Zmiennokształtny humanoid został schwytany w Ghanie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Tajemnicza historia pochodząca z nigeryjskiej strony naij.com zyskała sobie całkiem duże grono osób zainteresowanych. Podobno zaobserwowano tam oraz złapano zmiennokształtną istotę oraz rzekomo jest to informacja potwierdzona przez członka Narodowych Sił Bezpieczeństwa ulokowanych w regionie Volta w Ghanie.

Opowieść miała rozpocząć się od tego, że mieszkańcy południowej gminy Ketu w regionie Volta poinformowali, że ich świnie, krowy, kurczęta i inne zwierzęta były tajemniczo zabijane przez coś, co wyjada ich jelita i narządy wewnętrzne pozostawiając resztę tuszy. Na pierwszy rzut oka brzmi jak robota dzikich psów, jednakże zdaniem świadków winnym miał być człowiek, który na ich oczach zmienił się w wieprza i ścigał ich, aż do momentu jego zniknięcia.

W ubiegłym tygodniu jeden z myśliwych twierdził, że widział wspomniane zwierze i również był świadkiem jego przemiany z człowieka w zwierze. Przerażony mężczyzna oddał strzał, co spłoszyło dziwną istotę i spowodowało, że stworzenie rozwinęło skrzydła i odleciło. Niedługo po tym odnaleziono ją w pobliskiej wiosce Afife, gdzie istota miała zaatakować okolicznego rolnika.

I tutaj sprawa staje się niejasna. Zgodnie z przekazem na stronie naij.com rolnik wyrecytował wtedy magiczne zaklęcie, a stworzenie powróciło do ludzkiej postaci, ale nie opuściło jego gospodarstwa. Zadzwonił po pomoc, a sąsiedzi przekonali jednego z okolicznych chłopców aby wziął ze sobą magiczne zioła i złapał stworzenie. Wtedy na miejsce przybyła policja, a po tym gdy stworzenie zmieniło się się z pół człowieka-pół kaczki do formy małego człowieczka, został on schwytany a zrobione mu zdjęcie trafiło do mediów społecznościowych.

Domniemany zmiennokształtny stwór, na zdjęciach wygląda jak młody chłopak lub ewentualnie mężczyzna chory na karłowatość. Niestety, opowieść kończy się bez wskazania losu ów tajemniczej istoty. Nie da się ukryć, że może to być zwyczajne oszustwo, ale biorąc pod uwagę jak dużą rolę w życiu afrykańskich społeczności pełnią zabobony, można chyba zrozumieć masową panikę jaka wyrosła wokół tego zdarzenia. Czy rzeczywiście mieli oni doczynienia ze zmiennokształtną istotą? Jest to wątpliwe, ale nigdy nie wiadomo.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

afryka dzika... tylko tam

afryka dzika... tylko tam świnie mogą zmieniać kształty no i latać.... a los człowieczka jest na pewno interesujący bowiem odmiency darzeni sa w afryce od zawsze autentycznym szacunkiem, np albinosi uważani są za świętych... od razu sie ich więc zabija i nosi ich kości przy pasku jako przynoszace szczęscie amulety... tak że mały zmiennokształtny czowieczek na bank nie trafi do garnka lecz czeka go dużo lepszy los jak przystało na urodzonego farciarza he he he

Portret użytkownika b@ron

ale mnie rozqrviło

ale mnie rozqrviło wewnętrznie to info ... jakbym zażył tego specyfika co w okolicy tego zdarzenia zażywają, to może też bym dojrzał latającego słonia z pawim ogonem i rogami jelenia, no ale nie zażyłem i póki co jestem ... zdziwiony

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

O kuźwa...jeszcze nikt mnie

O kuźwa...jeszcze nikt mnie tak nie wyleczył  z zainteresowania rzeczami typu ufo. Po wieloletniej lekturze wszelkich typów "doniesień" (i rosnącym zdziwieniu, że KAŻDY materiał ma wartość i sens papieru toaletowego) - wreszcie teraz pojawiła się kropla, która przegięła pałę goryczy.
Ratują was tylko polityzcne artykuły.

Strony

Skomentuj