Znaleziono kolejne kręgi w zbożu w tym jeden w Polsce

Kategorie: 

Źródło: STONEHENGE DRONESCAPES PHOTOGRAPHY

Ostatnie tygodnie, również nie spowolniły trendu zbożowych kręgów. Na przestrzeni tego czasu, pojawiły się doniesienia o sześciu tego typu formacjach w trzech krajach, w tym między innymi w Polsce.

 

Pierwszy z kręgów znaleziono jeszcze 13 lipca. Powstał w Rosji w pobliżu miasta Woroneż, znanego ze słynnej obserwacji Obcych z 21 września 1989 roku. Niezidentyfikowane obiekty latające, były tam obserwowane przez dziesiątki świadków, a niektórzy twierdzą wręcz, że widzieli członków załogi któregoś ze statków.


Jeśli chodzi o krąg z Woroneża, to nie wydaje się on szczególnie imponujący. Z łatwością, mógłby zostać wykonany ręką człowieka. Na niektórych zdjęciach z drona wyraźnie widać nawet miejsca, w których figura złożona z 3 kul robi się nieco zbyt kanciasta jak na rzekomo kosmiczny twór. Najprawdopodobniej, część mieszkańców zainspirowanych słynnymi wydarzeniami, postanowiła zażartować sobie kosztem lokalnego rolnika.


Kolejny pod względem chronologii, jest krąg z miasteczka Luxenboroug w brytyjskim hrabstwie Wiltshire. Zgłoszono go 16 lipca i jest to już o wiele bardziej skomplikowana konstrukcja. Opiera się ona na kilkunastu okręgach i być może przedstawia jakieś ułożenie planet bądź też ułożenie Księżyca względem Słońca.


Następny krąg z 17 lipca również pochodzi z hrabstwa Wiltshire i zgłoszono go w miasteczku Etchilampton. Przedstawia on figurę przypominającą wirujący wiatrak lub też dla niektórych zainteresowanych nawet Słońce. Niektórzy łowcy kręgów zauważyli nawet że bardzo podobna formacja pojawiła sie w tym miasteczku 23 lata wcześniej.


Co ciekawe kolejna z formacji zgłoszona 18 lipca, pochodzi z Polski z wioski Nadarzyce. Jest to ciekawy przykład kręgu złożonego jedynie z okręgów o niemal idealnym kształcie. Z centrum formacji wyrastają 3 ramiona po 8 okręgów każde. Pojawiają się teorie, że kluczowa w tym kręgu jest właśnie liczba 888. Niektórzy widzą tu nawiązanie do systemów gwiezdnych takich jak Syriusz, Orion i Plejady. Inny zauważają, że podobna konstrukcja tylko w o wiele mniejszej skali pojawiła się w Wielkiej Brytanii w 1996 roku.


To jednak nie koniec, a kolejne dwa kręgi w zbożu zostały zgłoszone 22 i 23 lipca. Obydwa pochodzą z Wielkiej Brytanii, z tym że jeden został zgłoszony w hrabstwie Hampshire a drugi w Wiltshire. Ten pierwszy przedstawia dość wyraźną formację kwiata wpisanego w okrąg i trudno dopatrzeć się w niej czegoś głębszego. O wiele ciekawiej prezentuje się drugi krąg, który opiera się na 11 pentagramach wpisanych w okrąg. Trudno uwierzyć, że ktokolwiek byłby w stanie wykonać tak precyzyjną formację niemal przez noc. 

Wygląda na to, że trend pojawiania się kręgów daleko poza granicami słynnego już brytyjskiego hrabstwa Wiltshire, nie ustaje. W miarę upływu czasu postaramy się informować o dalszych ustaleniach. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wern

Według mojej analizy znaków,

Według mojej analizy znaków, We wszystkich znakach pojawia się cyfra 5, jak symbol 5 kontynentów i róznych ras ludzkich ?. O co tu chodzi ?. Czy jest to przejaw ludzkiej działaności czy też jakiś pozaziemski przekaz ?. Z drugiej strony w znakach można odnaleść symbol odliczania czasu .... , i ostrzeżenie przed jakąś obcą rasą człekopodobną. O co tu chodzi ?. 

Portret użytkownika Sesman

Proponuję zestrzelić ten

Proponuję zestrzelić ten wojskowy sprzęt, który robi kręgi. Może to zakończy odwracanie uwagi ufologów od rzeczywiście ważnych spraw.  Kręgi to typowy przykład nakierowywania uwagi na fałszywy trop. Ludzie doszukują się w tym przekazu, a tymczasem służy to jedynie marnowaniu ich czasu.

Dziel i rządź wiecznie żywe.

Skomentuj