Zmumifikowany palec giganta odnaleziony w Egipcie

Kategorie: 

Palec giganta z Egiptu

Palec nieznanej ogromnej istoty odnaleziono podobno w przeszłości w trakcie wykopalisk a zdjęcia, które wypłynęły wykonano w 1988 roku, ale opublikowano je dopiero teraz. To niesamowite znalezisko ma ponad 38 centymetrów, więc przybliżony rozmiar tej istoty to 6,3 metra.

 

Opisy gigantycznych istot są obecne w wielu mitach. Wspomina o nich biblia czy eposy sumeryjskie. Do tej pory nie było jednak dowodów na tyle mocnych, aby nauka musiała się do nich odnieść. W tym przypadku może dojść do przełomu.

[ibimage==12457==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

O całej sprawie pisze niemiecki dziennik Bild, który przytacza świadectwo szwajcarskiego fotografa Gregorego Spoerii. Jego wielką pasją był starożytny Egipt i wszystko, co się z nim wiąże.

[ibimage==12464==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Dotarł on do potomka jednej z rodzin, które ograbiały groby i za 300 dolarów pozwolono mu sfotografować i wziąć do ręki tajemniczy artefakt. Spoerri twierdzi, że przez lata próbował tym zainteresować naukowców, ale jak mówi zbywali go, bo to znalezisko nie pasowało do ogólnego poziomu wiedzy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika maciek

najwieksza jednak tajemnica w

najwieksza jednak tajemnica w noworzytnych  dziejach rodzaju ludzkiego jest ...tasjemnica i sila ....lichwy kilku rodzin (dynasti bankierskich ).T oni za pomoca sirodkow masowego razenia (media) wraz z czarownikami (glowne religie oparte na starym testamencie)piora nam mozgi i prasuja na goraco.Nikt ..jak do rej pory nie moze wprowadzic do powszechnego urzytku krystalicznie czystej i taniej energi wodorowej ,slonecznej i magnetycznej.Co roku  morduje sie dziesiatki genialnych wynalazcow !! a SWIATOWA PRASA NA GLOWNYCH STRONICACH ..donosi o ...antysemityzmie,teroryzmie,i innych podobnych wyimaginowanych bzdurach ...ZACZNIJ CZLOWIEKU URZYWAC ...WLASNEGO MOZGU A NIE  POWTARZAJ TO CO PODAJ CI ..SIRODKI MASOWEGO RAZENIA..AAAMEEEEEN IDZCIE DO DOMU W SPOKOJU:)

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Światowe Ministerstwo

Światowe Ministerstwo Dezinformacji Rżadu Światowego sprytnie zakłada nowe portale dokarmiając je zmanipulowanymi informacjami, filmami i "prasowymi" doniesieniami dla siania niepokoju a wręcz strachu w celu wykorzystania go dla własnych korzyści programu... I tyle na temat "Oświeceni"...

Portret użytkownika ja

Jak to jest że mój palec ma

Jak to jest że mój palec ma 7cm w miejscach z tego foto, a mam 1.8m wzrostu, a ten ma 38cm i wzrost tylko 6.3m? wychodzi mi że powinien być ponad 5 razy wyższy 38/7, więc spokojnie 10 metrów, plec wygląda identycznie...

Portret użytkownika Fxx.dll

O całej sprawie pisze

O całej sprawie pisze niemiecki dziennik Bild - Bild to taka taka gazeta potocznie zwana brukową. Chciałbym przypomieć, że swojego czasu Bild opublikował zdjęcie wg. którego nasz Tupolew miał wylądowań <na brzuchu> w lesie. Zdjęcie miało być zrobione tuż po awaryjnym lądowaniu a przed ekspolozją. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam

Strony

Skomentuj