Znowu widziano UFO nad wulkanem Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Meksykański wulkan Popocatepetl zwany przez miejscowych El Popo, nie przestaje zadziwiać. Znowu doszło tam do obserwacji obiektu, który mógł wylecieć z jego krateru.

 

W przeszłości takie zjawiska występowały już wielokrotnie, dlatego nie jest to nic dziwnego. Kiedyś zdarzyło się nawet tak, że do krateru wleciał jakiś cylindryczny obiekt a po dwóch tygodniach wyleciał. Wszyscy nabrali wody w usta i nikt oficjalnie tego nie komentował, ale fakt jest faktem i zarejestrowały to kamery CCTV śledzące zachowanie wulkanu.

[ibimage==21787==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Okazuje się, że znowu mieliśmy do czynienia z czymś takim. Tym razem według doniesień, UFO latało w okolicy krateru. Niezidentyfikowany obiekt wlatuje do krateru i wylatuje z niego. Wszystko nagrało się 9 czerwca tego roku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Pod artykułem o "tajemniczej

Pod artykułem o "tajemniczej kuli ognia" dałem prawdziwe wyjaśnienie tego zjawiska.
http://innemedium.pl/wideo/tajemnicza-kula-ognia-niebie-nad-wielka-brytania?page=2
Tu macie uszczegółowienie "kto i co":
http://www.gliderfx.com/blog/?m=201008
Czemu pozwalam sobie zdublować tą informację?.  Bo w tym przypadku (wcześniejsze i obecne fUFO z wulkanu Popocatepetl) mamy do czynienia z "firmą" stosującą marne triki graficzne. Tym razem  mającą za zadanie wpływać na wasze myślenie (co kreuje rzeczywistość jak sami chyba już wiecie.  Polecam na NTV filmy w p. Wandą Wegener z zeszłego roku. Pani ta zajmuje się  tematem osobniczej kreacji rzeczywistości zawodowo więc doskonale wie o czym mówi).
Nie pozwalajcie wciskać sobie kitu i dawać sobą sterować ku mieliznom rzeczywistości. Trywialne i mało wzniosłe dla wielu ale, niestety,  rzeczywiste.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jako ciekawostkę na temat ty

Jako ciekawostkę na temat ty ch istot podam, że istnieje SŁOWIAŃSKA KSIĘGA HENOCHA !  Z angielskiego Watchers to po tłumaczeniu na polski z oryginału "Czuwający" bez nieba ale pojawiają się gdzieniegdzie tłumaczenia i z niebem...
Księga Henocha słowiańska została przetłumaczona z greckiego na język starosłowiański. Wskazuje na to chociażby anagram, który łączy imię Adama z czterema stronami świata.

Jest on zrozumiały jedynie wtedy, gdy się przyjmie wersję grecką. Nie można wykluczyć możliwości, że niektóre części tej księgi przetłumaczone były wprost z języka hebrajskiego, chociaż hebraizmy tutaj występujące można wytłumaczyć faktem, że tekst grecki, z którego tłumacz słowiański dokonywał przekładu, był tłumaczeniem z języka semickiego. Księga Henocha słowiańska byłaby świadkiem drugiego nurtu tradycji, nawet bardzo starej, związanej z imieniem patriarchy Henocha.
Postaram się wiecej napisać w tym temacie... już niebawem Smile

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo to potoczna nazwa

Ufo to potoczna nazwa niezidentyfikowanych pojazdów ale i również nie zidentyfikowanych istot ! Są prowadzone badania mające na celu ustalenie kim są i co robią tak wytwale na Ziemi i z nami  ! Rządy są oczywiście kierowane przez te istoty,  za pomocą tajnych oranizacji, tak jak w Polsce, a może szczególnie w Polsce co widać dzisiaj w ich podejmowanych zasłonach medialnych. Polskie marionetki zwane politykami muszą wykonywać polecenia tych grup demonicznych. Na przykład w stanach już za jakiś czas i  zapewne w unijnym niewolniczym baraku czyli w Polsce mogą się pojawić ci którzy będą karać za ujawnianie prawdy o związku tych demonicznych istot z tajemnymi organizacjami sterującymi rządami, oto cytat z e zmian na ziemi:
"...W tym celu analizowane będą rozmowy prowadzone w mediach społecznościowych aby zidentyfikować osoby zaangażowane w "społeczną zarazę" oraz kiedy zostaną one zmobilizowane. Inny projekt, prowadzony przez University of Washington i zarządzany przez US Army Research Office, skupia się na dużych ruchach z udziałem ponad tysiąca uczestników, zaangażowanych w trwałą działalność..."
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Najciekawsze jest to, że "społeczną zarazą" czyli terorystami zostali nazwani katolicy oraz evangelicy, odbyło się to poprzez służby, a na polecenie skrytych wyznawców demonów mających władzę nad politykami !
ale nie tylko katolicy muszą się obawiać demonów przebranych za polityków ! wszelkiej denominacji chrześcijanie w usa także obawiają się ich sądząc że za jakiś czas zacznie się zabraniać głoszenia prawdy, prawdy mającej unaocznić demonizm ! (link poniżej) "...Department of Defense Classified Evangelicals, Catholics as 'Extremists' like Al-Qaeda, Documents Confirm..." a jak się zachowują polskie sterowane papety ?
http://global.christianpost.com/news/department-of-defense-classified-evangelicals-catholics-as-extremists-like-al-qaeda-documents-confirm-103220/
Dlaczego te organizacje tak się obawiają Putina ?!

W twórczości Platona, należy wspomnieć o jeszcze jednym utworze, w którym zawarte zostało odniesienie do demonologii. Otóż w pseudoplatońskim Epinomisie znalazło się już mocne przeświadczenie, że miejscem przebywania demonów jest również powietrze. Św. Justyn Męczennik zaś widział w całym tym zdarzeniu wręcz zawiść demonicznie podburzonego ludu ateńskiego, bowiem Sokrates, badając zagadnienie swojego demona, być może mógłby za jakiś czas zacząć rozwiązywać problem jego negatywnych wpływów i szkodliwości działań  czym przyczyniłby się do otwarcia oczu poganom na prawdę o zagadnieniu demonizmu,co w obecnych czasach jest nazywane "kulturą nowoczesnego europejczyka" ,a jest sączone z telewizorów jako prawidłowa postawa (homoseksualna, postawa przerywania ciąży itd). Skrajne zachowania cielesnych popędów w tym i homoseksualizm to w duchowym ujęciu nazwane zostało demonizmem. Dzisiaj tak jak w starożytnej Grecji poprzez telewizory propaguje się demoniczną cywilizację oraz demoniczną nagonkę na pewne grupy społeczne (chrześcijan), tajne organizacje wyznające istoty demoniczne manipulują opinią społeczną co widać w zachowaniu wielu osób.
Czego najbardziej się boją politycy wraz z tymi organizacjami ? ! Ujawnienia o nich prawdy ! Politycy są napędzani dosłownie "ich energią", i chociaż to brzmi jak Sci-fi to zapewniam was że wiem o czy piszę, jest wiele opracowań tego tematu !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Homoś zawiodłeś mnie. "Ufo to

Homoś zawiodłeś mnie. "Ufo to potoczna nazwa niezidentyfikowanych pojazdów ale i również nie zidentyfikowanych istot" Bądźmy profesjonalistami i nie mówmy na ufoludki ufo, chyba że potrafią latać, wieć z znanych mi przypadków znlazlo by się kilka humanoidalnych UFO

Portret użytkownika Q...

Fajnie jest być "agentem"

Fajnie jest być "agentem" Pana Boga. Nie wróży to może bezpiecznego, spokojnego życia ale większość z nas przebywa  na tym poligonie zaledwie kilka, maksymalnie kilkanaście dekad.  Przed i po jest cała wieczność. Oni, "usłużni idioci" i agenci niosącego płomyk zwiedzenia (nasuwa się nieuchronnie analogia do świecy i ćmy. Kto jest ćmą, stadem ciem?. To chyba oczywiste) robią co mogą by to co nastąpi po ćwiczeniach było oderwaniem od źródła.
"Jak na górze tak na dole"...  to oderwanie to swoisty  reset  z pliku na dysku. Wymazanie informacji o nim w rejestrze systemowym, gdzie sam plik nadal istnieje. Taki informatyczny odpowiednik piekła, gdzie dusza jest maltretowana/ nadpisywana i zamazywana a więc ulega destrukcji choć nie całkowitej. "Agenci" PAna Boga usiłują temu zapobiec i uratować jak najwięcej dusz (specjalistyczne programy do odzyskiwania pików. Mniej lub bardziej skuteczne!).  Biorąc pod uwagę że nasza rzeczywistość mogła by być wirtualną, holograficzną i to że "wszystko już było" powtarzając się cyklicznie w nowych, modyfikowanych odsłonach ("Format C") jest to jak najbardziej uzasadniona analogia.

Strony

Skomentuj