Znany ufolog twierdzi, że odkrył miasto na Księżycu zamieszkiwane przez 250 mln obcych!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Znany ufolog George Graham (znany tez pod nickiem Streetcap1) stał się ostatnio ekspertem od pareidolii. Ostatnio udostępnił na swoim kanale YouTube nowy film, w którym opowiedział o ciekawym znalezisku. Na obrazie przesłanym z chińskiej stacji międzyplanetarnej Chang'e-3 dostrzegł coś niezwykłego. Jego zdaniem to co widać przypomina wielkie miasto kosmitów.

 

Ekspert powiększył zdjęcie i zobaczył kolorowe kopuły. Warto zauważyć, że odległość między niektórymi „osadami" jest taka sama i ma to niewątpliwie bardzo rzadki charakter. Zdjęcie, zdaniem ufologa, nie zostało przetworzone i jest publikowane bez jakichkolwiek  filtrów.

Odkrycie tego rzekomego "obcego miasta" jest jego zdanie ostateczny potwierdzeniem informacji, które pojawiały się wcześniej, jakoby Księżyc był strukturą stworzoną sztucznie. To stamtąd prowadzi sie obserwację i kontrolę naszej rasy i zdaniem Graphama, żyje przynajmniej 250 milionów obcych!

Opinie użytkowników na temat tego odkrycia są, jak zawsze, podzielone. Jedni postrzegają w tym złudzenie optyczne, a inni idą tym śladem sugerując, że sztuczne pochodenie ciała niebieskiego znanego jako Księżyc jest czymś oczywistym. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zio017

Jezeli oni nie uzywają

Jezeli oni nie uzywają swiatła prądu idd.to mozna ich nie zauwazyć,ksiezyc jest na prawde blisko i było by widac jak by sie cos działo nawet gołym okiem.Teraz nawet amator moze kupic niezły teleskop i jakos nikt nic nie widzi.Mi sie bardziej wydaje,ze żyjemy w jakimś hologramie:P

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika fee...

Miasto na Księżycu nazywa się

Miasto na Księżycu nazywa się pewno Tallinogród, i ma 250 mln żywych otumanionych.

Kiedyś pewnie, nazywało się jeszcze inaczej...jak Tallina jeszcze nie było i nie bredził o milionach. Jak żył Stalin, kto wie gdzie faszysci bili się o miasto może na Księżycu. Ale na pewno nie było tam 250mln narodu. Tu już poszedłeś po bandzie kolego z Estonii!

Portret użytkownika  Bb

Fascynują mnie  równoległe

Fascynują mnie  równoległe teorie spiskowe:

księżyc jest hologramem - na księżycu mieszkają obcy

albo

ludzie nie byli na księżycu - astronauci spotkali tam obcych

Najwyżej jedna z nich może być prawdziwa....

Portret użytkownika baca

coraz bardziej zaawansowane

coraz bardziej zaawansowane mają telefony w tej bogatej w murzynów Ameryce... ciekawe kiedy u nas będzie można wziąć kredyt we frankach na trzysturdzeniowy ajfon siedemnaście z teleskopem hubla i pierwszym lepszym murzynem zrobić piękne zdjęcia miast na Księżycu

Strony

Skomentuj