Znak przyjścia Mesjasza- wąż wypełzł ze szczeliny w Ścianie Płaczu i pogonił gołębia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Film z wężem atakującym gołębia został nakręcony i opublikowany na YouTube przez izraelskich blogerów. Breaking Israel News donosi się, że jeden z twórców internetowych napisał: „Uzależnienie od zła, uosobione przez węża w Edenie, ożywi dni przed Mesjaszem”.

 

Autorzy artykułu przypominają, że symbol gołębia, zastraszonego przez węża, przypomina nam, że ludzie żyją w niebezpiecznym czasie. Wąż wyszedł ze szczeliny między starożytnymi kamieniami w Ścianie Płaczu, rzucając strach na zgromadzonych ludzi i zaczął polować na gołębia. Dla Żydów to czytelny znak, że wkrótce na świecie stanie się coś niedobrego.

 

Izraelczycy obawiają się, że przepowiednie starożytnych mędrców zaczynają się spełniać. Na filmie widać człowieka, który wchodzi po drabinie na Ścianę Płaczu, aby zdjąć gada przed zdumionym tłumem. W innym serwisie internetowym napisano, że Izrael jest czasem nazywany gołąbkiem w literaturze żydowskiej.

 

„Tak jak gołębica jest bezpieczna, szukając schronienia wśród kamieni na Wzgórzu Świątynnym, tak Żydzi są chronieni przykazaniami Tory. Kiedy gołąb oddala się od kamieni Ściany lub Żydzi odchodzą od Tory, są w niebezpieczeństwie. Żyjemy naprawdę w niebezpiecznych czasach, które bezpośrednio poprzedzają przyjście Mesjasza”.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jol

dwa małe fakty:

dwa małe fakty:

kto jest nazywany plemię żmijowym w ich tzw swiętej księdze? np Filistyni,

zbadano dwa lata temu pierwszy znaleziony cmentarz Filistynów, od których pochodzi nazwa Palestyna, przebadano również kopalne DNA - haplogrupę konkretnie, kto ciekawy niech szuka - znajdzie odpowiedz

kwestia druga w kosmogonii, mitach czy materiale etnograficznym, a także w słowianskich bajkach często motyw wężów się przewija, polecam analizę np Krola Węży czy innych postaci, nie zabijano lelków, bocianów czy węży

 

i na koniec drobna refleksja:

dlaczego akurat stało się to 11 listopada?

Portret użytkownika rico5

każdy widzi to co chce, skały

każdy widzi to co chce, skały - a z tego jest "mór" to naturalne schronienie dla wąża Smile gołębie wszędzie by chciały już sr..ać, a wężyk ogrodowy po prostu bronił swojego, a rzydki i tak go pogonili ze swojego domu heh

Portret użytkownika Alien9174

Wszystkie religie świata

Wszystkie religie świata opierają się na tym samym triku, a tym trikiem jest ubezwłasnowolnienie wiarą od dziecka. Tylko jedna osoba w historii świata przerywa to błędne koło ubezwłasnowolnienia wiarą w Pana Boga i tą osobą jest Jezus Chrystus. Tak, Kościół Kat...olicki to kościół Antychrysta. Warto przeczytać blog podany na linku, bo papież Franciszek i cały Episkopat Polski czyta ten blog, a wierni Katolicy coś nie bardzo: 

https://piotrpocieszyciel.wordpress.com/

 

Strony

Skomentuj