Zmutowany aligator siał zniszczenie w chińskim jeziorze

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziennikarze obawiają się, że zwierzę może zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

 

Mieszkańcy chińskiego miasta byli zszokowani „dziwną rybą", która pływała w akwenie popularnego parku w Guangzhou jeszcze na początku lutego. Według naocznego świadka, grzbiet zwierzęcia jest jak u żółwia, a głowa jak u węża.

 

Pracownicy chińskiego parku zainstalowali znaki ostrzegawcze wokół jeziorka, zabraniających zażywania w nim kąpieli. Lokalne media nazywają rybą „dziką" i ogłaszają ją „wodnym zabójcą”. Dziennikarze obawiają się również, że zwierzę mogło zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

Po kilku dniach poszukiwań strażnicy parku złapali zwierzę. Jego długość wynosiła 1,2 metra. Według miejscowej prasy, stworzenie okazało się być rodzajem aligatora z mutacjami.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Ewolucja jest faktem ale nie

Ewolucja jest faktem ale nie w takim szybkim tempie o jakim mówił Darwin, jesli mowa o Biblii to pytaniem jest czy manipulacje genetyczne zaliczyć do ewolucji czy nie. Moim zdaniem tak bo skoro w wyniku ewolucji gdzieś w kosmosie powstaje inteligencja zdolna do eugeniki to znaczy że inteligentny bo progresywny proces ewolucji to przewidział.

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

czy to nie jest dziwne, ze 25

czy to nie jest dziwne, ze 25 mln ludzi w tym kraju ma internet, tutaj wiec codziennie pewnie wchodzą tysiące conajmniej, a zostawiaja za soba 11 komentarzy pod artykułem z czego ze 2 są moje własne.........czy to nie jest jakis dowód na spisek, na to ze albo nie ma tych milionów ludzi albo na to ze kazdy ma własna przestrzen internetowa, a moja jest i tak przejęta po tym jak mi weszli do snu i zabieraja piekłem!!!!

Portret użytkownika Kmieciu

A nawiedzeni maryjnie w kółko

A nawiedzeni maryjnie w kółko tu wypisujo, że ewolucji nima, bo panbuk nie robi przystosowujących mutancji ino zueee, łod których sie umiro... A tu zonk, zajebiście się mutas przystosował, i idę o zakład, że z niezmutowanymi samicami by się w razie potrzeby skrzyżował, bo mutant ale nie degeneruch LGBT, dając początek nowej odmianie. Macie tępe chuje antyewolucyjne "ogniwo przejściowe", jakiego zawsze żądaliście, pół stwora + pół stwora, bo przecież ewolucja jako seria subtelnych zmian dla debili z religią zamiast mózgu jest wszak nie do ogarnięcia...

 

Strony

Skomentuj