12 -letnia dziewczynka zaczęła płakać kamieniami

Kategorie: 

12 -latka pochodząca z Jemenu zszokowała i zaskoczyła miejscowych lekarzy. Dziewczynka, kiedy się smuci, wypłakuje kamienie zamiast łez. Zdaniem tabloidu Mirror, lokalne kanały telewizyjne w Jemenie, pokazały program o nastolatce Saadia Saleh, która rzekomo cierpi na chorobę nieznaną wcześniej nauce.

 

Wszystko zaczęło się od tego, że w oku dziewczynki zamiast łez pojawił się kamienie. Rodzice zabrali ją do szpitala, aby zdiagnozować chorobę. Jednak lekarze nic nie wskórali i bezradnie rozłożyli ręce z niedowierzaniem.

 

Aby uniknąć oskarżeń o niekompetencje, medycy zdecydowali się pokazać reporterom objawy tajemniczego schorzenia. Kamienie zostały zebrane na czystą chusteczkę, kiedy dziewczynie zebrało się do płaczu. Na razie nie ma logicznego wyjaśnienia tego, co dzieje się  z Saad.

„W tym rejonie to już drugi taki incydent” – powiedział miejscowy dziennikarz. „Dziwna choroba Saleh stał się przyczyną paniki na obszarach wiejskich, która rozprzestrzenia się szybko wśród mieszkańców".

Ludzie mieszkający w sąsiedztwie Saad, unikają z nią spotkań. Wierzą, że dziewczynka została opętana przez diabła, albo ktoś nałożył na nią magiczne zaklęcie. Inni dopatrują się w tym początku nieuleczalnej i niebezpiecznej epidemii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Artes

Bzdury.  Dziwne to jest to,

Bzdury. 
Dziwne to jest to, ze nikt tego nie sprawdzil z bardziej cywilizowanego kraju, bo tam lekarze to wygladaja jak plemienni szamani. Szkoda tej dziewczynki, widac ze wystraszona i nie wie co sie w okol niej dzieje i w jakim cele jej te kamieni w oczy powkladali i pozniej wyjmuja...
 

Portret użytkownika trzcina_1

Biedna mała... jak zwykle

Biedna mała... jak zwykle zacofani mówią odrazu o opętaniu... oni sami powinni się zastanowić nad sobą czy przypadkiem oni nie są opętani... wieżąc w święte wojny  i że jak sam zginie zabijając kilkadziesiąt osób ( to pójdzie do nieba )... jak dla mnie to to dopiero jest opętanie... 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika marczaj

to stare jak moja babka,

to stare jak moja babka, jakies tam kryształki sie mineralizują i wielkie poruszenie, jak by kamienne figury np. tuskopodobne stawiała z drugiej strony układu odrzywczego to bym sie zainteresował.

Portret użytkownika baca

nie wiadomo czy mała naprawdę

nie wiadomo czy mała naprawdę płacze kamieniami ale wiadomo że jak jest oskarżona przez islamskich idiotów o kontakty z demonami no to ją... ukamieniują
w sumie tak czy siak małej idzie w życiu jak z kamienia...
i to nawet jeśli spojrzeć na życie jej oczami.
niby mogłaby dać kamasza do  Hameryki albo Europy ale co wtedy?
wtedy by ją zmusili do spłodzenia siedemnastu małych muzułmanów żeby nastarczyło bojowników do dżihadu i znowu mamy sytuację gorszą nawet od kamieni na moczowodzie...
ale trzymam za nią kciuki - bo zawsze jest nadzieja że kamień z serca...
nie spadnie dziewczynce na dwie stopy naraz...

Strony