Zmiennokształtny obiekt widziany nad USA

Kategorie: 

Źródło: BEHIND THE SCENES (Youtube)

Przelot dziwacznego, zmiennokształtnego obiektu nad miastem Chillicothe w stanie Ohio zaniepokoił jego mieszkańców. Świadkowie zdarzenia zdołali wykonać film uwieczniający całe zdarzenie, i jak donoszą, humanoidalny stwór zmieniał kierunek lotu przez cały czas trwania obserwacji.

Doniesienia pochodzą z 17 maja ubiegłego roku. Świadek zdarzenia zauważył niecodzienny kształt na nieboskłonie i zdecydował sie uwiecznić je za pomocą telefonu. Stwór znajdował się na tyle wysoko, że dziwny kształt nie jest zbyt dobrze widoczny. Świadek rozpoczął nagrywanie z poziomu okna dachowego i po kilku oddaleniach i przybliżeniach kamery, dostrzegł że ten zaczął zmieniać kształt. Rozprawianie na temat zjawisk tego typu, jest zawsze problematyczne, ze względu na kiepską jakość nagrań, robionych niewprawną ręką. O tym co widzicie na nagraniu, zadecydujcie więc sami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika srazwisko

Zwykły duży balon z helem

Zwykły duży balon z helem typu "srebrna cyferka na urodziny bombelka". kręci się w tę i we w tę na niebie. Nie trzeba być naukowcem, żeby to dostrzec. Akcent nagrywającego wskazuje niejednoznacznie na przynależność społeczną, kolor skóry i kraj, w którym mieszka. A teraz brzydziej. Po jaki chuj wstawiać takie gówno? Czy człowiek, który to uploaduje jest skończonym debilem czy co? Weź się jebnij kilka razy w czoło, przeanalizuj i dopiero pisz o "zmiennokształtnym obiekcie", bo jak narazie zmiennokształtny jest twój mózg. Pozdrawiam, całuski Wink

Portret użytkownika Antytroll

Bardzo dobry koment, popieram

Bardzo dobry koment, popieram w 100%. Ten portal od dawna upadł nisko takimi gówno-artykułami. Jeszcze odpowiedź na Twoje pytanie "Po jaki ch....? Autorzy takich tekstów muszą udawać, że ta strona wciąż żyje, że są aktywni i pojawiają się nowości, a że brakuje pomysłów to wstawiają takie gówna w które nawet 5-latek nie uwierzy. Udają, że portal wciąż jest na bieżąco, gdyby nie to to od roku nie pojawiłby się tu żaden artykuł.

Skomentuj