Amerykańska agencja FEMA aktywowała swoje obozy na terenie USA

Kategorie: 

Wśród zwolenników teorii spiskowych w Ameryce, panika, FEMA aktywowała swoje obozy na terenie USA. Jedna z najgorszych teorii spiskowych Ameryki może być na progu ziszczenia. Wszystko oparte jest na przekazie z infowars.com

 

Alex Jones, szef infowars.com obwieścił, że aktywowano obozy FEMA, tam ma się rzekomo rozegrać holokaust amerykanów. Świadczyć o tym miałyby ogromne ilości trumien składowanych w niektórych miejscach w Stanach Zjednoczonych.

 

Według jego zwolenników wszystko wskazuje na to, że władza szykuje się do zastosowania rozwiązań bliskich niemieckim socjalistom z lat czterdziestych. Jones podaje przykład uchwalonego prawa, według którego każdy z obywateli będzie mógł być uznanym za terrorystę, co w istocie wyciąga go ponad prawo czyniąc banitą, z którym można zrobić wszystko.

 

Albo coś w tym jest i planowane jest mocniejsze zaciągnięcie obroży ludziom albo Alex Jones znowu głosi swoją wersję prawdy i kto wie czy nie jest on jak uważają niektórzy klasycznym agentem wpływu pozornie tylko walczącym z uciskającym go systemem.

 

 

 

Źródłohttp://infowars.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

wiele juz lat temu

wiele juz lat temu rozmawiałem z wysoko postawionym człowiekiem z polskiej obrony cywilnej.
Zapewnił mnie z dobrodusznym uśmiechem, że "mamy [tu w Polsce] wystarczającą ilość worków na wszystkie trupy" i że "wszystko [nie powiedzial co] jest przygotowane".

Zdziwił bym sie, gdyby amerykanie składowali trumny; to się załatwia workami.

Dlatego jeśli pogloska o FEMA jest prawdziwa, to przychylam sie do tezy, że lada chwila zacznie sie nieciekawy dla zwykłych ludzi okres.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper