Znany nigeryjski prorok ostrzega, że światowy kryzys zacznie się od Polski

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nigeryjski prorok T.B. Joshua znany jest z tego, że często udaje mu się wygłosić bardzo trafne przepowiednie. Dzięki temu jest osobą powszechnie znaną w Afryce. Ostatnie jego predykcje co do przyszłych zdarzeń są jednak bardzo niepokojące, bo wskazują na nasz kraj jako potencjalnie poszkodowany w wyniku jakiejś katastrofy.

 

Afrykański jasnowidz ogłosił wczoraj, że widzi niepokoje w Republice Południowej Afryki. Ostrzegł, że może dojść do próby zabicia lub porwania aktualnego prezydenta RPA. Prorok wezwał do modlitw w intencji tego kraju.

 

T.B. Joshua wsławił się między innymi przepowiedzeniem katastrofy smoleńskiej. Poza tym według jego zwolenników, przepowiedział zniknięcie Boeinga 777 lot MH370 kilkanaście miesięcy przed tym, gdy to nastąpiło. Sam Joshua twierdzi, że mówi mu o tym Bóg.

 

Warto w tym momencie przytoczyć mądrość agenta FBI, Foxa Mouldera z serialu "Archiwum X", który zwykł mawiać, że gdy ty rozmawiasz z Bogiem to jest to modlitwa, ale gdy Bóg odpowiada to raczej schizofrenia. Nie wiadomo jak jest w przypadku T.B Joshua.

T.B. Joshua - żródło: wikipedia

W dziwnym transie, którego zapis zamieszczamy poniżej, Joshua pytany w kontekście rozwoju wypadków na Ukrainie, stwierdził, że widzi tragedię narodu polskiego i po chwili wezwał wszystkich, aby modlili się za Polaków. Potem dodał, że widzi cyfrę 16. Być może to data, dzień w miesiącu, który będzie miał znaczenie takie, jakie dzisiaj ma 1 września i rocznica napaści Niemiec na Polskę.

 

Jeśli rzeczywiście dojdzie do konfliktu zbrojnego Polski i Rosji, to należy się spodziewać, że skończy się to użyciem broni jądrowej, bo już zapowiadają to Rosjanie. Czy to właśnie o tym mówił nigeryjski prorok? Od dawna już rozprzestrzenia się plotka o ataku jądrowym na Warszawę, do którego ma dojść jeszcze we wrześniu 2014.

 

Szef polskiego MSZ, Radosław Sikorski oświadczył dzisiaj, że Zachód ma Polskę za "minę przeciwczołgową". Oznacza to, że może dojść do konfrontacji z Rosją na terytorium Polski i być moze dojdzie do ataku, który będzie pamiętany jak Hiroszima. Oby przepowiednie T.B Joshua były tylko bajaniami opowiastkami, a nie rzeczywoistymi przepowiedniami.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Tsurugi

"prorok" widzi liczbę 16 więc

"prorok" widzi liczbę 16 więc ja bym to raczej interpretował jako 2016.  z tego co słyszałem to wojska separatystyczne na ukrainie są są opłacone aż do 2017roku. do tego na polskę stosunkowo łatwo napaść(kaliningrad), zwłaszcza jeśli Łukaszenko by się przyłączył do ataku(ewentualnie przepuścił wojska przez swój kraj- atak z 2 stron). gdzieś widziałem raport który porównywał potęcjał militarny Polski i Białorusi oraz przedstawiał prognozę ataku. ogólnie z raportu wynikało że gdyby białoruś się postarała to w 1 dzień zdołała by dojść pod Warszawę(między innymi przez to że około 70% polskich sił jest na zachodzie kraju). 

Portret użytkownika dawidos0601

Wersja 1 Na pierwszy rzut oka

Wersja 1
Na pierwszy rzut oka bzdura. Ale jak tak głębiej pomyśleć to...  jednak bzdura Smile
Wersja 2
Na pierwszy rzut oka bzdura. Ale jak tak głębiej pomyśleć to... prawdopodobne, mało ale zawsze.
 
Łapa w góre na wersje 1 a na drugą w dół Blum 3

Portret użytkownika Gośka

Bzdura, bzdura i jeszcze raz

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. "Prorok" Nigieryjczyk nie jest świadomy tego, iż wykorzystuje go CIA. Podobnie jest z "prorokinią"  Egiipcjanką. Ją najprawdopodobniej wykorzystuje GRU (przewidziała zmianę mapy Europy-Ukraina  i wspomniała, ze Rosja posiada jakąs tajną broń). W jaki sposób? Poprzez indukowanie im tych "proroctw" do głowy.  Wojna psychologiczna trwa. Smieszne bo przy pomocy "jasnowidzów", hah.
"prorok" Jackowski widać odporniejszy na tego rodzaju indukcje.  

Portret użytkownika siecaplew

  Masz rację, że ten

  Masz rację, że ten "prorok", to faktycznie gość od dezinformacji. Ma za zadanie przekierowanie uwagi na niewłaściwe źródło problemów. Jak można pitolić o katastrofie samolotu, którego startu z lotniska w Polsce nikt nie ma na nagraniach ani zdjęciach? Kiedy ten "mały" (Kaczyński) miał wsiąść do tego samolotu jak nawet nie wiadomo czy wrócił z Ukrainy? 
  A teraz - jeśli murzyn pitoli o ataku na Polskę ze strony Rosji, to czytaj: masoneria rytu francuskiego szykuje kolejną prowokację pod fałszywą flagą aby wzbudzić większą nienawiść do Putina oraz przyzwolenie do wojny przeciw Rosji.

Portret użytkownika m65

Ale bzdury. Nawet jeśli Rosja

Ale bzdury. Nawet jeśli Rosja miałaby uderzyć na Polskę, to nie zrobi tego przy użyciu BMR.
Jak myślicie, dlaczego przed tym całym Majdanem, cały ukraiński potencjał nuklearny przejęli "bracia" zza Oceanu? Ano dlatego, ażeby żadnemu nadpobudliwemu Jaceniukowi lub podobnemu palantowi nie przyszło do głowy wystrzelić coś w stronę Rosji. Zapominacie o tym, że syjoniści mają dożywotnie plany nie tylko wobec Europy wschodniej, ale też Rosji właśnie. I nie chcą tu takiej rozpierduchy i gwałtownego zniesienia fundamentu dla swoich interesów. Co innego wojna konwencjonalna. W to im graj. Podjudzą jednych na drugich, sprzedadzą śmiercionośne zabawki i będą czekać aż ludzie wymordują się sami. Ewentualnie pomogą jednym lub drugim bombardując ich z powietrza (jak w Jugosławii).
Przetasowania na mapie Europy są niestety bardzo prawdopodobne. Ale raczej nie z pomocą arsenału nuklearnego.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Tu sie bardzo mylisz. Atak

Tu sie bardzo mylisz. Atak nuklearny na Warszawę jest wysoce prawdopodobny, jesli nawent nie przesądzony. To bedzie atak odosobniony, by zademonstrowac Niemcom, Anglikom i Francuzom, co moze ich czekać jak będa podskakiwac dalej. 
Tereny Warszawy maja być ziemią niczyją.
Symbolem zmiecionej Polski z powierzchni Ziemi ku zadowloeniu Rosji i Niemiec.
Natomiast dalej masz rację... Pejsy nie chca zanieczyszczać swoich przyszłych włosci.
 Putin po tym precedensie grzecznie zaprosi UE ( juz bez POlski) do UE-A... na co oni skwapliwie sie zgodza po demonstarcji na Warszawie...
 Planując mentalnością Rosjan ja osobiście tak bym zagrał...

Portret użytkownika aron jasnowidz

Jak widać mówią o nas

Jak widać mówią o nas wszędzie Wink fajne jest to ze jest kilka planów alternatywnych dla naszego kraju które w dniu zaistnienia będą nosić miano tragedii a po czasie okaże się że przyniosły to o co się tak modlimy czyli reset systemu i oczyszczenie świata ze zła ,na pewno nie będzie wojny nuklearnej bo na planecie nie jesteśmy sami i żadna z ras nie dopuści do niszczenia planety ,a jeżeli sami nie potrafimy się zjednoczyć aby obalić ten system i ten rząd to zrobią to za nas inni i nawet jeżeli Rosja wejdzie do polski to co w tym złego skoro jej dane tworzyć nowe ,dobre ,modlimy się o to aby zabrali rząd i chory system podatkowy wiec jak wejdą Rosjanie to to zrobią za nas ,gdy np islamisci zaatakują zachód to my będąc pod przykrywką Rosji nie musimy się bać bo z Rosją nie będą wojować ,jeżeli jednak nie wejdą a zima przyjdzie bardzo szybko i Rosjanie odetną nam gaz i ropę to wreszcie będziemy się jednoczyć i korzystać z nadwyżek węgla ,jedzenia ,warzyw itd za darmo w obliczu klęski ,więc planów jest kilka każdy z nich to upadek systemu ,a najpiękniejsze było by nasze wspólne zjednoczenie się w celu zmiany tego systemu i rządu ,wówczas sami decydowalibyśmy o naszym losie a tak zdaje się na łaskę istot innych otrzymamy to co nam postanowią ,dlatego nie widzi on dokładnie tego co się stanie bo jest kilka alternatyw i sami mamy wpływ na to która zostanie odpalona .szkoda tylko że nie potrafimy się zjednoczyć i szanować ale do wyzwisk i narzekania na wszystko jesteśmy pierwsi .

Portret użytkownika nem

aronie - piszę do Ciebie po

aronie - piszę do Ciebie po raz trzeci; do tej pory otrzymałem odpowiedzi grzeczne i jak sądzę, najlepsze jakie mogłeś udzielić. Nie mogę więc mieć do Ciebie, żadnych "pretensji". Jak może zauważyłeś, nie próbuję Cię "nawrócić", ani nawet przekonać, że kontakty, które utrzymujesz nie są tymi i takie, za jakie je bierzesz, bo jeżeli nie jesteś sam w stanie tego stwierdzić, musiał byś, mnie, z kolei zawierzyć, a do tego przecież nie masz żadnych powodów.

Zapewne przeczytałeś mój wpis do [email protected] i wiesz jaka jest moja opinia o Twoich "kontaktach". Bez względu na to jak je nazywać, niewątpliwie są one źródłem Twojej "wiedzy", czy też przekonań. Nie atakuję Cię też ani z powodu Twoich przekonań, ani domniemywanej przez innych przynależności do takiej czy innej grupy, czy nawet za "sianie niepokoju". Zdaję sobie bowiem sprawę, że dla dość powszechnej w naszym życiu, obecności egregorów nie ma znaczenia czy je popierasz czy z nimi walczysz, skutek: pobieranie energii, jest ten sam.

ALE

W ramach tzw.kulturalnej wymiany zdań mam pytanie: czy mógłbyś przytoczyć Twoje wcześniejsze (tj. z przed mojego wpisu traktującego o tym) uwzględnianie wielowariantowości w Twoich przewidywaniach możliwych wydarzeń, bo jeżeli nie to znaczy, że uczysz się a to dobrze rokuje na przyszłość.

I w ramach takiej "otwartej" Twojej postawy, chciałbym Cię zapytać: na jakiej podstawie uważasz, że "alternatywy", które wymieniłeś, mimo oczywiście "tragicznych" konsekwencji, będą dobre, czyli "przyniosą to, o co się tak modliliśmy", a nie są to "alternatywy" niosące za sobą całkowite zniewolenie na fali, "resetu systemu i oczyszczenia świata ze zła". Gdzie najlepszym scenariuszem rozwoju wypadków byłby taki, jak w filmie "The Host" - intruz, do czego ewidentnie dążą Twoje "źródła wiedzy".

Portret użytkownika Zenek :)

    Po pierwsze nie mówią "O

 
 
Po pierwsze nie mówią "O WAS, żydach" tylko "O NAS, POLAKACH". Propaganda propagandą ale żyd to nie POLAK nawet jak się umaluje w polską flagę.
 
Po drugie nim "Ruskie wejdą" to "żydzi wyjdą" wraz z atomowymi słoneczkami.
 
Po trzecie to czy Ziemia będzie czy nie zależy od 2 + 5 i 6 (tłumaczenie niżej). A to zależy czy żydzi (także ci duchowi, ideologiczni ...) zmądrzeją i zbiorowo wyjdą ze wszelkich zakątków w jakich plugawią ziemię swoją "religią" na Madagaskar (tam gdzie ich yahwe "okazał" swą moc przywołując szarańczę) oddając wcześniej wszystko co co nakradli czy też nie nadal prąc do 3 wojny światowej. Bogom jest ZUPEŁNIE OBOJĘTNE CZY ZIEMIA BĘDZIE DALEJ ISTNIEĆ. Tylko ziemskiemu yahwistycznemu robactwu na tym niesamowicie zależy bo nie mają już gdzie gdzieindziej zwiać przed Sądem Bożym.
 
Reszta ich kryjówek w kosmosie została UNICESTWIONA.
 
Peszek, nie?
 
Świniopas mashiach już nie przybieży na rózowym prosiaczku ratować warhlaki.... z nazistowskiego chlewika.  JUŻ NIE ISTNIEJE. NAWET JAKO DUCH czy dusza.
 
A Antychryst, hmm, on was, żydki, szczerze, do szpiku kości NIENAWIDZI więc tym bardziej nie będzie sobie brudził rączek tym co jest zbyt tępe by zrozumnieć czym ON jest naprawdę (poznać inne JEGO imiona).
 
ILIUZJA PĘKŁA JAK MYDLANA BAŃKA i teraz będzie łomot z upadku na ziemię.
 
EDIT:  Zamieniłem wulgaryzm na kulturalne słowo Smile
ZXCVBNM

Portret użytkownika aron jasnowidz

Masz problem ze sobą i Żydami

Masz problem ze sobą i Żydami oni zrobili w swoim kraju to czego my nie potrafimy ,nie znasz mnie a piszesz o mnie jak o żydzie i takich jak ty jest wielu i stanowicie właśnie ta energię nienawiści do wszystkich i wszystkiego i nie ma się co dziwić skoro resetują zło na tym świecie i zalali Bałkany w eurupie to teraz biorą się za resztę krajów które sieją nienawiść i potrafią tylko gadać i nic nie robić, wiec jeżeli to u nas zastosują plan zniszczenia aby uspokoić to rzyganie nienawiścią i by nauczyć nas pokory i szacunku do siebie i innych to pewnie znów będziemy obwiniać wszystkich tylko nie siebie .żydzi gdy dowiedzieli się o przepowiedni z 26 sierpnia tego roku zrobili mądrą rzecz - odpuścili ,odeszli od wojny ,przepowiednia mówiła o pustych miastach ,i czarnej ziemi o tym ze wojna z Palestyna zabije wszystkich Izraelitów gdy 26 zerwali pakt pokojowy i zaczęli wojnę za klika dni obie strony ogłosiły pokój a prawda była taka ze Palestyna miała już broń biologiczna i była jej skłonna użyć aby zakończyć ta wojnę i Żydzi poszli po rozum do głowy i na razie jest spokój i przepowiednia się nie sprawdziła ,ciekawe czy my wiedząc o tym ze jedyna słuszna droga jest zjednoczenie się przeciwko systemowi zrobimy to sami czy jednak zdamy się na łaskę innych i wtedy juz nie będziemy narzekać na swój los lecz na własną głupotę .szkoda ze przysłowie mądry polak po szkodzie jest cały czas aktualne.i zibi ciekawe co jest gorsze powiedzieć do ciebie ty żydzie czy ty polaczku ,ja jestem po za podziałami na jakiekolwiek narodowości i po za schematem tradycji ,przeszłości itd dlatego nie obwinia innych za swoją drogę tylko mogę obwinia siebie ,polaczku Wink

Portret użytkownika Zenek :)

  To nie my Polacy mam

 
To nie my Polacy mam problem, tylko takie żydki czy polaczki jak ty, wierzące w brednie. Wręcz utwierdzjące się każdego dnia w paranoi swoich bredni wierząc iż to niepokalana prawda. Niestety wy wszyscy siedzicie z powodu przylotu Czerwonek Kahiny w takim gównie iż nawet antenki zasypało kilometrami mułu.
 
1. Podstawowy problem to taki iż "israel" nigdy nie istniał, nigdy z żydkami nie było przymierza. To co brane jest za israel to państwo filistynów, jednego z Ludów Morza pomagających Stwórcy oczyszczać ziemię z żydowskiego plugastwa. Potomkowie występnych żydków z ST to SZKOCI. ;d
 
2. Prawdziwą nazwą israela jako bytu to AZRAEL. Zgadnij jaki jest jego "stosunek" do żydów. Na pewno "żarliwie gorący". Jak tam o nim piszą? Czyż nie jako ANIOŁ ZAGŁADY? Zagłady yahwiistycznych niegodziwców? ;p
 
3.Jest mnóstwo przepowiedni mówiących w zasadzie to samo:
- iż ci co się nie nawrócą żydoskiego nazizmu zwanego judaizm, nazizmu czczonego pod dowolną postacią to zakończą na Sądzie Bożym życie. Można się dowolnie utwierdzać w paranoi o swojej samozajebistości i świniopasie mashiachu jaki przybierzy żydkom na ratunek ale to już..... wspomnienie bo nie ma komu i skąd przybierzyć. Wszelcy sojusznicy żydostwa w buncie przeciwko Stwórcy zostali już EKSTERMINOWANI. Nie idą "rytuały przyzywania"? Pewnie dlatego iż już nie ma komu na nie odpowiedzieć. Wszędzie zgliszcza i trupy. Acute
 
4. Antychryst nie jest wrogiem Chrysta jak się zakompleksionym półgłowkom wydaje. Antychryst to OBROŃCA a właściwiej EGZEKUTOR PORZĄDKU, EGZEKUTOR PRAW STWÓRCY. To ten sam byt jaki zwany DUCHEM BOŻYM swego czasu WY**BAŁ PONAD 99,99999% populacji żydków w niebyt. Tak, to o nim są zapiski w starym testamencie jak się żalicie na "zbyt brutalną karę" za bunt i podniesienie ręki na Stwórcę. Zgadnij co zrobi z żydkami teraz.... jak wreście doleci bo widziano go ostatnio około orbity Wenus. Podobno chodzi tak wściekły iż przepala oddechem ściany.
 
5. Jak myślisz czemu świat jest plugawiony i kto się załapie na 144 tyś miejsc "premiowanych awansem do nieba"? Pomysł "plugawców" zwanych rządem światowym (i ich zakulisowymi przydupasami) był taki by tak splugawić świat żydowskimi "naukami" by oni plugawi z plugawych wydawali się w oczach Stwórcy jako "pobożni". Ale popełnili błąd i dziś ze strachu przed Czerwoną Kahiną obsrywają nerwowo gacie....
 
Wy, proste szeregowe żydki wszelkiego asortymentu od samego początku byliście przez nich wystawieni do wiatru zagłady chociażby z uwagi na bycie konkurencją do tych 144 tysięcy miejsc jakie już rozdzielili wśród swoich.
 
 
To tyle z myśli na szybko bo bagno w jakie wpędzono was religijnymi kłamstwami jest niemalże BEZDENNE. A wy, żydki, na jego samiutkim dnie już waletujecie.
 
A to co pisze to tylko podpowiedź byście zachowali choć iluzoryczne szanse w spotkaniu z Czerwona Kahiną. Ale równie dobrze możecie próbować z nią walczyć .... Nikt a tym bardziej ona nie będzie rozpaczać po zdechłych satanistach. Dla niej się liczą tylko prawa Stwórcy czyli to co w przepowiedniach zwą ODNOWA CHRZEŚCIJAŃSTWA. Odnowa z czystego korzenia a nie z plugastrwa co się bluźnierczo "chrześcijaństwem" wyzywa.
 
 
 

Portret użytkownika Dżolka

Ty tak poważnie o tej

Ty tak poważnie o tej telewizji? Pytam, bo TV wyrzucilam z domu jakies 7 lat temu i świetnie się z tym czuję. Pieniądze też nie determinuą życia, są środkiem powszechnie używanym, ale jak znikną to przestaną być powszechnie używane, jestem w stanie to sobie wyobrazić. Żywność? A kto powiedział, że jest niezbędna do życia w takiej formie, jaką znamy? Reszta elementow jak benzyna, prąd? Też bym z tym nie przesadzała, skąd Wiesz, może pojawić się w to miesce coś znacznie lepszego.

Portret użytkownika sio

Ta wypowiedź nie jest

Ta wypowiedź nie jest przeciwko czarnym adminie a jedynie oszustom jakich wiele pośród wszystkich. Nie kasuj.
Znam czarnych i wiem co myślą.
Niektórzy nie lubią białych  za niewolnictwo i kolonializm oraz rasizm i za to że muszą pracować a powinni to robić inni a oni tylko brać pieniądze.
To jest przekaz od tych,  którzy nienawidzą. Cokolwiek idzie w eter ma się ziścić.
To nie są prorocy, tylko manipulańci. Chcą aby Europa padła. Dlatego nie warto tego słuchać ani gwiazd ani nawet pism tzw świętych. Oczy tego człowieka są oczami pozornie kogoś miłego, ale jak głębiej  się spogląda jest tam tylko pustka, która woła - jestem nikim ale wy wierzcie, że jestem bogiem

Portret użytkownika Zenek :)

  Pamiętaj jak nie możesz się

 
Pamiętaj
jak nie możesz się skontaktować wprost z hitlerowskimi dywersantami szykującymi kolejną antysłowiańską prowokację to:
 
-- albo używasz umówionego sygnału puszczając go w globalistycznych mendiach
 
-- albo używasz opłacanego cichcem kacyka udającego ezo-guru do wypowiedzenia magicznej frazy
 
znaczącej tylko "MORDUJCIE GOJÓW ZA ZION, HITLERA I NAZIZM"
 
Gość "przewiduje" albo gość mówi terrorystycznym baandytom iż "MAJĄ ZGODĘ CENTRALI NA ATAK".
 
Cokolwiek by nie "powiedział" (miał na myśli mówiąc te słowa) on jako agent jest kryty bo tylko "przewidywał". A jak akcja wypali i bedzie mnóstwo gojskich trupów to już naziżydowska centrala z londynu go wynagrodzi rozpowszechniając po swoich globalistycznych mendiach jaki z niego "wyjątkowy jasnowidz" jak to czyniła ze swoimi poprzednimi agentami.
 
 

Portret użytkownika Zenek :)

    Całkiem dobry rozkład,

 
 
Całkiem dobry rozkład, choć interpretacja tylko na 3+.
 
3 karta rządzi rozkładem, także 5-tą i 6-tą.
 
4-ka to frajerzy od kabały, iluminaci, masoni i inni pustynni wszetecznicy, w tym wszelkie odmiany judaistów, katolików, protestantów..... i co tam na nazistowskim korzeniu abrahama, mojrzesza i innych biblijnych zooofili wyrosło. Słowem CAŁE ŻYDOWSKIE ZŁO doliczając wszelkich "duchowych", "ideologicznych"  i "materialnych" żydów.
 
Rozkład jest pomyślny ale tylko dla tych jacy się nawrócą z pustynnego odżydowskiego nazizmu na prawdziwą wiare. Reszta spotka to co pokazuje 5-ka kosząca opozycje czyli 3-kę (żydowskich satanistów).
 
I wszystko. ;p
 
PS. 3-ka to nie fantomas. To zupełnie inna postać także powszechnie znana z literatury. Wink
 
 
PS. Macie, dzieci, więcej szczęścia niż rozumu, może kiedyś po nastu latach zrozumiecie jak wiele zawdzięczacie tylko jednemu. Biggrin
 
NIACH, NIACH, NIACH, NIACH......
 
niach, niach, niach, niach, niach .......
 
niach, niach, niach, niach, niach .......
 
niach, niach, niach, niach, niach .......
 
niach, niach, niach, niach, niach .......
 
( i tak po calutkim wszechswiecie)

Portret użytkownika Zenek :)

errata 3-ka to tak naprawdę 2

errata
3-ka to tak naprawdę 2 karta, ta oznaczona jako Król Kijów.
Nie wiem czemu w 1 rzędzie widze (liczę) 2 karty.
 
 
Tu zaś zamiast "
"Reszta spotka to co pokazuje 5-ka kosząca opozycje czyli 3-kę (żydowskich satanistów)."
 
powino być
"Reszta spotka to co pokazuje 5-ka kosząca opozycje czyli 4-kę (żydowskich satanistów)."
 
 
Mój bład.
 

Portret użytkownika sio

Znam czarnych i wiem co

Znam czarnych i wiem co myślą.
Nie lubią białych  za niewolnictwo i kolonializm oraz rasizm i za to że muszą pracować a powinni to robić inni a oni tylko brać pieniądze.
To jest przekaz od tych,  którzy nienawidzą. Cokolwiek idzie w eter ma się ziścić.
To nie są prorocy, tylko manipulańci. Chcą aby Europa padła. Dlatego nie warto tego słuchać ani gwiazd ani nawet pism tzw świętych. Oczy tego człowieka są oczami pozornie kogoś miłego, ale jak głębiej  się spogląda jest tam tylko pustka, która woła - jestem nikim ale wy wierzcie, że jestem bogiem

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Joszua nie jest żadnym

Joszua nie jest żadnym prorokiem, tylko podstawionym, wtajemniczonym agentem NWO i jest czarnym Żydem.
 Jego przepowiednie sa mu przesyłane ze źródeł stanowiących tajemny plan i scenariusz wydarzeń Illuminatów.
Żaden Bóg nie przemawia do Joszua, tylko mason 33 stopnia.
 Tak samo było ze Smolenskiem. Widziałem jego przepowiednie. To uchylony scenariusz wydarzeń zaplanowanych

Portret użytkownika Necton

afrykańczycy to specyficzny

afrykańczycy to specyficzny naród, na wszelkich "kontaktach" z Bogiem, z demonami, z duchami można tam zarobić niezły szmal, to zwykły barbażyński i bezlitosny biznes, cierpią na tym całe rodziny a przede wszystkim dzieci (kościoły zielonoświątkowców zarobiły miliony $ za tak zwane wypędzanie demonów z afrykańskich dzieci) nie wspominając o ludobujstwie Tutsi dokonana przez Hutu, w Afryce takich ludzi jak ten owy "prorok" powinno się natychmiast rozstrzelać albo rzucić lwom na pożarcie a nie słuchać!

Portret użytkownika bibi

Obejrzałem to nagranie dwa

Obejrzałem to nagranie dwa razy i odnośnie Polski pada tylko słowo "kryzys" plus ta liczba 16. Słowo "atak" natomiast pada kilka razy w odniesieniu do wydarzeń w innych krajach. Dlatego osobiście uważam że raczej to będzie jakiś kryzys polityczny (może po dezercji premiera niektórzy zbiorą się na odwagę i zaczną mówić?), ew. coś porządnie tąpnie w gospodarce lub w fiansach. Cokolwiek to ma być, dowiemy się już wkrótce.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Niestety mylisz się. "16"

Niestety mylisz się. "16" oznacza, że Rosja uderzy ładunkiem jądrowym wyprzedzająco na dzień przed 17-go 09, kiedy upłynie 75-ta rocznica napaści Rosjan w 1939 r, ponieważ 17-go ma już Warszawy nie być.
 Taki jest plan
 Najprawdopodobniej tuż przed północą 16-gozostanie wystrzelona a spadnie o północy 16/17
 Na ZNZ wzywam Polaków do wyjazdy na wycieczki, urlopy, delegacje co najmniej 50 km od tego skazanego miasta...

Portret użytkownika pasjonat

ubawilem sie niemal jak przy

ubawilem sie niemal jak przy premierze luntka... co Ty spozywasz ? dawno takich idiotyzmow nie czytalem, jakies wczasy pod grusza fundujesz to tych wyjazdow na wakacje?
 50 km ? hehehehehehehe tyle to tchorze uciekaja...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Możesz zostać... Nie będziesz

Możesz zostać... Nie będziesz miał przynajmniej okazji usłyszec ode mnie: "a nie mówiłem"...?
Smile
 A tak nawiasem mówiąc, te manewry armii rosyjsko-białoruskiej w 2009 i 2013 roku pozorujące atak nuklearny na Warszawę które pochłonęły sporo kasy w mld Euro to tak dla strachów?
We wrzesniu maja być trzecie w tej samej startegii... Czy aby na pewno "manewry"? 17-go 09 jest 75-ta rocznica najazdu wojsk ZSRR na POlske w 1939 r... ( Ribentrop-Molotow)
Nalezy sobie smiało zadac pytanie:
"Co moze powstrzymac Rosję przed tym atakiem i kto miałby do niej pretensje za zniszczenie Warszawy?"
Odpowedź jest prosta:
 "1. Nikt nie kiwnałby palcem w bucie. Niemcy i państwa Europy zachodniej zastgli by w przerażeniu po cichu zadowleni, że w końcu wypalił plan ich idola Hitlera
2. Usa miałaby to w dupie ale warunkowo...
3. Niemcy w ramach NATO a tak naprawdę zgodnie z paktem Ribentro-Mołotow, który nie został nigdy anulowany i jest prawnie waznym dokumentem zostaliby na północy i zachodzie Polski jako "obrońcy"... na zawsze..
Jakie byłyby zyski i kto by skorzystał?
Odpowiedź jest prosta:
 1. Niemcy odzyskaliby ziemie zachodnie i północne
 2. Rosja kraje nadbałtyckie i wschodnią Polskę
 3. Pozostaje problem niezaspokojenia i naruszenia interesu USA w tej częsci Europy( połaczenie się Niemiec z Rosją) Ten problem równiez zostałby rozwiązany tworząc na terenach południowo-wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy lojalne wobec USA państwo...
- Nowy Izrael..
Kto jeszcze niezadowolony?
POlacy...
i to nie wszyscy...
 Ja mysle, ze powaznie nalezy zachowac ostrożność...
nawet to wyborcze gówno o tym pisze...: http://wyborcza.pl/1,75477,16575519,Rosja__Jeszcze_we_wrzesniu_duze_manewry_rakietowe.html
 A ty się tym ubawiłeś...?
 Zazdroszczę beztroski i ubawienia ta sytuacją...

Portret użytkownika Wojtek

Dzięki że wreszcie

Dzięki że wreszcie poruszyliście temat TB Joshua !!!
Nie ma znaczenia skąd ma te informacje czy od Pana Boga , czy z CIA , czy też jest shizofrenikiem, ale je ma i niestety się wydarzają .
Od 5 dni idą potężne fale burzowe od Morza Śródziemnego (ja też jestem shizofrenikiem), atak miał (ma) być pod osłoną ciężkich burz (metoda rosyjska) inżynierię pogodowa mają opanowaną do perfekcji walą jakimiś urządzeniami mikrofalowymi ze spuntników i podgrzewają morze , ośnieżone szczyty masywów górskich, znają doskonale kierunki i siłe porusznia się frontów pogodowych etc,, itd... (na tak dużym terenie jak Polska nie da się zrobić tak łatwo mgły jak w Smoleńsku) zagrożone mogą być duże miasta i skupiska ludzi, w czasie pogody tego nie zrobią jak na razie te wściekłe od zła istoty, dlatego dobra pogoda nad Polską jest teraz najważniejasza !!!!!!!!!!!, trzeba ją robić jak tylko potraficie najlepiej, modlitwą, bo inaczje pewnie nie potraficie.  Ruscy są wściekli za naszą wolność za Jana Pawła II , że ich rozłożył. Po 1918 te wściekłe od zła i nienawiści istoty przyszły już po 3 latach aby odebrać to na co się najbardziej wściekają wolną Polskę.
Bardzo Was Pozdrawiam    

Portret użytkownika Juda

Od Polski się zacznie ale

Od Polski się zacznie ale całkiem nowa i dobra era dla europy i świata. Czytałem wszystkie przepowiednie dla naszego kraju i żadna nie wspominała o jakimś dużym konflikcie czy wojnie u nas. Ten prorok sie myli.

Strony

Skomentuj