Zmutowany aligator siał zniszczenie w chińskim jeziorze

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziennikarze obawiają się, że zwierzę może zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

 

Mieszkańcy chińskiego miasta byli zszokowani „dziwną rybą", która pływała w akwenie popularnego parku w Guangzhou jeszcze na początku lutego. Według naocznego świadka, grzbiet zwierzęcia jest jak u żółwia, a głowa jak u węża.

 

Pracownicy chińskiego parku zainstalowali znaki ostrzegawcze wokół jeziorka, zabraniających zażywania w nim kąpieli. Lokalne media nazywają rybą „dziką" i ogłaszają ją „wodnym zabójcą”. Dziennikarze obawiają się również, że zwierzę mogło zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

Po kilku dniach poszukiwań strażnicy parku złapali zwierzę. Jego długość wynosiła 1,2 metra. Według miejscowej prasy, stworzenie okazało się być rodzajem aligatora z mutacjami.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Ewolucja jest faktem ale nie

Ewolucja jest faktem ale nie w takim szybkim tempie o jakim mówił Darwin, jesli mowa o Biblii to pytaniem jest czy manipulacje genetyczne zaliczyć do ewolucji czy nie. Moim zdaniem tak bo skoro w wyniku ewolucji gdzieś w kosmosie powstaje inteligencja zdolna do eugeniki to znaczy że inteligentny bo progresywny proces ewolucji to przewidział.

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

czy to nie jest dziwne, ze 25

czy to nie jest dziwne, ze 25 mln ludzi w tym kraju ma internet, tutaj wiec codziennie pewnie wchodzą tysiące conajmniej, a zostawiaja za soba 11 komentarzy pod artykułem z czego ze 2 są moje własne.........czy to nie jest jakis dowód na spisek, na to ze albo nie ma tych milionów ludzi albo na to ze kazdy ma własna przestrzen internetowa, a moja jest i tak przejęta po tym jak mi weszli do snu i zabieraja piekłem!!!!

Portret użytkownika Kmieciu

A nawiedzeni maryjnie w kółko

A nawiedzeni maryjnie w kółko tu wypisujo, że ewolucji nima, bo panbuk nie robi przystosowujących mutancji ino zueee, łod których sie umiro... A tu zonk, zajebiście się mutas przystosował, i idę o zakład, że z niezmutowanymi samicami by się w razie potrzeby skrzyżował, bo mutant ale nie degeneruch LGBT, dając początek nowej odmianie. Macie tępe chuje antyewolucyjne "ogniwo przejściowe", jakiego zawsze żądaliście, pół stwora + pół stwora, bo przecież ewolucja jako seria subtelnych zmian dla debili z religią zamiast mózgu jest wszak nie do ogarnięcia...

 

Portret użytkownika Ludzka Świadomość

Szmaciarzem się zrodziłeś i

Szmaciarzem się zrodziłeś i nim pozostaniesz Kmieciu. Jeśli ktoś chce dać nauczkę temu bucowi niech sobie pomyśli o sytuacji, która mu się przydarzy w niedługim czasie i da nauczkę, ponieważ na nią zasługuje. Napewno też nie wierzy w moc sprawczą myśli, więc pokażmy mu że się myli skupiając się na jego osobie i sytuacji, która go dotknie. Pomyślcie kilka razy dziennie, powinno wystarczyć, a przy okazji zrobimy mały eksperyment. 

Z góry wszystkim dziękuję, bo troli trzeba karać! 

Portret użytkownika robert gentry fizyk jądrowy ciulu

jednym z prostszych dowodów

jednym z prostszych dowodów nie do obalenia na to, że ewolucja nie istnieje jest istnienie muchy....otóż zwykła mucha jest tak precyzyjnie zaplanowanym mechanizmem latającym, ze nawet najdrobniejsza zmiana w kształcie jej skrzydeł powoduje, ze traci ona zdolność lotu.......nie mogła więc wyewoluowac z innych organizmów, bo przez miliony lat ewolucji cały czas dopiero kształowałaby kształt skrzydeł ale nie miałaby przez te miliony lat zdolności lotu wiec jako gatunek by wyginęła!!!!!!!!!!  Ale czy na pewno rozumiesz kmieciu bo to, ze sie nie zgadzasz z zasady bo od dziecka wierzysz w ewolucje, bo naukofcy tak mufiom to ja rozumiem, ale czy ty w ogóle rozumiesz o co nam kreacjonistom sie rozchodzi w naszych dowodach nie do podważenia?....MUCHA ZOSTAŁA STWORZONA W JEDNEJ CHWILI WG SCISŁEGO PLANU JEJ BUDOWY CO DO SETNEJ MILIMETRA KSZTAŁTU JEJ SKRZYDEŁ BO NAWET CZEŚĆ SETNEJ MILIMETRA ODCIĘTA Z JEJ SKRZYDŁA  ELIMINUJE JĄ Z NATURY.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

ales pojechał, jak można byc

ales pojechał, jak można byc tak naiwnym zeby wierzyc ze to zmutowany aligator?! to jest ryba zwana niszczuką krokodylą. Ewolucja nie istnieje za to istnieja naiwni ludzie wierzacy w kazdy news z netu tak samo jak w ewolucje i brak boga.

Portret użytkownika Toxic

Kmieciu, jesteś patologicznym

Kmieciu, jesteś patologicznym zwyrodnialcem, musiało cię naprawdę wiele złego w przeszłości spotkać, może nawet byłeś bacą. Idź pluć w lustro, nie ziej jadem w sieci, bo nikt ciebie i twoich gównianych wynurzeń tutaj nie potrzebuje.

Skomentuj