Amerykańska agencja FEMA oznacza domy w USA?

Kategorie: 

Amerykańska agencja FEMA jest często wskazywana, jako jedna z instytucji, która zostanie użyta w czasach ostatecznych. Trudno się zresztą dziwić, bo jej celem działanie jest reagowanie na sytuacje kryzysowe. Okazuje się, że pracownicy FEMA oznaczają domy w USA.

 

Jedna z teorii na temat celu istnienia tej agencji jest taka, że ma to być urząd do eksterminacji Amerykanów. Wiele osób przekonuje, że na terenie USA powstają specjalne obozy, w których składuje się tysiące plastikowych trumien, z których każda może służyć, jako miejsce ostatecznego spoczynku kilku ludzi.

 

Niektórzy Amerykanie czekają aż ta faza rozpocznie się. Oznaczanie domów jest w tych kręgach odbierane, jako przygotowanie do operacji, która ma się rozpocząć całkiem niedługo. Doniesienia o znakowaniu domów pochodzą z Teksasu.

 

Oficjalnie agencje amerykańskie nie potwierdzają oznaczania domów. Jednak jest dużo przekazów wskazujacych na to, że do tego jednak dochodzi. Nie wiadomo jaki jest klucz wyporu oznaczenia. Czerwony i niebieski znak umieszczany na froncie budynków może świadczyć o tym, że istnieją jakieś listy. Nie wiadomo jednak, jakimi kryteriami dokonano wyboru oznaczenia.

 

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika andy V

Tak się dziwnie składa że

Tak się dziwnie składa że sytuacja światowa zmierza w kierunku opisanym w Protokółach Mędrców Syjonu, który przez establiszment jest wyśmiewany jako fałszywka carskiej Ochrany. Ta Ochrana to jednak była genialna że tak dokładnie potrafiła przewidzieć sytuacje  oraz fakty jakie wydarzą się za sto lat ! Obśmianie czegoś co zostało ściśle zaplanowane i rozpisane w czasie jako teorii spiskowych jest najgenialniejszym kamuflażem. Zawsze jak mówi przysłowie najciemniej jest pod latarnią. Pozdrawiam w Matrixie, każdy z nas tak czy owak będzie w końcu bateryjką.

Portret użytkownika martynablm

Schrony, schrony... Ludzie

Schrony, schrony... Ludzie karmia sie nadzieja, a Zly naszym strachem. W Oswiecimiu i innych obozach smierci, rowniez mowiono ludziom, ze beda bezpieczni, ze ida do 'lepszego jutra'. Skoro w czasie II WS wielu zabilo wielu na ogrooooomna skale, dlaczego mialoby sie to nie powtorzyc :/ Tak, minelo wiele lat, powiedza, znow roztrzasasz historie - ale historia to my, to podwaliny naszego gatunku, ukazuje nasza wspanialosc i okrucienstwo do jakiego jestemy zdolni. A grzechem glownym powinna byc ogloszona chciwosc. Trzeba mowic o teoriach spiskowych, tzreba naglasniac temat, fakt, mozemy teorytyzowac, ale nawet male ziarenko zakielkuje na dobrym gruncie. Budzmy sie, oczyszczajmy serca i nie dajmy sie omamic przez rzady, agendy, religie i konwencje. My jestesmy sila, ludzie!! Do ciemnego pokoju wniesiesz swiece i nastepuje swiatlosc, nigdy odwrotnie. Pozdrawiam! Smile

Wszystko co dasz, do Ciebie wroci znów... 

Portret użytkownika RH+

masz rację - nigdy odwrotnie,

masz rację - nigdy odwrotnie, bo sie nie da.
Jeśli wniesiesz ciemny pokój do świecy, nie nastąpi światłość.
A tym czasem NWO już zapukało do naszych drzwi. Telefony komórkowe z namierzaniem twojej pozycji, systemy rozpoznawania twarzy nie tylko na ulicach, ale i w sklepach, kosze na śmieci śledzące przechodniów, system podatkowy uciskajacy najbiedniejszych, system karny niszczący za mało znaczące przestępstwa i chroniący tych, co popełnili przestępstwa na skalę masową (np. tymoszczynko julka), jedzenie które nie nadaje się do jedzenia i ciągły brak wody pitnej, podatek od wydychanego CO2 i jedna światowa religia obojętności na ochydę. To jest NWO.
Kontrola już jest
jeden światowy rząd już jest
niewolnictwo nigdy nie przestało istnieć.

Portret użytkownika Cezar

To jest tak jak ukrzyzowaniem

To jest tak jak ukrzyzowaniem Jezusa,gdy on tam sobie pierdupierdu robil to wladza rzymska tez nie zwracala uwagi na takiego goscia,ale jak pejsiste zydki podburzyly wladze rzymu to oni wtedy sie obudzili.
Historia lubi sie powtarzac,dopuki jakies Alexy czy tam Davidy beda glosic swoje to bedzie jakotako,ale jak banksterskie pejsiste zydki nie podburza wladzy na nich to oni nic nie beda widzieli.
Ludzie z USA sa za tepi zeby robic se jaja z tych znakow,ja np.bym je przerabial na zydowskie gwiazdy jak by mi taki czub z USA na domu namalowal.
Zrozumcie ze II wojna swiatowa byla wywolana przez USA,Hitler jak i Stalin byli oplacani przez bogatych banksterskich zydow,przeciez bogaci zydzi niszczyli tych biednych prawych zydow.

Portret użytkownika pleban

ogladaj cen filmik tak sobie

ogladaj cen filmik tak sobie pomyslalem widzac ta budowe z ta kopula i przyszla mi do glowy seksmisja a dlaczego ona bo tam tez niby wszyscy  zyli pod ziemia patrzac przez  peyskop widzieli ze na ziemi jest  kiepski klimat jak po wojnie atomowej a w zeczywistosci za ta kurtyna swiat istnial nadal  zastanawiam sie czy te obozy fema nie sa budowane czasem gdzies na terenach podktorymi sa schrony ,zapakuja tam ludzi by zyli pod ziemia a elitka zostanie na powieszchni  i bedzie zyla jak w raju a ci pod ziemia beda zyli z mysla ze na zewnatrz  po niby katasrofie ziemia nie nadaje sie do zycia  

Strony