Zmutowany aligator siał zniszczenie w chińskim jeziorze

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziennikarze obawiają się, że zwierzę może zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

 

Mieszkańcy chińskiego miasta byli zszokowani „dziwną rybą", która pływała w akwenie popularnego parku w Guangzhou jeszcze na początku lutego. Według naocznego świadka, grzbiet zwierzęcia jest jak u żółwia, a głowa jak u węża.

 

Pracownicy chińskiego parku zainstalowali znaki ostrzegawcze wokół jeziorka, zabraniających zażywania w nim kąpieli. Lokalne media nazywają rybą „dziką" i ogłaszają ją „wodnym zabójcą”. Dziennikarze obawiają się również, że zwierzę mogło zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

Po kilku dniach poszukiwań strażnicy parku złapali zwierzę. Jego długość wynosiła 1,2 metra. Według miejscowej prasy, stworzenie okazało się być rodzajem aligatora z mutacjami.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Ewolucja jest faktem ale nie

Ewolucja jest faktem ale nie w takim szybkim tempie o jakim mówił Darwin, jesli mowa o Biblii to pytaniem jest czy manipulacje genetyczne zaliczyć do ewolucji czy nie. Moim zdaniem tak bo skoro w wyniku ewolucji gdzieś w kosmosie powstaje inteligencja zdolna do eugeniki to znaczy że inteligentny bo progresywny proces ewolucji to przewidział.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

czy to nie jest dziwne, ze 25

czy to nie jest dziwne, ze 25 mln ludzi w tym kraju ma internet, tutaj wiec codziennie pewnie wchodzą tysiące conajmniej, a zostawiaja za soba 11 komentarzy pod artykułem z czego ze 2 są moje własne.........czy to nie jest jakis dowód na spisek, na to ze albo nie ma tych milionów ludzi albo na to ze kazdy ma własna przestrzen internetowa, a moja jest i tak przejęta po tym jak mi weszli do snu i zabieraja piekłem!!!!

Portret użytkownika Kmieciu

A nawiedzeni maryjnie w kółko

A nawiedzeni maryjnie w kółko tu wypisujo, że ewolucji nima, bo panbuk nie robi przystosowujących mutancji ino zueee, łod których sie umiro... A tu zonk, zajebiście się mutas przystosował, i idę o zakład, że z niezmutowanymi samicami by się w razie potrzeby skrzyżował, bo mutant ale nie degeneruch LGBT, dając początek nowej odmianie. Macie tępe chuje antyewolucyjne "ogniwo przejściowe", jakiego zawsze żądaliście, pół stwora + pół stwora, bo przecież ewolucja jako seria subtelnych zmian dla debili z religią zamiast mózgu jest wszak nie do ogarnięcia...

 

Strony

Skomentuj