Znaleziono miejsce rozprawy nad Chrystusem

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Podczas wykopalisk w Jerozolimie archeolodzy odkryli pozostałości budynku, w którym według założeń, miał miejsce sąd nad Jezusem Chrystusem, pisze The Washington Post.

 

Izraelscy naukowcy dokonali odkrycia przez przypadek. Ich celem było zbadanie wartości i zawartości działki w związku z rozbudową muzeum „Wieża Dawida” w Jerozolimie.

 

Budynkiem, którego fragmenty archeolodzy odkryli, jest pałac króla Heroda, w którym rzekomo mieszkał Poncjusz Piłat i gdzie odbył się proces nad Jezusem. W miejscu tym znaleziono gwoździe z epoki, w której żył Chrystus.

Naukowcy twierdzą, że to jedna z wielu prawdopodobnych hipotez dotycząca tego miejsca, ale już teraz wiadomo, że dla wielu chrześcijan będzie to cel wizyt podczas pielgrzymek do Ziemi Świętej.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dragon

odkryli pozostałości budynku,

odkryli pozostałości budynku, w którym według założeń ........  wszystko opiera sie na założeniach . tylko dlaczego to wszystko jest na tak dużej głębokości . Przecież w/g założeń nie powinno tak być . Chyba że wystąpiła wielka katastrofa w rejonie M. Śródziemnego  . ale jakos o tym nie chcą pisać

Portret użytkownika Sajgoniarz

I Oni się dziwią że wciąż

I Oni się dziwią że wciąż istnieje antysemityzm? No chyba ich porąbało. "Wieża Dawida"? Co to w ogóle za nazwa dla muzem? Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Kit to potrafią wciskać. Chętnie zobaczę te ich dowody że to na 100% to miejsce -.-

Portret użytkownika TheOgoras

Oni to dobrze robią, z tym to

Oni to dobrze robią, z tym to taka sama prawda jak z rzekomym odkryciem grobu Jezusa ,myślą że ci w watykanie to kompletni idioci co się nabiorą na takie tanie sztuczki, niestety pomylili chyba pasterzy z owcami i baranami których golą, i mogą serwować im takie "rewelacje", tak więc pielgrzymek można się spodziewać, w końcu oni do nas przyjeżdzają ( Oświęcima, Majdanek , Treblinka itp), wiec zrozumiałym jest że starają się coś tworzyć dla chrześcijan u siebie, ja osobiście wszystkie te miejsca zrównałbym z ziemią ale nie z braku okazania szacunku do historii ale bardziej z możliwością praktycznego zagospodarowania  tej przestrzeni , w miejscach obozów posadziłbym las lub wybudował jakąs ekologiczną elektrownie, a miejsca kultu chorych religi doskonale nadają sie powiedzmy na plac zabaw dla dzieci lub przedszkola.

Portret użytkownika TheOgoras

Przypominasz mi Stalina który

Przypominasz mi Stalina który powiedział "Jest człowiek, jest problem..." i zaraz wszystkich niewygodnych na sybir, super postawa gratulacje. Co do Twoich technicznych problemów to nie pisz mi o nich tylko do moderatora, czy wam hejterom wszystko trzeba tłumaczyć?
ps. jak bedziesz mi odpisywał to napij sie melisy najpierw, to może coś z sensem sklecisz

Skomentuj