościami,zobaczyła przy swoim łóżku dosyć wysoką postać humanoida.Wyglądał jakby był utkany z  szumów podobnych z ekranu telewizora.To nie była to obecność lecz projekcja obecności inna niż hologram.Powiedział do niej czyściutko po polsku:Masz teraz czworo dzieci i musisz ich dobrze wychować.Zaraz też znikł.No a mnie to admin musi chyba nazwać oberkosmitą,bo mam 114 <kości>gatunków, których byłem pierwszym rodzicem.Wytłumaczę na czym to polega.Tylko jedna para osobników obu płci jest potrzebna do utworzenia na nich ciał zmysłowych,które zawierają wszystkie wzorce odczuć i doznań.ktore nastepnie poprzez <pierwiastek życia>gatunku,obdziela się wszystkie osobniki.To projektoweanie i zapisywanie zmysłów nazywa się potocznie" życiem w rosle"(stąd mawiacie nie rozumiejąc:rozebrałem się do rosołu,bo tam jest tylko świadomość obecności-znamię bóstwa lub jestestwa))ze względu na środwisko w którym to zachodzi,a przypomina płyn.Te środowiska nazywają się Łożami i jest ich pięć a jedno z nich jest szczególne.Służy ono do zaprzegania zmysłów i ich rozbierania stworzeń i istot wyższych a nazywa się Łożem Praprzyczyny.Pozostałe cztery Łoże Zarania,Łoże Stworzeń,Łoże Bytów , Łoże Inicjacji Istot.Utarło się w terminologi potocznej że sytem nerwowy ciała zmysłowego nazywa się od tego  łożem.To dlatego Jezus sparaliżowanemu powiedział na dwóch poziomach zrozumienia:*|Weź swoje łoże i chodź.|*.Mam wiele wspomnień z tych Łoży oprócz Łoża Bytów i może kiedyś je opiszę.

Portret użytkownika racja

Kolego napisz jak twoim

Kolego napisz jak twoim zdaniem brzmi słowo, łoże lub kościół po aramejsku...?Wiesz gdzie uczył się Jezus przez ponad 20 lat, Wiesz co to strażnik "Źródła życia', wiesz że na długo przed Judaistycznymi księgami były Wedy, które w toćko w toćko opisuj to co Jezus nauczał, zresztą nie tylko on, przed nim było wielu, nie pisz Kościół bo to termin współcznesny, tak jak wspólnota, jeżeli już to plemie, chrod (gród), wiara (to tylko odpowiednik głogolicy słowa które oznacza społeczeństwo świadome istnienia), proszę nie wcielaj w życie rzeczy piątych , aczkolwiek 1,3,5,7, to liczby pierwsze odnoszące się do czasu i wymiaru, nie macie pojęcia katolicy co one oznaczają i jakie mają wymiary, Krzyż też żeście ukradli i zmielil jego znaczenie... tak nie działają normali ludzie, tylko Ci co mają chore umysły.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Skąd ty się urwałeś,bo

Skąd ty się urwałeś,bo zapewne nie z choinki ?.Ślepcze ;kto przybył powitać nowonarodzonego Zbawiciela ,jeśli nie potomkowie z ludów Sumeru,Babilonii,Mezopotanii,Asyrii  i Chaldei.Ich mędrcy ,czyli magowie.Abraham wyszedł z tych ziem na polecenie Boga,bo wiarę w Niego zarzucono łajnem ,które tu próbujesz ożywiać.

Portret użytkownika Zenek :)

  Ciało fizyczne jest lustrem

 
Ciało fizyczne jest lustrem ciała energetycznego, to czego szukasz tam znajdziesz w tym wszyskie koronowane reptoidy.
 
Im ciało starsze tym silniejszy jest "efekt przebicia" prawdziwej twarzy dlatego starcom trudno ukrywać szaracze pochodzenie.

Portret użytkownika aron jasnowidz

ja i wielu moich przyjaciól

ja i wielu moich przyjaciól ma kontakt z istotami pozaziemskimi ,widzi je w realnym swiecie i na zdjęciach ,utrzymuje z nimi kontakt w medytacjach oraz w realnym swiecie ,rozmawiaja z nimi telpatycznie ,gdy zapytałem dagonów dalczego nam sie nie pokazą odpwowiedź byla porsta PRZECIEŻ WY NIE POTRAFICIE KOCHAĆ SIEBIE TO JAK MACIE POKOCHAC NAS a teraz kilka doódów na to że obcy istnieja i że rządza nami  ,kolejna medytacja i rozmowa z obcą cywilizajcą ,admin nie dopuszcza moich  artykułow więc może w tej formie zostanie dopuszczony
w medytacji  ZOSTAŁEM zabranym nad ziemię i zobaczyłem koło niej olbrzymią planetę istot energetycznych,nigdy nie była taka duża ,zapytałem 
CZEMU JESTEŚCIE TACY WIELCY ? wielkość nasza wynika z tego co się teraz zaczęło na ziemi i wokół ziemi,musimy swoja energią przekierowywać całe zło które spływa na was zewsząd ,zło nie może wydostać się z ziemi i widzieliście to w Rosji ,wmówiono wam ze spadł meteoryt a spadł statek którym chcieli uciec ci którzy władali Rosją ,ci którzy programowali polityków Rosji i innych w europie ,aby tworzyli złą energie potrzebną im do istnienia ,kiedy zorientowali sie ze Rosja zostanie wybrana aby nauczyć was współistnienia ,zastopować wojny i redukować systemy ,postanowili odlecieć ,ale ochrona jaka została nałożona dookoła ziemi strąciła ich z powrotem ,dlatego do dzisiaj nie wiecie co to było ,bo system broni się i nie daje wam prawdy lecz kłamstwa powielane w mediach w które tak wierzycie .Niszczymy też zło w postaci ciał niebieskich które uważacie za meteoryty ,asteroidy ,przysyłają broń niszczenia aby wdrożyć swój plan w stosunku do ziemi, z godnie z tym co pokazali wam na polu w Anglii I Niemczech(kręgi w zbożu) ,system niszczenia ciał niebieskich został wyłączony na ziemi przez tych co wami rządzą ,dlatego staliście się bezbronni ,system ten budowany był przeciwko wam ,miał chronić tylko tych co siedzą w tunelach a regulować populację ludzką do ilości która zapewni im byt .
TO ZNACZY ŻE ZŁO CZYLI RASY OBCE KTÓRE SA NA ZIEMI DALEJ CHCĄ ZNISZCZYĆ LUDZI ? czas który nastał i który widzicie to czas gdzie zło nie planuje już przyszłości ,każda myśl to energia ,wiec każdy ich plan był przez nas i inne istoty wcześniej wychwycony ,potem analizowany i przetwarzany tak aby tworzył energie pozytywną i aby niwelować ich zamiary zniszczenia ,strachu ,wątpliwości ,zło zorientowało sie że tak się dzieje dlatego juz nie planują, ATAKUJĄ W TERAŹNIEJSZOŚCI ,zmuszając was i nas do zachowań w danym czasie ,dlatego tak wiele zmiennych decyzji jest w ciągu dni ,dlatego tak ciężko jest wam sie zorientować kto kto jest dobry a kto zły ,KTÓRE PAŃSTWO ,NARÓD WAM POMAGA A KTÓRY SZKODZI ,dlatego musimy reagować natychmiast zmieniając energię aby zamieniać zło na dobro ,aby chronić planetę przed zniszczeniem i przed depopulacja ludzi .
DLACZEGO ZŁO CHCE ZMNIEJSZENIA POPULACJI LUDZI ? ich świat to energia ,tym się karmią ,tego używają do istnienia ,manipulacji ,tworzenia zła,tworzenia programów,ale ras złych jest wiele i ludzi sa miliardy ,teraz rasy złe naczelne postanowiły wyczyścić planetę z ludzi aby usunąć rasy mniejsze które zabierają im energię ,oraz zostawić tyle zaprogramowanych ludzi aby wystarczyło im do tworzenia energii i do pełnej kontroli nad programami jakie macie w głowach.chcą stworzyć nowa atmosferę i nowy świat tak aby nie musieli sie ukrywać a ludzi traktowali by jak baterię i niewolników ,wiedzą ile im potrzeba do istnienia i ile muszą zamordować aby świat był takim jakim sobie ustalili .
KTO IM W TYM POMAGA ? jesteście programowani jak wasze urządzenia którymi sie posługujecie a które dane wam sa przez nich ,każde urządzenie ,każde prawo ,każda nauka służy do programowania waszych umysłów ,dlatego urzędnicy ,naukowcy ,nauczyciele ,adwokaci ,sędziowie ,lekarze , POLITYCY to roboty które programują się dzień w dzień a do tego programują innych poprzez środki i przestrzeń w której sie znajdują ,programy zapisane są w złych prawach które tworzy ten system ,powielanie ,nauczanie i przestrzeganie tych praw powoduje automatyczne programowanie się ,automatyczne uruchamianie wibracji zazdrości ,nienawiści ,zawiści ,złej energii którą oni używają do istnienia,niestety większość z was sama zasila ten system i tych co go tworzą ,dlatego nie ma złych i dobrych ludzi są tylko zaprogramowani i odprogramowani .
CO TO ZNACZY ODPROGRAMOWANI ? ci którzy zostali zesłani na ziemie aby pokazać w jakim absurdalnym systemie żyjecie ,aby mówić wam o tym ,aby tworzyć nowa przestrzeń i wypleniać ja pozytywna energią ,to ludzie i świadomości obce które dzięki swojej drodze i pomocy starych dusz ,naszej i innych istot potrafiły wyjść z systemu i pokazać jego absurd .niestety tych ludzi jest ciągle za mało ,ale energie którą tworzą ,rozbijają programy innych ludzi ,niestety zło doskonale widzi kto i jaka energię tworzy ale nie panuje już nad tym tak jak dotychczas ,dlatego postanowili wzmocnić programy u ludzi którzy maja największy wpływ na zachowanie systemu i powielenie ich planu ,dlatego widzicie że jedni mordują innych bez zastanowienia ,że urzędnicy nie szanują innych ,że żołnierze marnują swoje życie bez zastanowienia ,ze wiele z was robi rzeczy złe w życiu i pracy bez zastanowienia i im więcej ludzi odejdzie od systemu tym więcej ludzi zło będzie chciało programować.JEDNI UWALNIAJĄ SIĘ Z SYSTEMU A TO POWODUJE WZMACNIANIE PROGRAMÓW I TYCH KTÓRZY SIE MU PODDAJĄ I GO WSPIERAJĄ .
JAK SIĘ MAMY PRZED TYM BRONIĆ ? pomagamy wam uwalniając świadomość ,zwielokrotniając energię ziemi ,otaczając ziemie energią sprawczą ,porządkując świat astralny ,duchowy ,zmieniając świadomości istot które żyją obok was ,niwelując zmiany w atmosferze ,pokazując wam znaki na niebie i ziemi w postaci zjawisk niewytłumaczalnych na razie przez waszych programowanych naukowców,pomagamy pogodą choć mówią wam ze to klęska ,niestety większość z was woli patrzeć w media które kontrolują źli ,woli słyszeć kłamstwo ,fałsz ,obłudę bo takie wibracje maja w programach ,dlatego jedyna drogą aby uchronić sie przed złem jest jednoczenie się w celu obalenia systemu ,jednoczenie się w celu zmiany absurdu jaki widzicie ,WYSTARCZY ŻE W GRUPIE BĘDZIE JEDNA OSOBA KTÓRA UWOLNIŁA SIE Z PROGRAMU A PRZEKAŻE SWOJE WIADOMOŚCI I SWOJĄ ENERGIE POZOSTAŁYM I TO SPOWODUJE ZE ONI TEŻ ZACZNĄ NISZCZYĆ SWÓJ PROGRAM I ZACZNĄ TWORZYĆ DOBRO ZAMIAST POWIELAĆ ZŁO . dlatego piszcie o tym ,mówicie głośno każdemu ,pokazujcie swój potencjał ,pomagajcie innym zrozumieć ,bo każda myśl ,słowo uczynek to energia która rozbija stary system .dano wam wolne łącze aby sie porozumiewać (internet) komunikować ,istoty które potrafią ściągnąć z innych złe świadomości ,pokazano jakimi ludźmi sa ci co wami rządzą ,teraz to od was zleży czy zwielokrotnicie energię pozytywna czy zostaniecie obojętni.
CO BĘDZIE JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI ZOSTANIE OBOJĘTNA ? 
ZŁO LICZY WŁAŚNIE NA TO ,ŻE LUDZIE WIERZĄ TYLKO W TO CO ZOBACZĄ W MEDIACH ,PRZECZYTAJĄ W GAZETACH A NIE W TO CO MÓWI DRUGI CZŁOWIEK ,ZABILI W WAS WIARĘ W DRUGIEGO CZŁOWIEKA ,ZABILI WIARĘ W STWÓRCE ,W WARTOŚCI TAKIE JAK CZYSTA MIŁOŚĆ ,SKROMNOŚĆ ,UCZCIWOŚĆ ,SZCZEROŚĆ ,SZACUNEK,
musicie nauczyć się słuchać ludzi ,istot które są w was ,waszej duszy a nie waszego programu w głowie ,waszego ego ,musicie nauczyc sie od nowa kochać bliźnich ,bo wasza miłość jaką znacie to miłość toksyczna ,okraszona zazdrością ,nienawiścią ,pchająca was w ręce zła , Oni wiedza że najsilniejsza bronią przeciwko złu jest MIŁOŚĆ I SZACUNEK DO SIEBIE I INNYCH ISTOT , dlatego zaprogramowali was tak ze kochacie swoich bliskich tak ze jesteście gotowi dla nich krzywdzić innych ,że kochacie swój kraj ,narodowość ,przeszłość ,wszystkie podziały które was dzielą bardziej niż to że każdy z was jest takim samy człowiekiem jak wy ,potraficie z miłości krzywdzić innych ,swoje dzieci ,żony mężów ,rodziny ,inne kraje ,inne narodowości ,religie ,wmówili wam że wasza miłość jest dobra ,ale jak coś co krzywdzi może byc dobre ? wasza miłość jest zaborcza i nie ma nic wspólnego z miłością bezgraniczną jaka istnieje u ras wyższych ,dlatego ci co umieją naprawdę kochać siebie i innych ,nie krzywdzą nikogo, sa juz po za systemem i go niszczą ,natomiast ci co miłością usprawiedliwiają gwałcenie swoich dzieci ,bicie swoich bliskich ,mordowanie i krzywdzenie innych ludzi będą musieli odejść ,istoty których program jest tak duzy że dusza nie może sie przebić aby zrealizować to z czym przeszła na ziemię ,będą odchodzić .
KTO BĘDZIE NAS UCZYŁ LUB POKAZYWAŁ JAK MAMY NAPRAWDĘ KOCHAĆ SIEBIE I BLISKICH ? 
TE ISTOTY SA JUZ W ŚRÓD WAS ,to dzieci które nazwaliście INDYGO ,KRYSTALICZNE dzieci którą nazwaliście DAWN ,dzieci nowego świata które nazwaliście dziećmi 4 wymiaru ,DZIECI INDYGO to dzieci ze świadomością obcą które teraz będą otwierane i które będą się jednoczyć aby pokazać zaprogramowanym starszym ludziom że maja zdolności ,umiejętności i intelekt do tworzenia czasu zmian ,do zrozumienia czasu zmian tego który jest teraz ,będą tworzyć nowe medykamenty ,grupy ,organizacje wszytko po to aby starsi zrozumieli że wiek nie oznacza mądrości i wiedzy ale ta dana jest każdej istocie od urodzenia po odprowadzenie,będą pomagać swoim rodzicom ,przyjaciołom i innym istotom zrozumieć ten czas a także przygotują drogę dla dzieci 4 wymiaru.
DZIECI KRYSTALICZNE to dzieci przysłane tutaj z innego wymiaru ,gdzie nie ma kłamstwa ,fałszu ,obłudy ,dzieci które kochają miłością bezgraniczną ,czystą ,dzieci które przekazują i tworzą energie pozytywną ,szkoda że wiele z nich została zainfekowana waszym światem i zaczęto ich zmieniać i dostosowywać do waszego świata zamiast zrozumieć z czym zostały przysłane i co sobą reprezentują .
DZIECI 4 WYMIARU to istoty szczególne ,przysłane z pamięcią swoich poprzednich wcieleń ,z zadaniami określonymi ,dzieci które w wieku kilku lat przewyższają intelektem ,świadomością swoich rówieśników ,dzieci których musicie nauczyć sie słuchać ,dzieci które maja złamać program że rodzic wie wszytko i wie jak prowadzić i postępować ma jego dziecko ,rodzic musi zrozumieć że każde dziecko to inna dusza ,że każda dusza ma przejść swoją drogę ,nie wolno używając słowa miłość łamać drogi danej duszy ,ani tez nie pozwalać jej sie realizować i rozwijać ,dlatego te dzieci będą łamać wszelkie schematy i rozbijać system ,ich zdolności i potencjał będzie przerażać zaprogramowanych rodziców a cieszyć rodziców otwartych na nowe ,nie będą one chciały sie uczyć w szkołach , bo wiedzą że tam programuję sie umysł i infekuje ludzi ,będą chorowały ponieważ zło będzie atakować ich wirusami i bakteriami ,wiele z nich odejdzie jeżeli uzna że rodzice nie są w stanie zrozumieć czasów jakie mamy i nie będą w stanie mu pomóc sie rozwijać ,ale wiele tez otworzy innych i będzie tworzyć to co postanowione .
CO Z DZIEĆMI NORMALNYMI KTÓRE SA NA ZIEMI? widzicie juz ze większość dzieci z 3 wymiaru odchodzi ,jest chora ,popełnia samobójstwa ,lub ich dusze nie są w stanie zrealizować planu z jakim przyszły i odchodzą z ciała ,wówczas widzicie śmierć ,nieszczęście a to tylko proces który musi sie zdarzyć ,WASZ BRAK WIARY W TO ŻE WASZA WĘDRÓWKA NIE KOŃCZY SIE NA TEJ PLANECIE ,WASZ BRAK WIARY W ZYCIE PO ZA ZIEMIĄ POWODUJE ZE NIE ROZUMIECIE ISTOTY ŚMIERCI ,dlatego musicie to zrozumieć i zaakceptować jako normalny proces istnienia ,pogodzić sie z tym , co da kolejne złamanie systemu i otworzy wam drogę do jednego z procesów tworzenia nowego jakim jest WIARA ,wiele dzieci odejdzie teraz w ciągu 3 lat ,ale to wy sami swoim postępowaniem ,niezrozumieniem czasu spowodujecie ze będą musieli odejść ,KAŻDY KTO ZROZUMIE CZAS ,MIEJSCE ,ZMIENI SWOJE ŻYCIE 
KAŻDY KTO ZAAKCEPTUJE ISTOTĘ STWORZENIA I POKAŻE TO SWOIM BLISKIM ,ZMIENI ICH DROGĘ ,POZWOLI DUSZY NA REALIZACJĘ ,A ZATEM NA DALSZE JEJ ISTNIENIE 
,każde skasowanie programu u siebie powoduje łamanie programu u swoich bliskich a zatem na przedłużenie ich czasu istnienia na tej planecie . BĘDZIEMY WAM POMAGAĆ REALIZOWAĆ DOBRE CELE A NIWELOWAĆ ZŁO KTÓRE BĘDZIECIE CHCIELI TWORZYĆ ,MUSICIE ZROZUMIEĆ ŻE POGOŃ ZA PIENIĘDZMI BEZ OGLĄDANIA SIE NA INNYCH, TO PROGRAM KTÓRYM KARMI SIE ZŁO ,ŻE SZCZĘŚCIE NIE JEST STANEM KONTA ALE STANEM DUCHA ,PIENIĄDZE NIE OBRONIĄ WASZYCH BLISKICH ,DZIECI ,PRZED ODPROWADZENIEM ,CZAS DUSZY NIE KUPICIE ZA PIENIĄDZE ,DLATEGO za nim postawicie prace nad rodziną i szczęściem swojej istoty ZASTANÓWCIE SIĘ CO DAJE WAM SZCZĘŚCIE ,JEŻELI ODPOWIEDŹ BRZMI PIENIĄDZE TZN ŻE PROGRAM W GŁOWIE JEST I NALEŻY SIE GO POZBYĆ .każdy z was ma w sobie boskie dzieło ,wystarczy zacząć go słuchać a odnajdziecie szczęście tu na tej planecie i stworzycie szczęście dla innych bo tylko to liczy się w mysli stwórcy .TWORZENIE DOBRA I SZCZĘŚCIA TO CEL DUSZY I MUSICIE ZROZUMIEĆ ŻE PRZESZŁOŚĆ TO STARY WYMIAR I NIE MACIE NA NIĄ WPŁYWU TERAZ W TERAŹNIEJSZOŚCI TWORZYCIE NOWY ŚWIAT BEZ PODZIAŁÓW NA RASY ,NARODY ,RELIGIE ,RODZINY ,GORSZYCH ,LEPSZYCH , to zrozumiało zło i dlatego rozpoczęło 3 wojnę światową.
CO NAM GROZI W ZWIĄZKU Z TYM ?musicie zrozumieć że każdy naród to inna droga ,martwicie sie o wszystko dookoła ,o dalekie kraje ale zapominacie o sobie i przestrzeni jaką tworzycie ,nie macie wpływu na to co dzieje się teraz w innych krajach ale macie wpływ na to co dzieje sie obok was i w waszym kraju ,tylko nieliczni z was którzy są juz po za systemem i nam pomagają potrafią używać klucza jaki otrzymali do potęgowania i zmiany energii nad krajami ,kontynentami ,reszta musi nauczyć się dbać o swoją energię i przestrzeń ,tylko jednocząc się będziecie w stanie zmienić ten system i zło które teraz widzicie ,im dłużej będziecie czekać tym zło będzie mordować i niszczyć wszytko dookoła ,zaczęto wojne przed którą was ostrzegano ,jej konsekwencje sa znane i przepowiedziane przez tych co maja kontakt z istotami wyższymi ,zło chce doprowadzić do zainfekowania atmosfery bronią biologiczna i chemiczną ,chce wprowadzić wirusa w ekosystem aby zamordować miliony ludzi ,teraz kiedy zło ukrywa swój plan ,od każdego z was zależy czy będzie miało energię negatywna do istnienia czy my otrzymamy od was energię pozytywną do tworzenie dobra ,my kontrolujemy pogodę i dla waszego kraju przygotowano plan związany z nią ,musicie zrozumieć że do uwolnienia programu pieniądza,toksycznej miłości ,musimy zrobić tak abyście zaczęli sie jednoczyć i pomagać sobie wzajemnie ,wówczas zaczniecie słuchać ludzi którzy będą wiedzieli jaki jest czas i miejsce ,nie nazywajcie zimy nieszczęściem ale czasem jednoczenia sie i pomagania .zło będzie siało zło i niszczyło wszytko dookoła ,siało strach ,ale nie bójcie się ,będziemy niewelowac tyle zła na ile dacie nam Energi ,będziemy pomagać wybranym istota które maja wpływ na losy tej planety ,zło jest w usa i unii ,ROSJA PRZYJĘŁA ULTIMATUM I JEST Z NAMI ,przeszłości nie zmienicie i nie ona teraz tworzy przyszłość ,dlatego nie kierujcie nienawiści w przeszłość bo nic to nie daje ,zasilacie tylko zło czyli wojne ,zaraze ,kierujcie swoje myśli w pokój na ziemi ,nie mówcie że NIENAWIDZICIE ROSJAN ,USA ,ŻYDÓW ,UNIE ,SĄSIADA ,ZONY ,DZIECKA ,RODZICÓW ,KSIĘŻY ITD TYLKO MYŚLCIE I MÓWICIE :CHCE ABY NA ZIEMI ZAPANOWAŁ POKÓJ ,ABY ZŁO ZOSTAŁO ODPROWADZONE JAK NAJSZYBCIEJ ,ABY NOWY CZAS MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA DLA WSZYSTKICH DUSZ NASTAŁ JAK NAJSZYBCIEJ,
powtarzajcie to jak najczęściej i pomagajcie sobie wzajemnie a pomożecie nam uchronić was przed wojna i zarazą ,przed złem które teraz będzie was gnębić . 
CO POLACY MOGĄ ZROBIĆ ABY NIE CIERPIEĆ?dano wam czas i miejsce dzięki istotom takim jak Jp2 i MARIA ,MACIE ENERGIĘ KTÓRA POZWALA pokazywać wam zło i absurd tego systemu ,jedne co powinniście zrobić to jednoczyć się ,teraz nie cierpią juz sami górnicy ale ich rodziny ,jeżeli im nie pomożecie za chwile wy również będziecie cierpieć tak jak oni ,pogodą zabierzemy pieniądze ,prace aby uwolnić was od programów ,dlatego zrozumcie ze to co nazywacie cierpieniem jest tylko koniecznością abyście zaczęli rozumieć te czasy ,gdy jedni cierpią ,inni muszą sie jednoczyć aby im pomóc ,gdy nic nie zrobicie, wówczas pozwalacie nam działać a nasze działania oparte sa na energii jaka tworzycie i jaka jesteście w stanie stworzyć ,my możemy wyprzedzić czas i zobaczyć czy nasze działania przynoszą zamierzony skutek ,ale wymiarów alternatywnych na których jest to sprawdzane jest coraz mniej i zło zmieniło strategię niszczenia dlatego tak ważne jest abyście zrozumieli czas i miejsce i tworzyli energie pozytywną .MUSICIE ZROZUMIEĆ ŻE KAŻDE CIERPIENIE I NIESZCZĘŚCIE SŁUŻY ROZWOJOWI WASZEJ DUSZY A CO ZA TYM IDZIE SŁUŻY DOBREMU ,to pozwoli złamać program w głowie dotyczący strachu przed śmiercią ,biedą ,nieszczęściem itd ,mamy czas tworzenia nowego ,wasze dusze zostały wybrane aby w nim uczestniczyć ,zacznijcie ich słuchać a nie będzie zmartwień tylko radość i uśmiech którego wam tak brakuję.
CZY SĄ JAKIES KONKRETNE USTALENIA DOTYCZĄCE NASZEGO KRAJU ?tylko to ze zima będzie paraliżowała opadami miasta i wsie ,że da wam czas na rozmowę z rodzinami i szukania odpowiedzi na czas jaki nastał ,da wam czas na pomaganie sobie wzajemnie ,chcemy abyście zrozumieli że nie pieniądz jest najważniejszy w waszym zyciu ale szacunek i miłość czysta do drugiego człowieka ,do drugiej istoty ,GDY NAUCZCIE SIE KOCHAĆ LUDZI ZAMANIFESTUJĄ SIE OBCY ,dostarczycie tyle energii że wreszcie będą mogli żyć z wami w miłości i szacunku i nie będa bali sie że zainfekujecie ich złem ,z którym walczyli wcześniej,jeżeli wasza energia będzie obojetna i nic nie będziecie robić tylko dbać o siebie ,to poprosimy ROSJE aby wyłączyła wam gaz i rope ,to spowoduje że zaczniecie sie jednoczyć chociażby w skłóconych rodzinach ,czy pomagać sąsiadom ,Jeżeli zło zainfekuje atmosferę powiemy wam o tym i będziecie siedzieć w domach ,pozamykani ,ci co z ignoruja nasze wiadomości i wyjdą będa umierać ,ale ten kto nie szanuje swojego życia nie może tworzyć nowego ,DANO WAM LUDZI o zdolnościach przepowiadania przyszłości lub czytania wydarzeń ,każdy kto odpowie sobie na pytanie PO CO ZOSTALI WAM DANI ? zrozumie że właśnie po to aby wam pomóc ,więc będą oni mówić tak aby dotarło to do wielu i aby wielu ocalić ,NIE LICZBA JEST WAŻNA ALE JAKOŚĆ OCALONYCH ,dlatego czyńcie dobro i twórzcie dobrą energię a zmiany na ziemi będą szły łagodnie i wiele z was je zobaczy .
POTEM BYLEM ZABRANY jeszcze do świata dagonów ,którzy maja miasta na dnie oceanów i mórz ,oni kontrolują wody i oceany ,mogą zalać ,miasta lub kraje ,ale nie ma zgody na razie na żadne katastrofy ,chyba że jedynym wyjściem będzie zalanie usa i zła ale ,potop to ostateczność ponieważ naród amerykański ma tak samo uwalnianą świadomość jak wszyscy i tak samo może rzucić broń i zacząć niszczyć ten chory system

Portret użytkownika Obserwator 2

Witaj Aronie. Obserwuję Twoje

Witaj Aronie. Obserwuję Twoje wpisy i utożsamiam się z ogromną wiekszością zawartych w nich poglądach. Zapwene te zbieżności poglądów spowodowały, że niektórzy myśleli, że się pod Ciebie podszywam, lub że to Ty zmieniłeś login. Ale do rzeczy. W powyższym wpisie natrafiłem na jedno zdanie, nad którym myślę już kilka dni i nijak ono mi nie pasuje do całości. Oto ono, cytuję:
"dano wam czas i miejsce dzięki istotom takim jak Jp2 i MARIA ,MACIE ENERGIĘ KTÓRA POZWALA pokazywać wam zło i absurd tego systemu".
Gdybyś był tak uprzejmy chociaż w kilku zdaniach wyjaśnić jak rozumieć rolę JP2, czyżby był podwójnym lub potrójnym agentem? No i o jaką Marię chodzi i jaka jest jej rola? Gdyby te wątki były zbyt kontrowersyjne, odkrywcze,  spiskowe, czy zbyt obszerne to, może rozważyłbyś opublikowanie, nie wpisu, lecz własnego odrębnego artykułu na tym form.

Portret użytkownika czarny

Komentarz jest dosyć

Komentarz jest dosyć obszerny. Początek mogę skrytykować, ale pozostałe część jest naprawde dobra. W tym, że pewnym ludziom pozwolono doznawać wyszych stanów i, że oni są na tyle otwarci żeby się tym dzielić to jak najlepiej dla nas. To, że zło rządzi tym światem to prawda. Zróbcie sobie bilans z waszego dnia i szczerze sobie odpowiedzcie czy was spotkalo więcej dobra czy zła, a później zastanówcie się dla czego. W własnym otoczeniu widzę, że ludzie z silną wiara, z olbrzymią miłością do bliźniego są szczęśliwśi niż pozostała część. Nawet związek z kimś dla nas bardzo ważnym nie będzie tym co miłoś do naszego otoczenia. Bo co z tego że będziemy się z kimś bardzo kochać, a będziemy się separować od kogoś, bo go nie lubimy. Taka miłość jest dla człowieka niczym. Musimy sobie to uświadomić. Zacząć otaczać miłościął innych ludzi, to wtedy możemy się spodziewać tej samej miłości od nich. W artykule tekst wybrałem się do podziemi... jest dla mnie porażką, wierze w zjawiska paranormalnem, ale z tym tekstem troszkę przesadziłeś. Biggrin

Portret użytkownika El Koto

Pisząc to co pisze, Aron robi

Pisząc to co pisze, Aron robi hokus-pokus żebyście polubili cierpienie. Jak was będą chłostać prętem żelaznym po grzbiecie to macie 'człowieki' odczuwać błogostan, taka to jest nowa filozofia narodu wybranego tego co widzi wszystko jasno a nawet widzi to co nie widać.

Portret użytkownika czarny

Heheh. Co to to bez przesady.

Heheh. Co to to bez przesady. Chyba jeszcze ludzie mają swój rozum. A jeżeli któś uważa, że to los na loteri, jeśli mogą być bici i poniżanie, w imie nie wiadomo czego. To z nimi musi być coś nie tak. Przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. :/ A co do tego, że powinniśmy dawać miłość drugim to jest prawda. Możemy ich nauczyć kochać itd. Jeżeli ktoś tego nie rozumi, to tylko dlatego, że takiej myśli do siebie nie dopuszcza. 

Portret użytkownika czarny

Komentarz jest dosyć

Komentarz jest dosyć obszerny. Początek mogę skrytykować, ale pozostałe część jest naprawde dobra. W tym, że pewnym ludziom pozwolono doznawać wyszych stanów i, że oni są na tyle otwarci żeby się tym dzielić to jak najlepiej dla nas. To, że zło rządzi tym światem to prawda. Zróbcie sobie bilans z waszego dnia i szczerze sobie odpowiedzcie czy was spotkalo więcej dobra czy zła, a później zastanówcie się dla czego. W własnym otoczeniu widzę, że ludzie z silną wiara, z olbrzymią miłością do bliźniego są szczęśliwśi niż pozostała część. Nawet związek z kimś dla nas bardzo ważnym nie będzie tym co miłoś do naszego otoczenia. Bo co z tego że będziemy się z kimś bardzo kochać, a będziemy się separować od kogoś, bo go nie lubimy. Taka miłość jest dla człowieka niczym. Musimy sobie to uświadomić. Zacząć otaczać miłościął innych ludzi, to wtedy możemy się spodziewać tej samej miłości od nich. W artykule tekst wybrałem się do podziemi... jest dla mnie porażką, wierze w zjawiska paranormalnem, ale z tym tekstem troszkę przesadziłeś. Biggrin

Portret użytkownika TheOgoras

można się zgodzić z jednym na

można się zgodzić z jednym na pewno."... niektórzy wskazują też na znanych celebrytów, którzy mają być zmiennokształtnymi kosmitami." dokładnie tak jest , oni wszyscy biegają do chirurgów plastycznych i zmieniają cały czas swoje kształty.

Portret użytkownika debet

Kiedy do was dojdzie że David

Kiedy do was dojdzie że David Icke jest dezinformatorem na uslugach NWO to samo Mikołaj Rozbicki to samo Karen Hudes wszyscy powiedzieli prawdę o NWO  by potem skłamać tych 2 panów na temat NWO a pani na temat Homo Capensis

Portret użytkownika El Koto

Obcy? Wątpię.

Obcy? Wątpię. Zmiennokształtni? To już prędzej możliwe. Wpisz Polaku dwa magiczne słowa:
khazar tamga
w Google Images, a dowiesz sie i zobaczysz (obrazki) na własne oczy dobrze znaną ci skądś symbolikę. Może wreszcie zrozumiesz skąd pochodzą Sikorski Kacyński Rostowski i inne pro-UPA-ki i takie tam inne pany jak une, a także połowa sędziów to też są une, w Polsce jest ich raczej duża ilość. Cała obecna władza na Ukrainie to też une. To nie są żarty. Takie coś jak Ukraina to nie istniało tam był tylko ich chanat. Teraz następuje ich powrót. Wieść gminna niesie że to są synowie Kaina ci co odeszli na północny wschód jak pisze się o tym w Biblii, raczej napewno to są ci sami o których Ruska dzicz pisała w swych kronikach, że dla rozrywki wrzucali dzieci do dołów z wściekłymi psami. Będziemy mieć za sąsiada piekło na ziemi.

Portret użytkownika Zenek :)

  Ten emblemat tak jak

 
Ten emblemat tak jak heksagram, pentagram czy swastyka jest POKRADZIONY ze słowiańskiej kultury,
 
pierwotnie ta tamga oznaczała ZŁOTE MIASTO (mitologia zaprasza) czyli STOLICĘ GDZIE MIESZKALI BOGOWIE. Tamga uzupełniona do postaci jakiej teraz używają żydowscy naziści na Ukrainie czyli tryzuba pierwotnie znaczyła (była emblematem) bogini LEDY (ŁADY) często w ludowej kulturze słowiańskiej malowanej jako ŁABĘDŹ.
 
Do około 850 roku Kaganowie Chazarii byli znani też jako WŁADCY SŁOWIAŃSKIEGO KAGANATU jaki później za sprawą bizantyjskich myszy (mnichów co Popiela skrytobójczo zamordowali) się rozpadł na 12 krain. Z przyczyn politycznych piewcy semickego nazizmu wykastrowali nam jako nacji tę pamięć samemu się do niej na bezczelnego bandyckiego żydka doklejając. Wykastrowali by się słowiańskie nacje nie zjednoczyły pod jednym sztandarem.
 
Żeby było śmieszniej ŁADA w katoobłudyźmie (bo to też zbrodnicza kłamliwa ideologia a nie wiara) robi za BOGA OJCA a papież nosi emblematy pokradzione naczelnej kapłance "Wandzie".
 
Żydowskość "chazarii" można liczyć od 850 roku do czasu jej zniszczenia przez kijowskiego księcia - szefa jednego z tych 12 Kaganatowych krain. Całe 150 latek.
 

Portret użytkownika Obserwator 2

El Koto, poszerzę nieco

El Koto, poszerzę nieco zasygnalizowane przez Ciebie poglądy dotyczące żydostwa. Wklejam jedynie 13-ty punkt obszernego artykułu.
13. Kto doprowadza to tego, że prawie cała ludzkość jest chora, biedna i nieszczęśliwa?
Żeby zrozumieć na jakich poziomach powstają choroby i nieszczęścia ludzkości, punkt ten musi być obszerniejszy, bo trzeba poruszyć kilka bardzo ważnych wątków, które pozornie wydają się niezwiązane z chorobami i niewolnictwem, ale to właśnie one są decydujące i ukazują kto za tym stoi. Zmiennokształtne istoty demoniczne, smocze i wężowe, przekazały swoje nasienie "narodowi wybranemu", który w wielu źródłach jest nazywane plemię żmijowe, które pomaga dziczy astralnej, karmienia się negatywną energią, negatywnymi uczuciami, emocjami. Jest za to sowicie wynagradzana m. in. w złocie i nieruchomościach. W tym miejscu wypada wskazać na słowotwórstwo, szczególnie na przedrostek ZŁO, który wywodzi się od greckiego demona wiedzy i umiejętności manipulacji. W języku polskim gromadzenie złota oznacza, że jest to zło (ZŁO-to). Złoto w sztabkach, przechowywanych w skarbcach nie ma żadnego praktycznego zastosowania, toteż ukrywany i bezużyteczny metal, jest w języku polskim określany jako złom (ZŁO-m). Tak samo jak ZŁE, są wszelkie ZŁO-wieszcze i ZŁO-wrogie intencje związane ze ZŁO-rzeczeniem, ze ZŁO-tówką oraz ZŁO-tym ZŁO-mem oraz cechami ludzi, jak np. ZŁO-dziej, ZŁO-czyńca, ZŁO-tousty (cesarz, a obecnie polityk). Podsumowanie zła, zawiera się w przysłowiu, "nie wszystko złoto, co się świeci", czyli w świecie materii, prawdziwe poznanie nie tkwi na zewnątrz np. w szacie, na okładce, w pięknych słowach itp., lecz w owocach. Tylko po owocach można poznać prawdziwe intencje. Wracając do plemienia żmijowego, w dalszej części tekstu poznamy je po owocach. Owo plemię żmijowe objawia się m. in. w sferze fizycznej. Oznacza to, że na Ziemi żyją jednocześnie istoty będące nasieniem niewiasty oraz nasieniem starodawnego węża, czyli diabła. Ludzie są przedstawiani jako potomkowie dziewicy lub symbolicznie jako ziarno pszenicy. Natomiast plemię żmijowe jest przedstawiane jako potomkowie nasienia węża lub symbolicznie jako chwast, kąkol. Na jednym światowym ziemskim polu wzrosła więc pszenica, ale wraz z nią wzrósł kąkol. Pytają więc żniwiarze gospodarza, któż to posiał kąkol wśród pszenicy i czy go teraz powyrywać? Ale gospodarz objaśnił im, że nieprzyjaciel, czyli diabeł, nasiał nocą kąkolu. Pouczył ich także, aby na razie nie wyrywali kąkolu, by nie uszkodzić także pszenicy. Dopiero jak dojrzeje pszenica i kąkol, to dopiero wówczas najpierw zbierzcie kąkol i go spalcie, a następnie dobrą pszenicę zbierzcie do spichlerza. Oznacza to, że żydostwo i sprzedajni obłudnicy, mają dojrzewać wspólnie wraz z ludźmi, aż do czasu żniw. A czas ten jest już blisko. Można ich poznać po owocach, po symbolach, a obecnie po ich DNA. Anunaccy bogowie i ich hybrydy, panowali fizycznie w sześciu potęgach światowych jak; Asyria, Babilon, Mado-Persja, Egipt, Grecja i Rzym. Natomiast w siódmej, ostatniej GB-USA, się ukrywają za flagami, herbami i symbolami np. pod postacią człowieka z głową drapieżnika ptaka np. orła czy lwa, wskazują, na tego kto, ma moc, kto władzę, kto jest drapieżnikiem oraz od kogo symbolika ta została przyjęta, czyli wskazuje kto jest pod czyim godłem lub flagą. Czy to przypadek, że krzyże, broń do zabijania lub drapieżniki zabijające innych, jak; lwy, gryfy, smoki, krokodyle, heruby, orły m. in są w herbach rodzin królewskich oraz godłach państwowych np. Anglii, USA, Niemiec, Rosji, a także niestety Polski. Aby nie było wątpliwości, to niech każdy spróbuje sobie odpowiedzieć na pytanie, co robią sprzymierzone orły USA i PL np. w Afganistanie, czy "nasi" żołnierze bronią "naszego" kraju, czy na Polskę dokonano napadu zbrojnego? A skoro są na "misji pokojowej", to ten pokój będą zaprowadzali karabinami? Wyrazy nasi żołnierze, nasz kraj i misja pokojowa, celowo ująłem w cudzysłów, gdyż to jest właśnie fałszywy program, taka ściema, bo np. polskie wojsko, pod fałszywą flagą walczy w Azji, a Polskę, także pod fałszywą flagą, przejęło żydostwo, i bez jednego wystrzału? Żydzi uważają, że nasza ziemia jest właśnie im obiecana. A jak to zrobili? Zaczęli od "solidarnego" rozwalenia polskiej gospodarki i rolnictwa, wysłali najzdolniejszych i najobrotniejszych na emigrację zarobkową. Wpuścili za darmo obcy kapitał, aby skutecznie wyprowadził z Polski, wszystko co tylko możliwe. W ten sposób utworzyli bazę zbytu dla swoich trucizn, spożywczych w marketach oraz intelektualnych w wykupionych mediach. Najważniejsza była jednak infiltracja wszelkich stanowisk decyzyjne, aby nikt nie przeszkadzał w realizacji Planu Lucyferycznego, przetestowanego wcześniej na Palestyńczykach. Obecnie taki sam scenariusz jest rozgrywany przez żydostwo na Ukrainie, lecz pod szyldem USA, UE i Rosji. Obecna siódma i ostatnia potęga rozpoczyna się od stolicy masonerii, czyli południka zerowego w Londynie. Od dawna wiadomo było, że to ostatnie mocarstwo będzie tak wielkie, że słońce nigdy nie będzie nad nim zachodziło, więc rozciągają swoje wpływy na tak wielu szerokościach geograficznych, że rzeczywiście słońce nad nimi nigdy nie zachodzi. Jednak wzrastająca świadomość, skróci czas panowania tej ostatniej światowej potęgi, w porównaniu z innymi, do jednej krótkiej chwili. Nasuwa się tu jednak pytanie, jak to możliwe, że od tysięcy lat tak sprawnie działają? Rąbka tajemnicy uchylił, Żyd aszkenazyjski Benjamin Disraeli, były premier Wielkiej Brytanii. Powiedział on, że: "świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest". W największym skrócie, niemal wszystko odbywa się głównie poprzez Chazarów, którymi byli, i jeszcze są, Żydzi Aszkenazyjscy, ale poprzez celowe mieszanie krwi, opanowali oni całe szeroko rozumiane żydostwo. Ich rodowód jest ukrywany, jednak genów ukryć nie można, więc obecnie się za nią ukrywają, ale i z genetyką wiążą swe największe nadzieje np. organizmy GMO. Ogólnoświatowe badania genetyczne są prowadzone w sposób niezauważalny dla ludzi, a ich sfinansowanie generuje dodatkowe zyski. Wszystko to, jest jednak wykonywane w zupełnie innych celach, niż to się oficjalnie podaje. W największym skrócie, historię tego plemienia żmijowego można przedstawić następująco. Plemiona Chazarskie zamieszkiwały środkową Azję. Miały silną armię zaciekłych wojowników, więc ich sposobem zarabiania na utrzymanie, były wojny, daniny i haracze od okolicznych podbitych plemion. Byli tak znienawidzeni, że ostatecznie zostali wyparci na zachód, lecz wszędzie po drodze rabowali i siali spustoszenie. Ostatecznie osiedli się pomiędzy morzem Kaspijskim, a morzem Czarnym. Tutaj znowu podbili okoliczne plemiona i założyli silne państwo Chazarię. Jednak pogański osiedleńczy tryb życia spowodował w państwie różne dewiacje związane z kultem fallicznym i spadek moralności. Wówczas chan Bulan uznał, że jedynym ratunkiem na zmianę kultu fallicznego, może być jedynie jakiś system religijny. Zaprosił więc wszystkich przedstawicieli ówczesnych religii, aby mu je wyłożyli, aby mógł którąś wybrać dla Chazarii. Z powodu swej niezwykłej przebiegłości, demoniczny chan, po długich naradach, niezwykle sprytnie zdecydował, że Chazarowie przyjmują Talmud (najświętsze żydowskie księgi), i odtąd będą Żydami Aszkenazyjskimi, gdyż Jahwe, demoniczny bóg hebrajczyków, obrał ich jako naród wybrany i przyrzekł ziemię obiecaną (całą Ziemię) i że to oni będą panowali nad światem. Ogłosił więc chan, wszem i wobec, że to oni są trzynastym zaginionym plemieniem hebrajskim. Z czasem tak udoskonalili swoje demoniczne sposoby łupienia wszystkich narodów, że zamiast mieczem, rabowali coraz doskonalszymi metodami np. religiami tworzonymi na podstawie wcześniej zmanipulowanego judaizmu, stworzonym prawem, pieniądzem i bankowością. Lecz realizacja tego Planu Lucyferycznego wymagała, żeby złupić jakiś kraj, wcześniej wszelkimi sposobami, trzeba było wkraść się w łaski królów i dowódców, a obecnie prezydentów, rządów, armii, organizacji politycznych i gospodarczych ma całym świecie. To demoniczne przenikanie wszystkich sfer życia, pod podstępnym hasłem globalizacji, z wielkimi sukcesami trwa do dnia dzisiejszego w całym świecie m. in. przez tajnych agentów izraelskiego Mossadu. Polska lista zakamuflowanych żydów na wszelkich stanowiskach decyzyjnych obejmuje swoimi mackami niemal wszystkie strategiczne instytucje. Wojowanie ogniem i mieczem jest drogie i zauważalne, toteż wykorzystywane są najnowsze technologie do opracowania broni genetycznych, które w sposób niezauważalny można rozpylić z samolotów lub rozprowadzić w formie żywności GMO. Aerozole i pokarmy GMO, reagowały by tylko na ludzi o określonym genotypie. Jak zawsze, plany ludobójstwa wskazują na żydostwo, szczególnie tajny IIBR - Izraelski Instytut Badań Biologicznych, czytaj nie badań biologicznych lecz broni biologicznych oraz chemicznych, zlokalizowany w Ness Ziona, 20 km na południe od Tel Awiwu. Instytut jest tak tajny, że nie mają do niego dostępu nawet członkowie Knesetu. Nie ma go także na mapach, natomiast rezultaty tych badań są powszechnie dostępne np. w atmosferze lub w szczepionkach. Podsumowując ludobójcze działania, można, powiedzieć że dosłownie po trupach idą do celu. Potwierdza to zdanie wypowiedziane przez znanego w całym świecie reformatora: "Nigdy nie było pod słońcem narodu krwi żądniejszego i mściwszego, niż ci, którym się zdaje, że są narodem przez Boga wybranym, aby obowiązani byli i musieli mordować...". Innym znamiennym potwierdzeniem u samego źródła, jest przemowa czołowego rabina wygłoszona do wszystkich najważniejszych żydów kierujących losami świata, cytuję fragmenty: "Nasi uczeni przez całe setki lat, z niezrażającą ich niczym wytrwałością, prowadzą święty bój; lud nasz stopniowo podnosi się z upadku. Potęga jego zmaga się i rozszerza. Do nas należy ten bóg ziemski, … ów złoty cielec, któremu się teraz wszyscy kłaniają i którego wszyscy ubóstwiają. Gdy raz więc złoto ziemskie stanie się wyłącznie naszą własnością, władza przejdzie w nasze ręce, a wtedy spełni się owa obietnica zapowiedziana Abrahamowi… Zło-to! to wszechwładztwo na ziemi; ono jest siłą i rozkoszą i wynagrodzeniem; tym wszystkim, czego się człowiek lęka, a czego pragnie! Oto jest tajemnica kabały… oto najgłębsza nauka o duchu, który rządzi światem… oto jest cała przyszłość". Jeżeli złoto jest pierwszą potęgą tego świata, to niezawodnie drugą jest prasa,... Nasi więc powinni i muszą objąć kierownictwo prasy codziennej w każdym kraju. Jesteśmy chytrzy i zręczni i władamy groszem, potrzeba zatem za pomocą wielkich dzienników politycznych kształcić i kierować opinią publiczną, według naszych wyłącznie interesów... Wszelki handel połączony ze spekulacją i wypływającymi z nich korzyściami, nie powinien wychodzić z rąk naszych, boć przecież – że tak powiem – jest wrodzonym prawem żydów". Tych kilka cytatów wystarczy, aby dokładnie zlokalizować plemię żmijowe, które od tysięcy generuje wszelkie ludzkie cierpienia i choroby. Czy w Polsce nie zieją jadem, media tzw. opiniotwórcze to np. Gazeta Wyborcza, czy TVN. Jady są wstrzykiwane społeczeństwu w bardzo przemyślne i niezauważalne sposoby. Te pokarmowe jak np. GMO, wszelkie używki; papierosy czy alkohol. przykładem tego może być najbardziej idiotyczne powiedzenie, zdrowe wasze, w gardła nasze. Albo przekonanie, że lampka czerwonego wina, to samo zdrowie. Rodowód wina i jego rozprzestrzenianie na zgubę narodów, ukazuje demoniczna mitologia. Demon Dionizos (rzymski Bachus), to syn samego Zeusa. Jego demoniczny "dar wina" miał ułatwiać panowanie demonów nad ludzkością. Tak więc każdy kto je pije, pokazuje, że jest to wyłącznie jego własna zgoda WINA, czyli udział w WINIE. Propagatorzy wina, nawet nie zająkną, że każda ilość alkoholu (spirytus to po łacinie znaczy duch), czyni spustoszenie nie tylko w ciałach wyższych, a nawet tak wielkie oszołomienie w ciele fizycznym, że odmawia ono posłuszeństwa, bo zły duch przejmuje całkowitą kontrolę, także nad umysłem. A jak się połączą dwa takie spirytusowe duchy, to tworzą super odlotowy, narkotyczny, natychmiastowo działający eter, Jednak znacznie groźniejsze są jady i programy intelektualne, gdyż są na ogół niewidoczne, bo są przekazywane głównie podświadome. Bardzo wymowną symbolikę ma także budynek Sejmu, jego zwieńczenie, wewnętrzne balustrady i in. szczegóły, które przecież nie są przypadkowe. Ogólnoświatową strukturę tej demonicznej hierarchii ukazuje Piramida Szatana, zwana także Lucyferyczną.
Jednak wszelkie demoniczne struktury są tak przemyślne, że pozornie wydaje się, że są to różne, najczęściej przeciwne obozy. Jednak wszystkie ślady prowadzą do środka tej misternej pajęczyny, która dążą do oplecienia (opętania) całego świata, aby uśmiercić 90% ludzkości, a pozostałym przy życiu niewolnikom, wprowadzić Nowy Porządek Świata (NWO), który się sprowadza do czczenia Lucyfera. Kilka zadań poświęcę na ukazanie, tylko dwóch najpotężniejszych obozów, chrześcijaństwa i judaizmu. Obecne chrześcijaństwo jest najpowszechniej reprezentowane przez Watykan. Głową kościołów chrześcijańskich jest papież, obecnie argentyński jezuita Jorge Bergoglio, który przyjął imię Franciszek. Zakon Jezuitów to nic innego jak prężne ramię Watykanu. Ramię to ma wiele macek; zbrojnych, dyplomatycznych i finansowych (jak przejęcie Banku Angielskiego, zatopienie Titanika, aby umożliwić rodzinom Rothschild's i Rockefeller's przejęcie Banku Federalnego USA. Kolonizacji, utworzenia państwa Izrael, przejmowanie pozostałych banków na całym świecie. Dowodem są wszędobylskie reklamy wszystkich banków. Niby tak różnych i niezależnych, a prowadzących do środka pajęczyny. Wszystko staje się bardziej zrozumiałe, gdy przeczyta się tajną przysięgę Jezuitów. Awans jezuity na wyższe stanowisko kierownicze, wiąże się ze złożeniem przysięgi w specjalnej Kaplicy Reguły Zakonu, przed ołtarzem, przed czarnym sztandarem z trupią czaszką, a więc obecny papież Franciszek, także musiał ją składać. Dlatego warto się bliżej przyjrzeć, co to są za ważne sprawy, które wymagają, aż tak tajnych przysiąg. Cytuję tylko małe fragmenty: "Mój synu, dotychczas uczono cię działać obłudnie: wśród Katolików być Katolikiem, być szpiegiem nawet wśród własnych braci; nie wierzyć żadnemu człowiekowi, nie ufać żadnemu człowiekowi. ... denuncjować... zniżyć się nawet tak bardzo, by zostać Żydem... siać zdradziecko nasienie zazdrości i nienawiści między społecznościami, prowincjami, państwami, wśród których panował pokój, i nawoływać je do rozlewu krwi, angażując je w wojny przeciwko sobie, i kreować rewolucje i wojny domowe w krajach, które były niepodległe i cieszyły się dobrobytem, kultywujące naukę i sztukę, cieszące się dobrodziejstwami pokoju, łączyć się z walczącymi po obu stronach, i działać sekretnie z twoim bratem Jezuitą, który może być zaangażowany po drugiej stronie, otwarcie przeciwko tym, z którymi ty jesteś powiązany, tylko po to, by Kościół był ostatecznie beneficjentem w postanowieniach paktów pokojowych, i że cel uświęca środki. ...Uczono cię obowiązków szpiega, by wkraść się w łaski kręgu rodzinnego Protestantów i heretyków każdej klasy i każdego rodzaju (maści), również do grona handlowców, bankierów, prawników, do szkół i uniwersytetów, do parlamentów i legislatur, do sądownictwa, do rad stanu (rządów), i by być wszystkim dla wszystkich. ... Ponadto przyrzekam i oświadczam, że, gdy pojawi się sposobność, będę prowadził bezlitosną wojnę, sekretnie lub jawnie, przeciwko wszystkim ... że będę wieszać, palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem tych haniebnych heretyków; rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet, i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by unicestwić ich ohydną rasę. Że, gdy nie da się tego zrobić jawnie, w tajemnicy użyję trucizny, struny do duszenia, stali sztyletu lub ołowianej kuli, bez względu na reputację, pozycję, godność czy autorytet osób....". Oto ich cała ideologia. Natomiast tzw. międzynarodowy Syjonizm, to nic innego jak celowa kreacja jezuitów, aby zaciemnić rzeczywisty obraz, tak samo jak utworzenie zakonów Iluminatów, czy Lóż Masońskich. A jak jest naprawdę, pokazuje zdjęcie z dn. 26.05.br., na którym papież Franciszek w Jerozolimie, w Instytucie Yad Vashem, okazał publicznie hołd i swoje prawdziwe poddaństwo. Gest ten polegał na ucałowaniu dłoni sześciu żydów, lecz w zupełnie innym celu niż się to oficjalnie podaje. Wielu komentatorów zupełnie inaczej interpretuje gest papieża całującego w rękę m. in. propagatora homoseksualizmu i innych dewiacji seksualnych pod wspólnym hasłem Gender. A teraz kilka zdań nt. powiązań, które stają się widoczne przy zgłębieniu ludobójczych nauk. Zacząć trzeba od tego, że treści zawarte w Talmudzie (najświętszych żydowskich księgach), upoważniają Żydów do tego, aby inne nacje, nie Żydów, zwanych Gojami mogli traktować jak bydło, czyli wyzyskiwać, okradać, oszukiwać itp. na wszelkie sposoby, a nawet bezkarnie zabijać. Wynika to z samego znaczenia wyrazu "nieżyd", "nieizraelita", co w oryginalnym hebrajskim, znaczy wróg. Oto kilka tych znamiennych praw, z których zacytuję tylko kilka: "Żyd może poślubić trzy letnią dziewczynkę...Ktokolwiek nie słucha rabinów zasługuje na śmierć... Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga... Jest w porządku oszukać Gojów... Żyd nie musi zapłacić gojowi... Żydzi mają okradać i zabijać Gojów". Nie ma więc wątpliwości, że żyd, to pasożyt, a właściwiej pasożyd. W świetle powyższych, żydowskich nauk, trudno się dziwić reakcjom wielu krajów arabskich sąsiadujących z Izraelem, a nawet tych dalszych afrykańskich i azjatyckich, że zbrojnie zwalczają żydostwo i ich chrześcijańskich sojuszników. Jest to odpowiedź m. in. na jawne mordowanie palestyńczyków oraz mniej, lub bardziej podstępne innych nacji. To dlatego islamiści się sprzymierzają, aby rozpocząć swoją świętą wojnę z niewiernymi, znaną pod wspólną nazwą "Islamski Dżihad". Zdają się oni jednak nie zauważać, że są jedynie narzędziem wykonawczym, w planie NWO, dotyczącym wybicia mieszkańców Europy, czyli jak zawsze czyimiś rękoma i na czyjąś odpowiedzialność. Taka to już podstępna żydowska natura.
...
Cały artykuł obejmuje ponad 20 stron. Odpowiada on m. in. na pytania: dlaczego Matrix pozbawiania biowitalności wszelkie pokarmy i napoje, dlaczego chorujemy, dlaczego leczenie ciała materialnego jest bezsensowne, demoniczny rodowód medycyny i farmacji, zabójcze promieniowanie kształtu krzyża KATolickiego oraz wielu innych zagadnień skrywanych przed ludzkością. Linki do cz. I i II.
http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-14/#comment-957
http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-14/#comment-958

Portret użytkownika Andronikus

Coś w tym jest co mówisz, z

Coś w tym jest co mówisz, z dziada pradziada wieść gminna niesie, że ukraincy to nacja która potrafiła zabić człowieka za buty albo paczkę papierosów.
Zero szacunku dla "ludzkiego" życia...  może właśnie o to w tym chodzi.
Nie generalizował bym jednak, bo w tamtym rejonie mocno ludność wymieszana. Stalin zadbał o to żeby wymieszać narodowościowo całą Rrosję. i pomijając fakt że wielu cierpiało z tego powodu, to nie było to wcale takie złe.
Może nawet cała ta UE ma za zadanie wymieszać narody ze sobą, żeby nie utożsamiały się z jakimś konkretnym herbem, kawałkiem płótna czy dziwacznym językiem.
Bo im bardziej będziemy się izolować i grupować w frakcje, tym większe będą animozje i dążenie do konfliktów.
Może lepiej zatracić w sobie morfogenotyp przodków, który pełny jest nienawiści i żalu wobec swoich opraców, który kodowany na następne pokolenia wdrukowuje wzorzec nienawiści.
Mamy wiosnę ludów, przebudzenie ludzkości jako całości... każda nacja czy rasa winna porzucić animozje, uwolnić się od brzemienia swoich protoplastów, nie zasilać egregorów które powstały z woli przodków, wówczas stanimy się wolni i otwarci na to by stać się częścią Wspólnoty.
 

Portret użytkownika El Koto

To nie jest zbieg

To nie jest zbieg okoliczności, że ten symbol już jest (albo będzie) na godle państwowym Ukrainy. Jest to bardzo stary symbol dużo starszy niż Ukraina czy UPA. Jego znaczenie jest przerażające i wolę na ten temat się nie wypowiadać.

Portret użytkownika k102slav

Patrzajcie:   ''Niestety

Patrzajcie:
 

''Niestety zwyrodnialec zaatakował po raz kolejny. Kolejną ofiarę upatrzył sobie na Cieplickich wałach, gdzie zaszedł od tyłu spacerującą kobietę, powalił ją na ziemię i obmacywał. Kobieta wyrywała się, krzyczała i ostatecznie udało jej się uciec.  Wedle przepisów takie zdarzenie również traktowane jest jako gwałt. Ofiara bardzo dobrze zapamiętała twarz sprawcy dzięki czemu szybko udało się go ująć. Jak się okazało był to 26-letni mieszkaniec Wojcieszyc – Marcin G.''

 
 
Odpowiedź komentatora:
 
''Kto chodził do rzemiosł powinien go znać albo chociaż ksywke Baca. Ale odjechał. Andrei Man ma rację w 100%. Pozdro Braszku''
 
Biggrin

Portret użytkownika antoni pustelnik

oto przykład

oto przykład zmiennokształtnego:

musicie wiedzieć, że ONI najprawdopodobniej świetnie czytają alfabet łaciński we wszystkich językach do góry nogami...i czasami zapominają, że to nie jest nasza domena.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika natuRIST

"dusza" obojętne jakiego. "

"dusza" obojętne jakiego. " żywego organizmu " jest dla niego cenna .Człowiek bezzasdnie przypisuje sobie to co nazwał duszą tylko do ludzi bo ma taki punkt widzenia (siedzenia ).
Wszyscy chcą żądzić (mieć władze ) bo są samolubni (dotyczy to wszelkich form żywej Materji ).Ktoś ustalił takie NATURALNE zwane boskim prawem zasady funkcjonowani ZBIORU MATERJI I ENERGJI.
Poznanie tych ptawideł pozwala na MANIPULACJE swoim (dostępnym ) otoczeniem dla WŁASNYCH kożyści .

Portret użytkownika kimbur

Jestem pod wrażeniem

Jestem pod wrażeniem ortografii! Zastanawia mnie, jak taki inteligentny człowiek, w dodatku o dużej wiedzy niepojętej dla większości, może strzelać aż takie byki?! No jak, natuRist, jak to możliwe?
Sam sobie odpowiadam - w dzisiejszym świecie ziścić może się najbardziej niemożliwe.
Na koniec pozdrawiam i życzę dalszych ciekawych przemyśleń.
Nieco przygłupi Kimbur

Skomentuj