Żydoryba - Cały Urok Poprawności Politycznej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oprócz oczywistych dla każdego mieszkańca Zachodu zagrożeń dla współczesnej demokracji czyli ptasiej grypy, al-kaidy, ksenofobii i niechęci do pederastów, współczesny świat zachodni dręczy przede wszystkim plaga poprawności politycznej. Jest to normalna epidemia, ale o zgrozo koncerny farmaceutyczne jeszcze nie mają na to lekarstwa więc ta przykra dolegliwość jest na dzień dzisiejszy... nieuleczalna.

 

Ta poprawność polityczna jest po prostu straszna. Wywołuje ona ludziom bardzo wiele rozmaitych dolegliwości. Na porządku dziennym są ataki szału, wybuchy złości, nieprzychylne epitety, stres, agresja, depresja, dół psychiczny a nawet fochy. To bardzo skomplikowany i długotrwały proces wyrobić sobie tolerancję na obecność poprawności politycznej i bardzo dobrze, myślę obrazuje to przypadek... żydoryby.

 

Żydoryba jest to ryba, (z angielskiego jewfish) ale zupełnie inna niż wszystkie pozostałe ryby. Jest żydorybą a nie dajmy na to wielorybą i to właśnie jej nazwa brzmi dla niektórych po prostu strasznie. Żydorybą była co prawda od pradziejów i jakoś sobie żyła z tą nazwą przez stulecia, no ale jej dni, jako żydoryby są już policzone. Żydoryba rok po roku z podręczników coraz bardziej znika.

 

Co bardzo ciekawe jej nazwa nie przeszkadzała nigdy ani leszczom lub pomniejszym płotkom, ba nawet rekiny mające w morzach decydujący głos w ważnych sprawach zachowały na ten temat powściągliwe milczenie. Żydoryba nagle po stuleciach milczenia zaczęła denerwować pewne tajemnicze plemię. Plemię które nie ma nic wspólnego z rybami, bowiem prowadzi tryb koczowniczy wyłącznie na lądzie i z natury raczej unika wszelkich kontaktów z wodami, nierzadko nawet rozpychając morskie odmęty daleko od siebie na boki przy pomocy nieznanej nikomu poza nimi technologii. Aż taką silną mają akwafobię. A jednak wypatrzyli pewnego dnia żydoryby i stwierdzili że jej nazwa jest jakaś taka niezbyt ładna.

 

Cóż, należy ich w tym momencie zrozumieć gdyż zawsze niezwykłą uwagę przykładali przede wszystkim do zmiany nazw na... ładniej brzmiące. Taki już mają wrodzony talent - upiększyć nazewnictwo. O na przykład przyrost ujemny nazwali holokaust a holokaust przyrost ujemny, żeby ładnie brzmiało. No i trzeba przyznać, brzmi. Pełen sukces.

 

Inny przykład. Według niektórych źródeł niejaki Stolzman zamienił się na Kwaśniewski, Kohne na Wałęsa a Kalkstein na Kaczyński. Taki mały, rzec by można kosmetyczny myk i ostro brzmiące chrząknięcia nagle nabrały pięknych dźwięcznych i miłych dla ucha samogłosek - czysta poezja.

 

Dalej poszło jeszcze lepiej, bo po nabraniu doświadczenia okazało się że kompletne nazwy również udaje się poprawić a nawet pójść jeszcze o krok do przodu i je rozsławić ponadto: i tak podobno nikomu wcześniej nieznany i niepozorny Ozajasz Goldberg - okazał się nagle wszystkim znany jako Janusz Korwin Mikke z przezacnej loży masońskiej Windsor, z tych samych źródeł wynika, że nieznany wcześniej Aron Bucholz - wypłynął jako światowej klasy ekonomista Leszek Balcerowicz - profesor rzecz jasna, Berele Lewartow to słynny Bronisław Geremek, Icek Kuratow to rzekomo Jan Kulczyk, Icek Kordblum to z kolei według tych doniesień nie kto inny jak Jacek Kuroń, itp, itd...

 

Lista zakończonych sukcesem zmian pełnych nazw jest bliska nieskończoności i każdy bez trudu znajdzie to w sieci. Brakuje juz tylko zmienić Polska na Judeopolonia i to chyba byłoby na tyle. Ale jednak nie, bo nagle pewnego dnia ze starą nazwą pozostała jeszcze nasza żydoryba.

 

Ryby głosu nie mają ale mają żydzi. No i właśnie owi żydzi postanowili rybę przechrzcić żeby również nieco ładniej sie nazywała. Kupa roboty, bo tym razem potrzeba było przerobić nie jakąś pojedynczą metrykę urodzenia lub jakiś dokument tożsamości ale... wszystkie podręczniki. Każdą encyklopedię, każdy katalog - słowem, dosłownie wszystko to co zawiera nazwę żydoryba.

 

Taki wielki nakład pracy tylko po to, aby zmienić nazwę jednej żydoryby skłonił mnie do poszukiwań informacji przede wszystkim na temat skąd się w ogóle wzięła taka nazwa żydoryby. Kim jest do cholery ta nieznana mi wcześniej ryba. Co ona takiego robi, w szczególności czym się żywi, no i w ogóle o co do cholery z tą żydorybą chodzi, że aż takie jest z nią zamieszanie w środowisku plemion lądowych.

 

I co się okazuje?

Okazuje się, że żydoryba to jest kawał byka. Dochodzi do czterech metrów i waży do 400 kilo. To cholerstwo jest gigantyczne i żyje w oceanach. Żre tyle co stado koni i nigdy nie jest nażarte. Straszne rzeczy i niech mnie szlag ale jako miłośnik morskich kąpieli to raczej nie chciałbym aby taka Godzilla skubnęła mnie w łydkę... no chyba bym się zesrał...

 

Wielka ryba ta żydoryba ale to jeszcze nie koniec. Na poniższym filmie możecie zobaczyć na własne oczy jaka ona jest wielka i... jaka łagodna - normalnie podmorski baranek. Można przywołać, można nakarmić, można pogłaskać, można się zrelaksować, do piersi przytulić do chwili aż... żydoryba chapnie. No a jak już sobie chapnie to sorry ale widać tylko bąbelki... sami zobaczcie tego baranka w akcji - z zwłaszcza jego zastanawiającą reakcję na przymilność i pieszczoty:

Coś tu, coś tam zaczyna mi więc świtać, bo czuję się nagle jakbym miał deja vu lub już to kiedyś słyszał, kiedyś widział... Szukam więc dalej.

 

Dalej okazuje się, że nasza żydoryba, o której w sumie na dobrą sprawę nikt nic nie wie, (no bo czy słyszeliście kiedyś o naszej Godzilli?) nagle odgrywa w tym oceanie rolę, o którą nikt by jej nie podejrzewał nawet. To nie rekiny jak się okazuje albo jakieś orki mają decydujący głosik na tematy poruszane przy łańcuchach pokarmowych tylko... żydoryby. Proszę bardzo jaka niespodzianka. No niestety ale nasza szara żydorybia eminencja, stojąca zawsze na uboczu nagle robi chap i pożera sobie na śniadanie rekinka. Kurde mol, znowu mam deja vu i się zastanawiam dlaczego niemal każdy leming kompletnie nic o żydorybie nie wie?

 

Biedny rekin - nieświadomy zupełnie niczego jak ten lądowy mason który jest gojem. Myśli że sobie porządzi, że zada szyku na wsi, że wypłynie na szersze wody, że posiedzi blisko koryta, kiedy nagle zjawia się żydoryba i...:

Mam kolejne deja vu ale szukam dalej, bo to lepsze nawet niż antysemityzm.

 

I tak, na temat rodowodu nazwy tej całej żydoryby oficjalne media wykręcają sie jak tylko mogą unikając klarownej odpowiedzi. Jedna encyklopedia po drugiej encyklopedii twierdzi że nie wiadomo, że to już tak od średniowiecza, że brak źródeł, że to, że tamto. Ja mam zatem kolejne deja vu bo już kiedyś się z tym zjawiskiem spotkałem, no ale drążę dalej... szukam, szukam i nagle bęc... mam odpowiedź, bingo!

 

Nazwa "żydoryba" jest... obraźliwa - oto co się okazuje. Już rozumiem... karpie czuły sie po prostu głupio, żartuję... ta nazwa nagle z dnia na dzień, na jakiś miesiąc przed atakiem na WTC zaczęła denerwować żydów na Florydzie. Oni po prostu nie mogli się przez tą głupią nazwę skoncentrować i przygotować jak należy do zamachów, czy coś... nie znam za dobrze angielskiego, więc z góry proszę o wybaczenie na temat moich domysłów, ale tak właśnie podaje źródło Chicago Tribune z końca lipca 2001, jeśli dobrze je interpretuję:

 

Co jeszcze podaje źródło, które podjęło ten niewdzięczny trud wyjaśnienia zmiany nazwy żydoryby? Noooo... że jakaś tam liga przeciwko zniesławieniom na wniosek rabina takiego i takiego zwróciła się gdzieś tam, gdzieś tam do żydowskich liderów żeby zlikwidować żydorybę, ponieważ jak już wiemy ryby głosu nie mają ale żydów zniesławiają, wniosek został entuzjastycznie poparty i odesłany z życzliwym zapytaniem: jak więc będzie się teraz nazywać to co pływa, rekinom robi przyrost ujemny i już się nie nazywa żydoryba?

 

To trudne pytanie ale żydy sprostały. Otóż ze względu na wielkość eks żydoryby i jej chyba nieograniczonego apetytu nazwali ją Goliath Grouper - na język polski to chyba będzie Gruppenfuhrer Goliat lub podobnie - ale pewności nie mam, ponieważ polskie katalogi dla wędkarzy jeszcze nie zostały uaktualnione. Bądźmy jednak dobrej myśli, bo co się okazuje?

 

Okazuje się, że intryga z żydorybą ma drugie dno. Bo o ile na żydoryby można było polować bez ograniczeń czyli... zabijać żydoryby przez okrągły rok - co w sposób naturalny zniesławiało żydów, to obecnie polowania mogą się odbywać na Gruppenfuhrery Goliaty, a Goliaty, no cóż one nie pochodzą z plemienia żyda tylko Filistynów ale padają z reguły z rąk karłowatego żyda Dawida.

 

Sprawa się więc komplikuje, bo teraz Filistyńczycy mogą się czuć nieswojo i kto wie czy przez ten bałagan z poprawnością polityczną nie zwrócą się nagle do jakiejś ligi przeciwko zniesławieniom Filistynów. Będę dla was monitorował tę historię jako obserwator z ramienia FIFA i kto wie może pewnego dnia nawet i zaprenumeruję Wędkarza Polskiego żeby być na bieżąco. To znaczy, Wędkarza Judeopolonijnego, rzecz jasna - sorry za błędy nabyte w młodości...

 

 

 

 

Edit admin: tekst poddany niewielkiej redakcji, opublikowany w ramach wolności słowa gwarantowanej przez konstytucję. Poglądy autora mogą być częściowo lub całkowicie różne od Redakcji

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika caponetti

Nie pompujmy im materaca

Nie pompujmy im materaca nakręcając antysemityzm używając słowa żyd. Bo nie każdy żyd to pasoŻYD. Za to każdy pasoŻyd to nikt inny jak Chazar. CHAZAR!!!

Tak więc... Znajduje Chazar portfel a w nim pieniądze. Przeliczył... brakuje Smile

Portret użytkownika tasm

Jedna ciekawa myśl pomieszana

Jedna ciekawa myśl pomieszana z bredniami i pomówieniami.

Ja jako zaciekły przeciwnik byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego próbowałem doszukać się jakichkolwiek dowodów na to że jego ojciec nazywał się Stoltzman. Niestety oprócz starego artykułu bodajże w "Gwieżdzie Polarnej" (bardzo możliwe że pomyliłem tytuł). Nie znalazłem najmniejszego dowodu są tylko powielenia tego samego tekstu. W IPN można znaleźć skany dokumentów potwierdzające jakim świetnym komunistą był były prezydent i sporo tego typu smaczków ale nie znalazłem nic co potwierdzało by tezę o reputacji ojca. Poza tym co najważniejsze "bycie Żydem" dziedziczy się po matce.

Zgadzam się z tym że poprawność polityczna nas powoli zabija ale na litość boską jeśli słuszną nawet tezę ubarwia się pomówieniami to nie brzmi ona wiarygodnie. Przedstaw proszę jakikolwiek obiektywny dowód na to że wspomniane przez Ciebie osoby faktycznie nosiły żydowskie nazwiska ?  I co najważniejsze to ewentualne ich żydowskie pochodzenie nie powinno być dla nas problemem bo człowieka wypada oceniać po czynach.

Artykuły bacy pisane są w kiepskim stylu. Kiepskie mogą być komentarze ale artykuł wypadałoby pisać poprawną - nie potoczną polszczyzną.

P.S. Jakbym miał obstawiać to "baca" jest człowiekiem któremu trochę nie wyszło w życiu i szukając wyjaśnienia takiego stanu przeczytał o kilka teorii konspiracyjnych za dużo. Powiem Panu jak to wygląda naprawdę. W naszym kraju mamy kiepskie prawo, szalejąca biurokrację korupcję, system polityczny żerujący na państwowych spółkach i wiele innych pozostałości po komunizmie. Największą z nich jest zawiść. Jeśli nawet ktoś jakimś cudem dorobi się w miarę legalnie to ma jak w banku że reszta społeczeństwa mu tego nie daruje i ku uciesze miłościwie nam panujących zgnoi "szczęściarza".

Portret użytkownika tasm

Zauważ że we wszystkich

Zauważ że we wszystkich linkach jest ten sam artykół z listu do "Gwiazdy Polarnej". A co jeśli po prostu Panu Janowi Krawcowi ojciec Kwaśniewskiego nadepnął na odcisk i ten wysłał w ramach odwetu paszkwil ? Może to prawda może nie ale brakuje dowodów. Zresztą z notatek SB wynika że Kwaśniewski Żydem nie jest bo jego matka jest Polką.

Co najważniejsze - w ogóle nie dopuszczasz do Siebie myśli że można być kanalią będąc Polakiem. Co do więzień CIA to sprawa jest prosta. Chodziło głównie o pieniądze, gotówka która wpływa do służb specjalnych może wzbogacić dowolny portfel nikt przecież publicznie nie ogłosi na co wywiad dokładnie wydaje pieniądze, są to zawsze cele "operacyjne" w które można wrzucić wszystko.

Portret użytkownika benet

 oj podjuszka taki fajny art.

 oj podjuszka taki fajny art. baca zapodał o żydorybie Smile  a ty tu znowu jakieś intrygi knujesz,obejrzyj filmiki,zastanów się nad przesłaniem Smile a potem się grzecznie wypowiedz, jak ty to często piszesz,  merytorycznie i na temat, tylko bez wulgaryzmów ok.

Portret użytkownika Juszka

Zarówno żydzi jak i baca są

Zarówno żydzi jak i baca są przewrażliwieni, i zarówno żydzi jak i on kłamią. A co z tego wynika, chyba nie muszę dopowiadać, inteligentne osoby same się domyślą. Nie przymilaj się tak pastuchowi baranów bo opisze cie na swojej stronie tak jak już to zrobił z wieloma z was. Jednego nazywa [ciach], drugiego tak jakby "idiotą" itd ps Kuzyn spytaj się pastucha jak ciebie opisał. hehehe a nie będziesz już taki nadgorliwy w stosunku do niego. Chyba że chcesz sam poczytać? Poproś to podam wam tą jego stronę. Zobaczysz jak z was szydzi, jak was nazywa. Chcesz dowodów? proszę bardzo mogę wiele podać, bo ja w przeciwieństwie do niego mówię wam prawdę na temat tego typka.

Strony

Skomentuj