Zniszczenie jednego UFO przez drugie zaobserwowane nad Sacramento w USA

Kategorie: 

Powyższe nagranie to jedna z tych obserwacji fenomenu UFO, które powodują, ze dziennikarze mainstreamowych mediów komentujący to w telewizji mogą się najwyżej głupio uśmiechać. Widzimy dwa obiekty, większy i mniejszy, po czym dochodzi do ataku w efekcie, którego jeden z nich rozpada się na wiele kawałków.

 

Wszystko to rozegrało się nad amerykańskim miastem Sacramento, 1 stycznia 2013 roku. Autorem nagrania jest Elijah Prychodzko, który obserwował niebo swoim teleskopem. To, co ujrzał przerosło jego najśmielsze oczekiwania, dlatego chwycił za telefon komórkowy, przyłożył go do okularu teleskopu i starał się nagrać to, co uznał za wyjątkowo dziwaczne.

 

Następnie podzielił się tym nagraniem z jedną z lokalnych stacji telewizyjnych. Jak sam twierdził, nigdy nie widział czegoś podobnego. Na niebie była jakaś kula światła, której po chwili zaczął towarzyszyć inny, mniejszy obiekt. Najpierw krążył wokół niego a potem zniszczył go zostawiając w powietrzu gromadę szczątków. Tego typu obserwacja nie może być zbyta wzruszeniem ramionami, zwłaszcza, że specjaliści do spraw astronomii zapytani o to jak interpretują to nagranie bezradnie rozkładają ręce stwierdzając jedynie, że nigdy czegoś takiego nie widzieli.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika promień

A może tam sa też roboty i

A może tam sa też roboty i jednemu coś się pomieszało i wziął swoich za obcych. A jeszcze myślę, że to mogła być nieudana próba powrotu na statek matka coś wysiadło w technice. I satek matka wypuścił z swojego pokładu inne maluchy co by nie stało się im coś złego. A może oni tu się szkolą, jakieś manewry przeprowadzają. 

Portret użytkownika dzyszla

Czyli patrzył w niebo,

Czyli patrzył w niebo, zobaczył jak jedno coś - zdawało mu się - zatakowało drugie coś i to drugie coś się rozpadło. Więc wpadł na pomysł, aby to nagrac telefonem. Wyciągnął go z kieszeni, właczył kamerę i nagrał to, co widział przed chwila. No zdolniacha, nie ma co!

Portret użytkownika zielonawyspa

Na stronie fundacji nautiljis

Na stronie fundacji nautiljis pojawił się text o ufo i Ojcu Pio
 
Warto przyponnieć, że słynny włoski zakonnik i stygmatyk - Ojciec Pio - został ogłoszony przez Jana Pawła II świętym. Zasłynął nie tylko ze swego życia pełnego cierpień i poświęceń, lecz także niezwykłych umiejętności (jasnowidzenie, uzdrawianie, a nawet zdolność do bilokacji, tj. przebywania w kilku miejscach naraz). We Włoszech jest to postać legendarna, której poświęcono setki książek.
 Na tle tej przebogatej literatury stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.
 Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:
Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.
Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?
- Pomyślałem - to rozmówca ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.
Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty, Które nie zgrzeszyły jak my.
 
Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki "Cosi' parlo' Padre Pio"(,.Tak mówi Ojciec Pio"), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello.
 
Z innych objawień św. Ojca Pio (nieżyjącego od 1968r) dowiadujemy się, że na jednym z księżyców Jowisza - tam gdzie jest woda (nie mówi konkretnie, który to księżyc), istnieje Życie i Cywilizacja. Wskazuje, że to jedyne miejsce w Układzie Słonecznym, poza Ziemią, gdzie jeszcze znajduje się Cywilizacja Techniczna. Kiedyś kontakty ziemian z nimi były częstsze. Dysponują bardzo wysokimi zdobyczami technologicznymi. Posiadają szybkie statki kosmiczne itd. Życie ich jest jednak zdecydowanie inne od naszego.
 Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła.
 Z tych samych objawień wiemy, że Wszechświat materialny wypełniony jest różnorodnymi cywilizacjami, które wszystkie dążą do wyzwolenia i zjednoczenia się z Bogiem. Ziemianie stanowią jedną z miliardów Cywilizacji. Ojciec Pio mówi, że prawie przy każdej gwieździe (Słońcu) istnieją układy planetarne a na nich życie. Wspomina też o satelicie Ziemi - księżycu, który... kiedyś został przesunięty ludzką ręką!
 
Św. Ojciec Pio podaje nam jeszcze jedną ważną i przełomową informację, jakże zbieżną z odkryciami archeologicznymi i teoriami naukowców. Mianowicie, że w minionej, dalekiej przeszłości na Ziemi kwitły wspaniałe Cywilizacje. Stały one na znacznie wyższym poziomie intelektualnym i technicznym niż nam współczesna. Dlaczego więc znikły i jakby ślad po nich zaginął? Ojciec Pio mówi, że to wskutek pychy wybuchały ogromne konflikty z użyciem przerażającej broni. Dokonano takich zniszczeń, że człowiek powrócił do kamienia łupanego. Minęło setki tysięcy lat. Ewolucja, filozofia, religia i nauka dokonała tego w czym obecnie żyjemy.
 

Portret użytkownika Enduro

Ręka pisząca po ścianie - czy

Ręka pisząca po ścianie - czy kotś w ogóle w to wierzy? Chyba nawet Ci, którzy to opowiadają, śmieją się z durniów, którzy to łykną.
 
Ale cel osiągnięty - zdobył zainteresowanie ludzi, teraz będzie starał się delikatnie przerzucić wszystkich na stronę Bilblii.
Mam wrażenie, że to sama Biblia jest Bogiem dla świadków Jehowy(jak można być świadkiem czegoś sprzed kilku tysięcy lat(!)), bo jedyne, co się od nich słyszy to: "Biblia to..., Biblia tamto..., w Biblii jest napisane...".

Portret użytkownika felicyta

Biblia sama w sobie, jest

Biblia sama w sobie, jest interesujaca, jesli ja badac jak np. Nassim Haramein, od strony "technicznej". Nassim wyjasnil ("Przekroczyc horyzont zdarzen" IV seria), ze tetragram JHWH wcale nie jest imieniem bozym, jak wciskaja niektorzy, a przedstawia schemat budowy Wszechswiata...(z grubsza ujmujac). Warto przesledzic wywody Nassima we filmie.

Portret użytkownika Yar

Tylko śmieszne jest -

Tylko śmieszne jest
- filmowanie iPhonem, dzwonienie i kontynuacja filmowania
- pytanie o to astrofizyka, który nie uwierzyłby w UFO nawet jesli ono by wylądowało na jego trawniku
- pytanie o to Watykanu

Strony

Skomentuj