Zwłoki kolejnego obcego zlokalizowano w Iranie

Kategorie: 

Zdjęcia przedstawiające obcego z Iranu

Sławny badacz UFO, Butch Witkowski, poinformował przed kilkoma dniami, że otrzymał dziwny email z załącznikiem w postaci zdjęć niewielkiej istoty wyglądającej jak miniaturowy obcy.

 

Jest to mumia, ale wyraźnie widać nienaturalny kształt głowy tej istoty. Szacowany wzrost tego stworzenia nie przekraczał kilkunastu centymetrów a sama mumia miała trochę ponad 7 centymetrów w pozycji embrionalnej. W emailu osobnik nazywający się Hamidem G. pisze, że jest Irańczykiem, który odnalazł tę mumię. Zwraca uwagę na nienaturalnie duże oczy stworzenia i wydłużona czaszkę.

Uważa on, że to niesamowite, iż ciało nie zamarza ani nie śmierdzi przy upale, brakuje też oznak jakiegokolwiek psucia się niewielkich zwłok. Wkrótce maja zostać dokonane dokładne badania zwłok z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego i promieniowania rentgenowskiego.

Email napisany był słabym angielskim, co może dodatkowo uprawdopodabniać, że faktycznie może to być kolejny przypadek znalezienia niewielkich humanoidów. Jak poinformował Butch Witkowski może się okazać, że Hamid G. to sprzedawca dziwnych artefaktów, ponieważ udało mu się dowiedzieć, że podobne emaile z propozycją odkupienia eksponatu wysyłał również do innych grup zajmujących się UFO a nawet muzeów. Nie oznacza to jednak, że ciało to jest fałszerstwem.

Zdjęcie niewielkiego humanoida znalezionego na putyni Atacama

Przypomnijmy, że w przeszłości podobne zwłoki znaleziono na chilijskiej pustyni Atacama. Powstał nawet na ten temat specjalny film dokumentalny. Znany jest też przypadek podobnego znaleziska z okolic Czelabińska w Rosji. Ten rosyjski niewielki humanoid został odnaleziony 13 sierpnia 1996 roku. Być może wszystkie te przypadki to zwłoki tego samego gatunku i z pewnością nie jest to żaden znany ludzkości rodzaj zwierzęcia, ani nie są to embriony.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

szarak jak to szarak - nic tu

szarak jak to szarak - nic tu specjalnego...
natomiast system miar w Iranie ooo... ten system jest naprawdę nieziemski - tam chyba każdy posiada swój własny indywidualny system mierzenia odległosci - co zdjęcie to inna generacja inne jednostki.... a ta miarka na górnych zdjęciach (przy małym zielonym ludziku) to jest naprawdę coś... ciekawe jakie operator miarki stosuje jednostki, bo ani to cale ani centymetry...
a może to galaktyczne łokcie i wtedy ten szarak to nie jakiś karzeł tylko kawał skurczybyka... i jak sie wyprostuje i jak weźmie w krzepką dłoń kawał tęgiej zapałki to raz dwa czymychają na cztery strony świata wszystkie chomiki bo zaden nie chce dostać wpier**l od zielonego, przypakowanego ludzika...

Portret użytkownika baca

"linijki skalowki" do pomiaru

"linijki skalowki" do pomiaru obcych???
fajnie - więc wychodzi że nasz zielony ludzik jest bardziej przypakowany niż myślałem - ma osiem kilometrów wzrostu i to w pozycji płodowej...
no chyba że Irańczycy używaja "skalówek" w milach kosmicznych, bo tego też nie wiadomo... jeśłi tak jest to sytuacja robi się naprawdę groźna, bo szarak jak wstanie i weźmie do ręki słup telefoniczny to nie będzie zmiłuj...
 

Portret użytkownika dąb

a już myślałem , że wiesz co

a już myślałem , że wiesz co to jest gdy napisałeś , że w pozycji płodowej. przecież to półd ludzki z poronienia , oczywiście w danym stadium rozwoju . Pisalem już wyjaśnienia do tego artykułu , ale widocznie nie pasowały do charakteru tej strony.

Portret użytkownika zielonawyspa

Jeśli pasożytnictwo

Jeśli pasożytnictwo praktykowane jest przez dużą instytucję, państwo, lub nawet całą cywilizację, wówczas nazywamy je "instytucjonalnym pasożytnictwem". Instytucjonalne pasożytnictwo posiada ten okropny zwyczaj, że narzuca ono pasożytnictwo każdemu kto jest w sferze wpływu owej pasożytniczej instytucji. Dlatego, jeśli instytucjonalne pasożytnictwo opanuje całą cywilizację, wówczas nie ma ucieczki przed tą chorobą moralną i każdy musi stać się pasożytem, podczas gdy cała owa cywlizacja w końcu sama się niszczy. W końcu jeśli instytucjonalne pasożytnictwo nabierze tak dużego zboczenia, że pasożyci zaczynają kaleczyć i mordować swoich niewolników aby uniemożliwić im wyzwolenie się z poddaństwa, taką najbardziej zwyrodniała formę pasożytnictwa nazywamy "szatańskim pasożytnictwem".
nasza planeta Ziemia właśnie jest sekretnie okupowana przez takich "szatańskich pasożytów" z kosmosu. W dzisiejszych czasach są oni nazywani UFOnautami, podczas gdy w przeszłości nazywano ich "diabłami".
Pasożytnictwo jest rodzajem śmiertelnej choroby moralnej na którą z czasem zapada niemal każda osoba jaka wiedzie niemoralny tryb życia. Choroba owa niszczy tych co na nią zapadają poprzez stopniowe eliminowanie z nich życiodajnej energii moralnej - tak jak to dokładniej opisane w punkcie #D4 tej strony. Aczkolwiek nikt nie prowadził żadnych badań w tym zakresie, ja osobiście wierzę że z powodu pasożytnictwa umiera więcej ludzi niż z powodu jakiejkolwiek innej choroby. Przykładowo, ja wierzę że niemal wszyscy samobójcy faktycznie umierają z powodu swego pasożytnictwa. Podobnie też jak każda choroba, pasożytnictwo cechuje się całym szeregiem symtomów (objawów) jakie wynikają właśnie ze spadku poziomu energii moralnej u danej osoby. Z kolei owe symptomy my jesteśmy w stanie wykorzytywać do rozpoznawania tych ludzi którzy zapadli na ową chorobę. W dalszej części tego punktu wymienię i wyjaśnię najważniejsze z owych symptomów. Każda osoba która bardzo wyraźnie wykazuje u siebie obecność aż kilku z poniższych symptomów z całą pewnością już od dawna ześliguje się w odchłanie pasożytnictwa.
http://www.totalizm.pl/parasitism_pl.htm

Skomentuj