Zwłoki obcego znalezione na Syberii

Kategorie: 

Około miesiąc temu donosiliśmy o obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających w okolicach Irkucka na Syberii. Wtedy setki mieszkańców okolicznych wiosek widziało duży obiekt świecący na różowo i niebiesko lecący w kierunku ziemi. Słyszano też eksplozję w lesie, teraz mamy ciąg dalszy tej historii.

 

Wydarzenia były szeroko opisywane w Rosji przez należącą do rządu rosyjskiego agencję Inter-fax. Jest to agencja stanowiąca odpowiednik naszego PAPu, więc raczej mamy do czynienia z poważną instytucją. Zachodnie media kompletnie zignorowały te doniesienia a może celowo uznały, że lepiej takie informacje trzymać z dala od ludzi. To tym bardziej dziwne, że zwykle telewizje informacyjne lubują się w takich lekkich materiałach z przymrużeniem oka a tutaj nic, zero brak wzmianek.

 

A tymczasem w Rosji wielki zespół specjalistów rządowych, przedstawicieli wojska, agentów służb oraz przedstawicieli ministerstwa nauki udał się do hipotetycznego miejsca zdarzenia.

 

Wygląda na to, że albo powyższe wideo wyciekło do internetu właśnie z okolic tego zespołu rządowego albo jest to po prostu kolejna internetowa fałszywka mającą za zadanie nabicie wejść na Youtube. Jak podaje opis filmu jest to terytorium Republiki Buryatia, niedaleko od hipotetycznego miejsca katastrofy UFO.

 

Czy to, co widzimy przedstawia obcego, który zdołał ujść z życiem z katastrofy, ale nie dał rady surowej syberyjskiej aurze pogodowej? Kto wie, ocenę pozostawiam każdemu z Was.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj