Zmiennokształtni obcy mogą żyć wśród nas

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od wielu lat w środowisku ufologicznym pojawiają się sugestie, że istnieją kosmici, którzy żyją wśród nas, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy, ponieważ mają możliwości przybierania różnych kształtów i do złudzenia przypominają nas.

 

Teoria ta na pierwszy rzut oka wydaje się niedorzeczna, ale jeśli ludzie chcieliby kiedyś infiltrować inne cywilizacje bez skażenia kulturowego, bardzo możliwe, że robiliby tak samo. Zwolennicy tej teorii jako dowody wskazują przypadki, gdy dochodzi do pewnych anomalii w wyglądzie takich istot. Internet pełny jest takich przekazów.

 

W 2012 roku, na ślubie Lindy i Matta Laganów, który odbył się w Denver, w Stanach Zjednoczonych, wśród gości znaleźli się krewni panny młodej, którzy przybyli z Nowej Zelandii. Ich maniery od początku wskazywały, że pochodzą z dalekiego kraju.

[ibimage==22928==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ludzie, którzy z nimi rozmawiali twierdzili, że zachowywali się jakby nie wiedzieli wielu podstawowych rzeczy. Ich twarze dla niektórych wyglądały jak zastygłe, a dla innych wręcz przeciwnie, wydawały się być pełne zbyt wielu grymasów. Unikali fotografowania, a na tych zdjęciach, które udało się zrobić ich twarze były zamazane.

[ibimage==22929==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Takich przypadków jest bardzo wiele i niektórzy wskazują też na znanych celebrytów, którzy mają być zmiennokształtnymi kosmitami. Wśród takich osób warto wymienić piosenkarkę Kate Perry, albo Georga Busha. W serwisie YouTube można zobaczyć bardzo wiele przykładów, gdy rzekomy zmiennokształtny podmieniec myli się pokazując na ułamek sekundy swoje rzeczywiste oblicze.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika deist

If the aliens wanted to be

If the aliens wanted to be known they would be known and no power on earth can prevent disclosure 

 

The alien technology reversed engineered gave us the bomb, police state survalence on every street, and better weapons for killing each other. Thanks Space Brothers.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Adminie ,Ameryki nie

Adminie ,Ameryki nie odkryłeś.Pismo Święte nazywa ich <przybyszami>.Nie przez to że przybyli z kosmosu ale przez to że dołaczyli do naszego gatunku.Prawie każdy jeśli tego pragnie może zostać człowiekiem.To jest najglębszy sens słów które głosi Kościół,że Chrystus stając się człowiekiem,pojednał całe Stworzenie w sobie.A jest wśród nas bardzo wiele osobników innych  gatunków stworzeń i istot.Przez kąpiel w "rzece zapomnienia"(zatarcie pamięci)nie wiedzą kim byli ,aż do obudzenia,to znaczy ,gdy im to nie zostanie wyjawione i przypomniane. Często jest to także wyjawiane obudzonym o tych z którymi się stykają na różne sposoby.Mi wystarczy ułamek sekundy podania głosu ciała wewnetrznego,a juz wiem kto zacz.Ma to na celu pomoc w zrozumieniu takiego człowieka,bo jego system postrzegania niektórych dziedzin,np.moralnoiści,piękna i wrażliwość, a także przymioty i zdolności nadprzyrodzone ,od tego zależą.Niektóre gatunki "pilotują" swoich członków aż na tym świecie.Jest to coś w rodzaju wyprawki do nowej egzystencji od swojego gatunku.Jedna z moich dobrych znajomych,opowiedziała mi coś o czym nawet przed nią sie nie zdradziłem,ze wiem coś więcej na ten temat.Gdy urodziła czwarte dziecko z pewnymi trudnościami,zobaczyła przy swoim łóżku dosyć wysoką postać humanoida.Wyglądał jakby był utkany z  szumów podobnych z ekranu telewizora.To nie była to obecność lecz projekcja obecności inna niż hologram.Powiedział do niej czyściutko po polsku:Masz teraz czworo dzieci i musisz ich dobrze wychować.Zaraz też znikł.No a mnie to admin musi chyba nazwać oberkosmitą,bo mam 114 <kości>gatunków, których byłem pierwszym rodzicem.Wytłumaczę na czym to polega.Tylko jedna para osobników obu płci jest potrzebna do utworzenia na nich ciał zmysłowych,które zawierają wszystkie wzorce odczuć i doznań.ktore nastepnie poprzez <pierwiastek życia>gatunku,obdziela się wszystkie osobniki.To projektoweanie i zapisywanie zmysłów nazywa się potocznie" życiem w rosle"(stąd mawiacie nie rozumiejąc:rozebrałem się do rosołu,bo tam jest tylko świadomość obecności-znamię bóstwa lub jestestwa))ze względu na środwisko w którym to zachodzi,a przypomina płyn.Te środowiska nazywają się Łożami i jest ich pięć a jedno z nich jest szczególne.Służy ono do zaprzegania zmysłów i ich rozbierania stworzeń i istot wyższych a nazywa się Łożem Praprzyczyny.Pozostałe cztery Łoże Zarania,Łoże Stworzeń,Łoże Bytów , Łoże Inicjacji Istot.Utarło się w terminologi potocznej że sytem nerwowy ciała zmysłowego nazywa się od tego  łożem.To dlatego Jezus sparaliżowanemu powiedział na dwóch poziomach zrozumienia:*|Weź swoje łoże i chodź.|*.Mam wiele wspomnień z tych Łoży oprócz Łoża Bytów i może kiedyś je opiszę.

Portret użytkownika racja

Kolego napisz jak twoim

Kolego napisz jak twoim zdaniem brzmi słowo, łoże lub kościół po aramejsku...?Wiesz gdzie uczył się Jezus przez ponad 20 lat, Wiesz co to strażnik "Źródła życia', wiesz że na długo przed Judaistycznymi księgami były Wedy, które w toćko w toćko opisuj to co Jezus nauczał, zresztą nie tylko on, przed nim było wielu, nie pisz Kościół bo to termin współcznesny, tak jak wspólnota, jeżeli już to plemie, chrod (gród), wiara (to tylko odpowiednik głogolicy słowa które oznacza społeczeństwo świadome istnienia), proszę nie wcielaj w życie rzeczy piątych , aczkolwiek 1,3,5,7, to liczby pierwsze odnoszące się do czasu i wymiaru, nie macie pojęcia katolicy co one oznaczają i jakie mają wymiary, Krzyż też żeście ukradli i zmielil jego znaczenie... tak nie działają normali ludzie, tylko Ci co mają chore umysły.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Skąd ty się urwałeś,bo

Skąd ty się urwałeś,bo zapewne nie z choinki ?.Ślepcze ;kto przybył powitać nowonarodzonego Zbawiciela ,jeśli nie potomkowie z ludów Sumeru,Babilonii,Mezopotanii,Asyrii  i Chaldei.Ich mędrcy ,czyli magowie.Abraham wyszedł z tych ziem na polecenie Boga,bo wiarę w Niego zarzucono łajnem ,które tu próbujesz ożywiać.

Portret użytkownika Zenek :)

  Ciało fizyczne jest lustrem

 
Ciało fizyczne jest lustrem ciała energetycznego, to czego szukasz tam znajdziesz w tym wszyskie koronowane reptoidy.
 
Im ciało starsze tym silniejszy jest "efekt przebicia" prawdziwej twarzy dlatego starcom trudno ukrywać szaracze pochodzenie.

Portret użytkownika TheOgoras

można się zgodzić z jednym na

można się zgodzić z jednym na pewno."... niektórzy wskazują też na znanych celebrytów, którzy mają być zmiennokształtnymi kosmitami." dokładnie tak jest , oni wszyscy biegają do chirurgów plastycznych i zmieniają cały czas swoje kształty.

Portret użytkownika debet

Kiedy do was dojdzie że David

Kiedy do was dojdzie że David Icke jest dezinformatorem na uslugach NWO to samo Mikołaj Rozbicki to samo Karen Hudes wszyscy powiedzieli prawdę o NWO  by potem skłamać tych 2 panów na temat NWO a pani na temat Homo Capensis

Portret użytkownika El Koto

Obcy? Wątpię.

Obcy? Wątpię. Zmiennokształtni? To już prędzej możliwe. Wpisz Polaku dwa magiczne słowa:
khazar tamga
w Google Images, a dowiesz sie i zobaczysz (obrazki) na własne oczy dobrze znaną ci skądś symbolikę. Może wreszcie zrozumiesz skąd pochodzą Sikorski Kacyński Rostowski i inne pro-UPA-ki i takie tam inne pany jak une, a także połowa sędziów to też są une, w Polsce jest ich raczej duża ilość. Cała obecna władza na Ukrainie to też une. To nie są żarty. Takie coś jak Ukraina to nie istniało tam był tylko ich chanat. Teraz następuje ich powrót. Wieść gminna niesie że to są synowie Kaina ci co odeszli na północny wschód jak pisze się o tym w Biblii, raczej napewno to są ci sami o których Ruska dzicz pisała w swych kronikach, że dla rozrywki wrzucali dzieci do dołów z wściekłymi psami. Będziemy mieć za sąsiada piekło na ziemi.

Strony

Skomentuj