Zwierzęta rolne były okaleczane od dziesiątek lat. Czy ma to związek z UFO?

Kategorie: 

Źródło: FBI

Upublicznione dokumenty amerykańskiego FBI ujawniły, że tamtejsze służby wywiadowcze były mocno zainteresowane tysiącami przypadków okaleczania bydła w Stanach Zjednoczonych. Śledztwa w tej sprawie trwały od co najmniej 1970 roku. Zgodnie z dokumentacją FBI, zjawiska tego typu miały miejsce od początku lat 60 i w większości były położone w stanie Pensylwania i Kansas.

 

Przez wiele lat, zjawisko to pozostawało w dużej mierze nieznane poza społecznością farmerów. Sytuacja uległa zmianie dopiero w okolicach 1967 roku kiedy gazeta z miasta Pueblo w stanie Colorado opublikowała artykuł na ten temat. Opowiadał on o historii konia który został zmasakrowany w tajemniczych okolicznościach. Wkrótce potem historia została podchwycona przez prasę w innych miastach aż w końcu stała się ogólnokrajowa. Wtedy też, po raz pierwszy zasugerowano związek tego typu zdarzeń z obserwacjami obiektów UFO.

Od czasu, gdy pojawiły się pierwsze raporty o domniemanych okaleczeniach zwierząt powstało wiele teorii które miały tłumaczyć te zdarzenia w racjonalny sposób. Sugerowano, że są one rezultatem naturalnego rozkładu, zwyczajnych drapieżników, kryptyd pokroju el Chupacabry, zastrzeżonych wojskowych eksperymentów lub wspomnianych wcześniej istot pozaziemskich, które miały przeprowadzać na nich eksperymenty.

Szczególnie zawzięci sceptycy paranormalnych wyjaśnień twierdzili, że okaleczenie bydła może być rezultatem klęsk żywiołowych lub nawet sadystycznych żartów rozpowszechniających się w wiejskich regionach państwa. Tymczasem ufolodzy, zwracali uwagę na to, że w prawie wszystkich przypadkach okaleczeń, napastnicy byli niewiarygodnie precyzyjni w swoich cięciach. Zdaniem niektórych za bardzo precyzyjni by można było uwierzyć, że jest to zwierze, losowe zjawisko pogodowe, żartowniś socjopata czy w zasadzie ktokolwiek nie posiadający wiedzy medycznej.

Okaleczanie bydła nie jest oczywiście zjawiskiem wyłącznym dla Stanów Zjednoczonych i ma ono miejsce na całym świecie. W przypadku USA, skupia się ono przede wszystkim w stanach takich jak Południowa Dakota, Kolorado, Kansas i Nevada. Choć dokładny charakter okaleczeń różni się w zależności od przypadku, typowe okaleczenie może obejmować niektóre lub wszystkie z następujących cech:

  • Wycięcie oczu, wymion i narządów płciowych.
  • Ekstrakcja odbytu na głębokość około 12 cali.
  • Odcięcie języka i ust.
  • Usunięcie jednego z uszu.
  • Usuwanie organów z dolnej części korpusu.
  • Obecność nacięć i cięć w całym ciele, które wydają się być wykonane przez instrument chirurgiczny.
  • Niewyjaśnione uszkodzenie organów, pomimo braku oznak uszkodzenia w ich okolicach
  • Brak śladów po drapieżnikach (zarysowania, zęby, ślady drapieżnika) na lub wokół trupa.
  • Brak krwi w organiźmie zwierzęcia

Udostępnione akta FBI składają się z 5 plików składających się na około 20 stron każdy. Musielibyśmy być bardzo naiwni aby uwierzyć, że całość archiwów na ten temat zamknie się na 100 stronach, niemniej jednak jeśli ktoś jest zainteresowany lekturą starych artykułów prasowych na temat okaleczeń zwierząt oraz refleksji ówczesnych agentów FBI na ten temat trudno byłoby znaleźć ciekawszą skarbnicę wiedzy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Zaraz tam UFO - to Tallin tam

Zaraz tam UFO - to Tallin tam latał i opylał biedne zwierzaki jakimś DDT czy innym teratogennym badziewiem, bo by mu się pokończyły mutanty typu "sześcionogi Arab - najszybciej zapier*** po socjal i najszybciej spier*** po gwałcie / przed uczciwą pracą, a okoliczni mieszkańcy wierzą, że to wcielenie czworonożnej żony proroka" czy "urodziła się 2-głowa świnia z mordą Tuska i Merkel i dodatkowymi racicami na grzbiecie w kształcie logo UE", i czym by nas tu katował Blum 3 ?
 

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Dziś 100 lecie objawień w

Dziś 100 lecie objawień w Fatimie, tam Maryja Dziewica objawiła się razem z aniołami, przybyła w kuli światła do naszego wymiaru. Niestety wielu ludzi myśli, że to ufo. Chrześcijańscy malarze przedstawili to w specjalnych malunkach.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj