Zwłoki istoty przypominającej dinozaura żyjącego w naszych czasach
Image
Do dziwnej sytuacji doszło kilka lat temu w Indiach. Odnaleziono wtedy szczątki stworzenia, które jest zaskakująco podobne do dinozaurów, które oficjalnie wymarły 65 milionów lat temu. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to skamieniały szkielet, tyko całkiem świeże kości, pokryte jeszcze kawałkami wysuszonego mięsa!
Według brytyjskiego The Mirror, ciało zostało znalezione w miejscowości Jaspur, w stanie Uttarakhand. Zwłoki zostały znalezione przez elektryka, który porządkował opuszczoną podstacji, która została zamknięta 35 lat temu. Odnalezienie tych pozostałości doprowadziło do powszechnej konsternacji. Wszyscy, którzy widzieli te zwłoki twierdzili, że nie są podobne do jakiegokolwiek znanego zwierzęcia, z wyjątkiem dinozaura.
Ten "dinozaur" mógł być dość mały, może wielkości średniego ptaka. Wygląda na to, że stworzenie biegało na dwóch silnych tylnych nogach i prawdopodobnie było drapieżnikiem. Z wyglądu jest podobny do wymarłego teropoda zwanego dromeozaurem. Długość znalezionego stworzenia to tylko 28 cm.
Dromeozaur - źródło: wikipedia
Teraz zwłoki zostały wysłane do naukowców, którzy zajmą się ich identyfikacją i datowaniem. Hinduscy eksperci przyznają, że nikt jeszcze nie wie jakie to zwierzę, ale jest bardzo podobne do dinozaurów. Specjaliści stwierdzili jednak, że nie można powiedzieć obecnie nic pewnego i odniosą się do tego znaleziska po otrzymaniu wyników badań.
Paleontolog Aaryan Kumar z University of Delhi, z kolei kategorycznie odrzuca sugestię, że może to być dinozaur. Jest on przekonany, że wszystkie teropody wymarły 65 milionów lat temu, a ich pozostałości nie mogły być utrzymane w takim stanie do dnia dzisiejszego, nawet z kawałkami tkanki na kościach.
Jednak w wywiadzie przyznał, że na zewnątrz przypomina dinozaura z podrzędu teropodów. Teropodów to drapieżne dinozaury, którzy chodzą na dwóch nogach, najbardziej znany z nich to oczywiście Tyranozaur, ale występowały też niewielkie Deinonychus o długości do 3 metrów. Na jednym krańcu tego podrzędu są giganty w postaci wspomnianego Tyranozaura lub bardzo małe osobniki jak Anchiornis, który osiągały długość 30-40 cm i są uważane za możliwych przodków dzisiejszych ptaków.
Szczątki z Jaspur zostały wysłane do identyfikacji przez paleontolog Uniwersytetu Kumaun w stanie Uttarakhand. Według krytyków na zdjęciach przedstawiono prawdopodobnie mumię kota lub jakieś zmutowane zwierzę. Nikt raczej nie zadaje tam pytania czy po Indiach w naszych czasach nadal biegają niewielkie teropody.
- Dodaj komentarz
- 5702 odsłon
Czasami jestem wręcz bardziej
Czasami jestem wręcz bardziej niż zafascynowany, albo można by powiedzieć, że przeżywam jakieś doświadczenie duchowe, gdy sobie człowiek uświadomi, że jesteśmy stworzeni przez Wyższy Byt Duchowy Super Inteligencję ! A wszystko to na podstawie badań niezależnych prawdziwych naukowców ! Wystarczy wyjść na powietrze by doświadczać czegoś wspaniałego... co nie jest powiązane z fałszem ewolucji !
Nagłe pojawienie się w zapisie kopalnym od 50 do 100 odmiennych planów budowy ciała z bardzo małym zróżnicowaniem gatunkowym w obrębie typów, popiera wniosek, że teoria ewolucji nie może wyjaśnić pochodzenia wyższych taksonów i głównych planów budowy ciała.
„Jak to jest dobrze wiadomo, większość zachowanych w skamielinach gatunków zjawia się w zapisie kopalnym nagle”. (Tom Kemp [paleontolog, kurator zbiorów zoologicznych w Oxford University Museum], A Fresh Look at the Fossil Record, New Scientist, vol. 108, No. 1485, 5 December 1985, s. 66.)
„Większość gromad, klas, rzędów i typów pojawia się w kopalnym zapisie raczej nagle, często bez anatomicznych form pośrednich gładko łączących ewoluujące taksony z ich domniemanymi przodkami”. (Niles Eldredge [dyrektor działu bezkręgowców, American Museum of Natural History, współtwórca punktualizmu], Macro-Evolutionary Dynamics: Species, Niches, and Adaptive Peaks, McGraw-Hill Publishing Company, New York 1989, s. 22.)
„To jest wciąż kolosalny problem z nagłym różnicowaniem się wielokomórkowców. Ten fakt jest bezdyskusyjny. Ten fakt to prawdziwy fenomen”. (Niles Eldredge, cyt. za: Luther D. Sunderland, Darwin's Enigma: Fossils and Other Problems, Master Book Publishers, Santee, California, 1988, s. 45.)
„Istotnie, główną frustracją jaką powoduje kopalny zapis jest to, że nie mamy empirycznego świadectwa odnoszącego się do ewolucyjnych tendencji większości morfologicznych adaptacji”. (Stephen J. Gould and Niles Eldredge, Species Selection: Its Range and Power, naukowa korespondencja do redakcji Nature, 1988, vol. 334, s. 19.)
Nagłe pojawienie się w zapisie kopalnym od 50 do 100 odmiennych planów budowy ciała z bardzo małym zróżnicowaniem gatunkowym w obrębie typów, popiera wniosek, że teoria ewolucji nie może wyjaśnić pochodzenia wyższych taksonów i głównych planów budowy ciała. W przeciwieństwie do przewidywań teorii ewolucji, liczba wyższych taksonów (phyla) gwałtownie rośnie w geologicznie krótkim czasie (5-10 mln lat) by następnie spadać. Obecnie żyje mniej typów niż po eksplozji kambryjskiej.
„Dlaczego w późniejszych okresach wielkiej ewolucyjnej aktywności kiedy powstawały niezliczone gatunki, rodzaje i rodziny nie powstał żaden nowy plan budowy ciała, żaden nowy typ?”. (Roger Lewin, Science, vol. 241, 15 July 1988, s. 291.)
„Skokowy zapis kopalny i wszystkie dowody wskazują, że ten zapis jest realny: widzimy odbicie prawdziwych wydarzeń w historii życia, a nie artefakty ubogiego kopalnego zapisu”. (Niles Eldredge and Ian Tattersall, The Myths of Human Evolution, Columbia University Press 1982, s. 59.)
„Jest rzeczą oczywistą, że eksplozywna ewolucja typów z różnorodnymi planami ciała nie może zostać wyjaśniona przez ekstrapolacje procesów i tempa ewolucji obserwowanej we współczesnych gatunkach”. (Robert L. Carroll, Towards a New Evolutionary Synthesis [Perspectives], Trends in Ecology & Evolution 2000, 15: 27-32.)
„Kiedy zaczynamy rozważać szczegóły, możemy udowodnić, że żaden gatunek się nie zmienił; nie możemy natomiast udowodnić, że ewentualne zmiany w obrębie gatunku byłyby dla niego korzystne - zaś takie założenie leży u podstaw teorii [ewolucji]”. (Charles Darwin, The Life and Letters of Charles Darwin, vol. 2, editor Francis Darwin, D. Appleton and Co., New York 1898, s. 210.)
„No dobrze, jesteśmy już około 120 lat po Darwinie i wiedza o skamieniałościach bardzo się rozszerzyła. (...) Zasługuje na ironię fakt, że mamy obecnie nawet jeszcze mniej przykładów przejść ewolucyjnych, niż mieliśmy ich w czasach Darwina”. (David M. Raup [paleontolog, kustosz Field Museum of Natural History w Chicago, które posiada około 20% wszystkich gatunków wystepujących w postaci kopalnej], Conflicts Between Darwin and Paleontology, Bulletin of the Field Museum of Natural History, vol. 50, January 1979.) Zobaczcie coś wielkiego odcisnęło ślad !
„Sam zapis kopalny nie dokumentuje stopniowych zmian - zmian prowadzących od jednej formy zwierząt lub roślin do innej zupełnie innej formy”. (Steven M. Stanley, The New Evolutionary Timetable: Fossils, Genes, and the Origin of Species, Basic Books, Inc., Publishers, New York 1981, s. 40.)
Jesteśmy na tej nieznanej nam planecie jako istoty rozumne jakiś już czas, ale dopiero niedawno dowiedzieliśmy się, że istniejemy w roku 5000 od stworzenia !
Szanowni drodzy Polacy, wyprano nam w szkołach mózgi ! Czas rozpocząć badania... nad historią, zakazaną geologią i zakazaną archeologią, ale i duchową archeologią...
„Wątpliwości paleontologów co do ewolucji gradualistycznej były przez lata skrywane”. (Steven M. Stanley, The New Evolutionary Timetable: Fossils, Genes, and the Origin of Species, Basic Books, Inc. Publishers, New York 1981, s. 104.)
„Wyjątkowa rzadkość występowania form przejściowych w zapisie kopalnym stanowi cichy sekret paleontologów”. (Stephen Jay Gould [paleontolog z Harvard University, znany popularyzator ewolucjonizmu], Niewczesny pogrzeb Darwina, PIW, Warszawa 1991, s. 185.)
„Mamy tak wiele luk w ewolucyjnej historii życia, luk w takich kluczowych obszarach jak pochodzenie organizmów wielokomórkowych, pochodzenie kręgowców, nie mówiąc już o pochodzeniu większości grup bezkręgowców”. (C. McGowan, In the Beginning... A Scientist Shows Why the Creationists are Wrong, Prometheus Books 1984, s. 95.)
„Każdy paleontolog wie, że w zapisie kopalnym bardzo mało jest form przejściowych. (...) Nie wątpię że preadaptacja może czasem uratować gradualizm. Czy jednak zezwala nam ona wymyślać bajeczki o istnieniu ciągłości zawsze lub prawie zawsze?” (Stephen Jay Gould, Niewczesny pogrzeb Darwina, PIW, Warszawa 1991, s. 195.)
„Duże ewolucyjne innowacje nie są dobrze poznane. Żadna nie była obserwowana, i nie mamy pojęcia czy jakakolwiek mogła się w ten sposób rozwijać. Żadna nie jest dokumentowana w zapisie kopalnym”. (R. Wesson, Beyond Natural Selection, Massachusetts Institute of Technology Press, Cambridge, MA 1991, s. 45.)
Ktoś, jakieś istoty, ale także jedna istota, nie chcą byśmy się dowiedzieli jakie były początki Ziemi, cywilizacji i ludzi ! Organizają która to ukrywa i nam przeszkadza w badaniach jest ta opisana w Biblii, która chce by wszystko było tajemnicą !
„A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).
te konstrukcje są gigantyczne !
Zaawansowane symbole Biblii "królestwa ołowiu i żelaza" postaci z Ks. Daniela 2:43 -Johnson, Hoggard
Dodaj komentarz