Zwłoki przypominające chupacabrę zlokalizowano w Wenezueli

Kategorie: 

Rzekoma chupacabra z Wenezueli

Przeglądając zasoby Internetu można czasami trafić na dziwaczne zdjęcia. To powyżej powstało w Wenezueli i rzekomo przedstawia rodzaj kryptozwierzęcia zwanego chupacabrą. Dziwne zwłoki nieustalonego zwierzęcia znaleziono 15 września 2013 roku.

 

Ostatnio dochodziło do wielu przypadków przypisywanych chupacabrom ataków na ludzi i zwierzęta. Bardzo wiele historii tego typu słyszymy u naszych wschodnich sąsiadów. Trzeba jednak pamiętać, że chupacabra to mityczne zwierzę typowe dla Ameryki Środkowej i Południowej, dlatego to właśnie tam się go spodziewano.

 

Niektórzy twierdza, że chupacabra to wytwór folkloru, a wiara w nią jest wyrazem ciemnoty danej społeczności. Fakt faktem jednak do ataków na Ukrainie i w Rosji dochodzi dosyć często i jest wielu świadków, którzy widzieli, że nie odpowiadają za nie znane im drapieżniki.

Coati/Ostronos - Źródło: wikipedia.org

W przypadku zwłok z Wenezueli trzeba przyznać, że wyglądają one zgodnie z kanonem wyglądu stworów tego typu. Zdjęcie zostało opublikowane na portalu Reddit i było tam komentowane między innymi przez biologa, który wskazał, że ów dziwny stwór to w istocie stworzenie o nazwie Coati, ale nie sposób tego stwierdzić na 100% tylko na podstawie zdjęcia. Pewne podobieństwa jednka niewątpliwie istnieją.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Darosso

ten Coati to sympatyczny

ten Coati to sympatyczny zwierzak, a to zdechnięte nie bardzo. Nawet jeśli sierść została opalona to wygląda  na naturalną skórę. W ogóle to jakaś gadzia mutacja, nawet po zdechnięciu paszcza na szerokość jakby chciała pożerać. Coś często ostatnio się pojawiąją pojedyńcze zdjecia z różnych stron świata jedna chupacabra a inne zupełnie zdjęcia. Nie jestem specjalistą ale z jednego zdjęcia można sobie gdybać jest tam tych zwierząt na świecie może coś się pokrzyzowało albo pomutowało.

Strony

Skomentuj