Znany ekspert ds. przyrody ogłosił odkrycie czaszki „Wielkiej Stopy”

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Znany specjalista od dzikiej przyrody, Nathaniel "Coyote" Peterson, twierdzi, że w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie odkrył czaszkę nieznanego ssaka naczelnego - od razu skwitowano to jako odkrycie czaszki Wielkiej Stopy.

Peterson jest dobrze znany ze swojego żywego stylu pisania i fascynujących filmów przyrodniczych, ale nie jest często kojarzony z publikowaniem materiałów lub wygłaszaniem twierdzeń na temat kryptozoologicznych stworzeń. Jednak niedawno stwierdził w notatce zamieszczonej na swojej stronie na Facebooku, że znalazł ogromną czaszkę niezidentyfikowanego stworzenia w Kolumbii Brytyjskiej i ma na to zdjęcia.

Peterson znalazł dużą czaszkę naczelnych w Kolumbii Brytyjskiej – sfilmował ją, zmontował materiał filmowy i opublikował. Badacz przechowywał to w tajemnicy przez tygodnie. Fizycznie ma tą czaszkę, któa pozostaje w bezpiecznym miejscu, czekając na prymatologa.

„Myśleliśmy, że to niedźwiedzia czaszka, kiedy ją znaleźliśmy, ale mogę w 100% zagwarantować, że tak nie jest. Czaszka została znaleziona częściowo zakopana pod ziemią w głębokim leśnym wąwozie po silnej burzy na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku, gdzie były wyraźnie stosy drzewa i ziemia została poruszona. Jestem pewien, że te zdjęcia zostaną usunięte… podobnie jak filmy, prawdopodobnie przez urzędników rządowych lub stanowych… ale czaszka jest bezpieczna”.

Nathaniel „Coyote” Peterson jest edukatorem przyrody i gospodarzem „Coyote Peterson” w Animal Planet: Brave the Wild. Najbardziej znany jest ze swojego kanału YouTube Brave Wilderness, poświęconego dokumentalnemu i edukacyjnemu badaniu zwierząt. Peterson zasłynął także dzięki filmom, w których daje się ukąsić przez robaki i zwierzęta, takie jak mrówka ognista.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

może ktoś podrzucił czaszkę

może ktoś podrzucił czaszkę zastrzelonego orangutana...? bardzo podobna... fajnie by było żeby to była wielka stopa, ale chyba niebardzo.... wielka stopa jest spowinacona z ufo istotami i nie da się zastrzelić... posiada właściwości nadnaturalne...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika xyz

Czaszka goryla, zapewne

Czaszka goryla, zapewne sztuczna. 

"This is undoubtedly a gorilla skull, as is obvious from numerous anatomical details, and as verified by a list of experts," vertebrate paleontologist Darren Naish told Live Science, adding that there was no way that the skull was from an unknown species."Also, it seems to be identical to commercially available casts of a specific gorilla skull."

Skomentuj