Anioł wyleczył śmiertelnie chorą dziewczynkę

Kategorie: 

Media amerykańskie informują o dziwnym przypadku cudownego wyleczenia śmiertelnie chorej dziewczynki. Jej matka twierdzi, że ozdrowienie to dzieło anioła. Co ciekawe nagrania z monitoringu zdają się to potwierdzać.

 

Czternastolatka w stanie krytycznym umierała na zapalenie płuc. Jej matka była tuż obok niej, aby towarzyszyć jej w ostatnich chwilach, gdy nagle pojawiła się świetlista istota i w ciągu godziny po tej nieoczekiwanej wizycie choroba cofnęła się a dziewczyna poczuła się lepiej. Matka dziewczynki, Colleen Banton uważa, że to dotyk anioła uratował życie jej córki Chelsea.

 

O niezwykłym wydarzeniu z Charlotte w Północnej Karolinie donosi nawet NBC News. Okoliczności zdarzenia są bardzo ciekawe. Chelsea, która urodziła się z poważnymi zaburzeniami rozwojowymi praktycznie od urodzenia borykała się z trudnościami oddechowymi. Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że dłuższe podtrzymywanie życia pacjentki nie miało sensu. Postanowiono odłączyć dziewczynkę od aparatury dając jej szansę na spokojne odejście i wtedy właśnie doszło do tej zdumiewającej interwencji.

 

Dwa miesiące po tym zdarzeniu Chelsea została wypisana ze szpitala i wróciła do domu. Jej matka jest przekonana, że jej życie zostało uratowane w wyniku boskiej interwencji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ktoś tam

Ludziom nie pasuje

Ludziom nie pasuje Anioł,Bóg,Diabeł,jasnowidz,medium,duch,szatan, dlatego,że istnienie choćby jednej z tych zjawisk potwierdza tezę,że jest coś jeszcze.Ateistom nie jest to na rękę nie dlatego,że to prości ludzie,dlatego,że mają swoja ideologię nie wierzyć w nic,ale jak tu nie wierzyć,skoro codzień naukowcy odkrywają coś nowego i pokazują,że nie wszystko jeszcze odkryto i zbadano.

Portret użytkownika xwing

Oj tam oj tam... Wojtyła

Oj tam oj tam...
Wojtyła pogłaskał pewną zakonnicę i ozdrowiała z raka.
Wkrótce ma być kanonizowany i będziecie mogli się do niego modlić.
Dziwne, że Ratzingera takie coś nie spotkało, ech...jakiż ten świat jest niesprawiedliwy.

Portret użytkownika b@ron

a tak wogóle to...dziewczynka

a tak wogóle to...dziewczynka urodziła się z poważnymi zaburzeniami rozwojowymi, od urodzenia miała problemy z oddychaniem ,teraz dodatkowo zapadła na zapalenie płuc...a "dobrotliwy anioł" sprawił że poczuła się lepiej...niestety aniołów bym w to nie mieszał, anioł gdyby chciał dokonać cudu sprawiłby że dziewczynce cofneły by się też te zaburzenia rozwojowe...w realnym świecie to jest tak że osobę w stanie krytycznym lekarze traktują jak zmarłą ,toteż dla świętego spokoju informują rodzinę że oni już zrobili wszystko...i teraz ,jeśli organizm tej osoby sobie poradzi, rodzina jest święcie przekonana że to coś nadprzyrodzonego...i tak się rodzą cuda...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bullik

jesli to aniol to tym gorzej

jesli to aniol to tym gorzej dla Boga! bo dlaczego wogole meczy tyle dzieci i zsyla na nie te wszystkie wady i choroby!! jesli moze zejsc aniol i za sprawa dotyku uleczyc biedne dziecko, to dlaczego bezczynnie patrza na tysiace innych cierpiacych dzieci?!!

Portret użytkownika pilip

rzeczywiście, nagranie

rzeczywiście, nagranie monitoringu( a w sumie tylko jedna jego klatka) mnie przekonało. anioły istnieją i to jest pewniak, w takim razie i bóg istnieje, i niebo, i piekło, i cała biblia to prawda. jedno video a tak wiele zmieniło

Portret użytkownika andy V

Taaak. To pewno amerykańska

Taaak. To pewno amerykańska lipa. Gdyby ten t.zw. anioł był z wiadomego kraju - to co innego. A gdyby w dodatku miał dokumenty poświadczone przez niebiańskiego funkcjonariusza wysokiego szczebla i przedstawił je do weryfikacji np przez ONZ? Wtedy to prędzej można uwierzyć w jakieś tam cuda. A najlepiej by było gdyby poddał się badaniom na prawdomówność np na wykrywaczu kłamstw oraz poddał się rozebraniu na fragmenty aby ziemscy nałókafce mogli się autorytatywnie wypowiedzieć na temat jego autentyczności. Prawda ? Autentyczna wiara nie potrzebuje żadnych cudów ani potwierdzeń, natomiast ateisty nie przekonają żadne cuda ani żadne nadprzyrodzone zdarzenia. Każdy z nas ma wolną wolę wyboru swojej drogi. Osąd i rozliczenie są na mecie tej drogi. A narazie to róbta co chceta. Pozdro.

Portret użytkownika AndrzejKrawczykOdstepca

It's a blessing, it's a

It's a blessing, it's a miracle, it's a bullshit. Juz widze jak kosciol rzymskopedofilski podpina sie pod to zmanipulowane zdjecie bliku swiatla na kamerze. Ta dziewczynka ma znacznie wiecej problemow zdrowotnych, aniolka stac bylo tylko na obnizenie goraczki?

Portret użytkownika suri

Adrem   : widac ze Ludzie z

Adrem   : widac ze Ludzie z Uposledzeniem cos tobie w "twoim swiecie" nie pasuja ???? !!!!, oj zebys sie nie przesliznal, mozesz tak szybko w takim stanie sie znalezsc zanim otym pomyslisz.................

Portret użytkownika Adrem

A czemu mają nie pasować

A czemu mają nie pasować ?
Ale jak już się ten aniołek wziął za uzdrawianie, to mógł chyba więcej dla tego dzieciaka zrobić ?
A tak to raczej zwykły fake i odbicie światła. Bo gorączka u dzieci to na ogół po kilku dniach sama spada. Bez anielskich interwencji.
Takie jest działanie układu odpornościowego.

Portret użytkownika benet

 baca,jeżeli twoje

 baca,jeżeli twoje przypuszczenia by się sprawdziły,to myślę,że juszka może być nominowana do tzw. Nagrody Darwina.A na czym ona polega?: Nagrody Darwina to rokrocznie przyznawane symboliczne wyróżnienie dla tych, którzy dzięki swojej głupocie wylądowali już w grobie lub trwale się okaleczyli pozbawiając tym samym możliwości reprodukcji. 

Portret użytkownika b@ron

ćmoje boje...kiepskiej

ćmoje boje...kiepskiej jakości kamera z monitoringu pokazała jakiś refleks świetlny a media zrobiły sensacje...skąd wogóle przypuszczenie że ta plama to był anioł ??? widać cuda się zdarzają ,zwłaszcza gdy osobę niepełnosprawną odepnie się od aparatury "podtrzymującej" życie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Baronie. I ja ci coś napiszę

Baronie. I ja ci coś napiszę na temat aniołów, to jest prawdą. Ja na wczasach mad morzem w wieku 18 lat (nie umiem pływać, niestety) spadłam z materaca na głębokości 2 metrów. Zauważył to pływający w pobliżu brat, miał wtedy 13 lat. Ale powiem Ci, że do dziś zastanawiam się, jak tak długo pod wodą wytrzymałam stojąc na dnie, bez powietrza, z otwartymi oczami, bez strachu i wcale się nie udusiłam. Jak on mnie wyciągnął, był wtedy drobnej budowy a ja ważyłam 58 kg (choć w wodzie jest sie lżejszym). Mj brat odszedł na zawał w pracy już 7 lat temu, ale zawsze będę o nim i o tym zdarzeniu pamiętać. Jestem pewna, że wyratowały nas oboje dwa anioły stróże.

Portret użytkownika b@ron

bogusia...widzisz ,ja wcale

bogusia...widzisz ,ja wcale nie twierdzę że poza nami nic nie istnieje,problemem jest to że człowiek jest na tyle łatwowierny że myśli że skoro czegoś nie widzi to znaczy że tego nie ma...otóż może istnieje materia która nie koliduje z naszą...może istnieją kolory których oko ludzkie nie zauważa...to tylko domysły oczywiście ale powiedz szczerze ,nie masz czasem wrażenia czyjejś obecności gdy jesteś sama? w anioła stróża nie wierzę ,to tylko wymysł tłumaczący odróżnianie dobra od zła przez człowieka...nikt nam nie mówi nie zabijaj , nie bij ,nie kradnij i nikt nam ręki nie zatrzyma gdy podejmiemy decyzję żeby jednak to zrobić ,oczywiście zdażają sie również przypadki gdy teoretycznie powinniśmy zginąć a jednak żyjemy i napewno wtedy podejrzewamy że to bóg...ale tak nie jest, istnieje tzw. zbieg okoliczności ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Nie boję się być sama, a źle

Nie boję się być sama, a źle zasypam gdy w mieszkaniu mam powyżej 20 stopni. Poza tym ok. Nie czuję żadnych Aniołów, kosmitów ani nikogo. Ale czasem się modlę do Anioła Stróża o ochronę, bo wierzę że jest, choć nie musi być ze mną w mieszkaniu. Ważne, że gdzieś w ogóle jest.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

dziękuję bogusia za fatygę i

dziękuję bogusia za fatygę i poszukiwania dowodów ,czytałem wymienione punkty przez ciebie i powiem ci że  to kolejny rodzaj pamiętnika pisany nie wiadomo przez kogo ,zwróć uwagę że pod zapiskami są uwagi które nakierowują czytelnika żeby rozumiał tekst tak jak powinien zrozumieć ...kolejny zapis który ma wzbudzić strach, jednak przebiegunowanie w takim wydaniu to fikcja...bieguny wędrują i może kiedyś wymienią się miejscami ale ziemia nie wywróci się w dosłownym tego słowa znaczeniu ,nie sądzę również by nastąpiło to w jednej chwili...klimat się zmieni ...pisma z przed tysięcy lat są tłumaczone i czasem te tłumaczenia nie mają nic wspólnego z faktycznm przekazem z przed lat...być może wtedy chodził ktoś po ziemi kto mianował się bogiem...jezusem itd...ale nie sądzę by to był ten nasz projektant...brakuje w tym jakiejkolwiek logiki...ktoś kiedyś ubzdurał sobie że ludzkość trzeba zbawić i wmówić że tak się stało...gdyby wtedy istniał bóg i zesłał syna na ziemię ,nie uśmierciłby go bo to bez sensu ...nie można zabić kogoś po to żeby inni dostąpili zbawienia, to całkiem bez sensu i jeśli coś takiego miało miejsce ,była to ofiara z człowieka dla kogoś kto był nad tym kimś kto skladał tą ofiarę...niemniej jednak twoja wiara jest dobra ,tak mi się wydaje ...bo wierząc nie potępiasz niedowiarków i nie robisz z siebie proroka

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Baronie. A jeżeli było tak,

Baronie. A jeżeli było tak, że Bóg już na etapie stworzenia aniołów albo i wcześniej - świata - sam ustalił, jako projektant i swórca wszechrzeczy - taką nienaruszalną zasadę, że zapłatą za grzech jest śmierć  -  i w wyniku istnienia stworzonej przez Boga zasady, a nie nadzoru ze strony kogoś wyżej stojącego od Boga - grzech powoduje unicestwienie duchowe i niemożność bytowania po śmierci z Bogiem. Jest to, że tak powiem działanie z automatu. Noże znasz kogoś takiego, który po każdym kolejnym złym uczunku stawał się coraz gorszy i miał coraz twardsze sumienie. Czytam tu artykuł o Bogu jako projektancie - a ja dodaję TWÓRCY, co nie jest przecież niemożliwe, prawda?  Skutek grzechu działa automatycznie. Dlatego przyszedł Pan Jezus umrzeć za nas jako człowiek. Jako Bóg przecież nie może umrzeć. Ktoś musiał ponieść grzechy na krzyż i umrzeć, by była kara gdy była wina. 

Portret użytkownika b@ron

bogusia,ale my wszyscy

bogusia,ale my wszyscy grzeszymy...więc tym tokiem rozumowania powinniśmy umrzeć i to by się układało w całość ,bo przecież każdy umiera ...ale niestety ,śmierć to największa niesprawiedliwość boża (zakładając oczywiście że bóg istnieje) przecież nie jest sprawiedliwym taki podział życia że jeden umiera mając 20 lat inny 90 a jeszcze inny umiera przy porodzie...gdzie tu jest ta łaska boża...dlaczego grzech pierworodny dziedziczymy???...przecież to tak ,jakby mój ojciec kogoś zabił a ja też miałbym miano mordercy i moje dzieci itd z pokolenia na pokolenie ,piszesz ..."Ktoś musiał ponieść grzechy na krzyż i umrzeć, by była kara gdy była wina."...nie sposób zadać pytania ...dlaczego jezus???...przecież on nie był ochotnikiem...o ile dobrze pamiętam ,pismo święte twierdzi że jezus prosił ojca że jeśli może by odsunął od niego ten kielich...niestety wygląda to na barbarzyńską ofiarę z człowieka ...widzisz ja nie odwracam cię od wiary ,to że ze mną piszesz świadczy że masz mocną wiarę ja niestety ją straciłem w pewnym momencie nie dało rady zaakceptować już tych bajek co głosi kościół, biblia czy nawiedzeni wypowiadający się tu ale uciekający od jakichkolwiek odpowiedzi.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Musiał Ci przypaść w udziale

Musiał Ci przypaść w udziale krzyż większy do uniesienia, niż się w życiu spodziewałeś. Mama mi ponad rok temu zmarła na raka, to był już drugi rak, 5 operacji. Życie bywa niesprawiedliwe. O sobie, pozwól, że nic nie napiszę. Znam jednak pewną PEWNĄ osobę, która miała do czynienia z tym złym, wiesz. Stąd myślę, że ten zły istnieje. I nie chciałabym się z nim nigdy spotkać, po śmierci też. Czy to może komuś dać do myślenia? Pozdrawiam Cię cieplutko, że ze mną rozmawiałeś.

Portret użytkownika b@ron

ja też ci dziękuję za zdrowe

ja też ci dziękuję za zdrowe podejście do dyskusji ,napisałaś że znasz osobę która miała do czynienia z tym złym ,widzisz to też może mieć wytłumaczenie inne ,już tu pisałem że być może istnieją tu jeszcze obok nas jakieś istoty,istoty których oko ludzkie nie jest w stanie zobaczyć ,przecież nie jesteśmy doskonali ,być może w sprzyjających warunkach jesteśmy w stanie zobaczyć zarys postaci bądź jakieś światło czy coś w tym stylu..i tak jak ludzie ,takie istoty mogą być i dobre i złe co może nas mylić i gdy przeżyjemy takie spotkanie wydaje nam sie że to bóg ,diabeł czy niekiedy obca cywilizacja...to oczywiście domysły

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Znalazłam to n

Znalazłam to n biblijna.strefa.pl/Ewangelia%20wg%20 Tomasza.plf
Punktów w sumie jest 114. O wielokrotności stworzenia pkt 18, o pętli czasu pkt 51, o przebiegunowaniu pkt 111. Nie jest to pisane wprost, lecz są interpretacje.

Portret użytkownika bogusia

Baronie. Kestem katoliczką a

Baronie. Kestem katoliczką a Kościół Katolicki nie zaliczył do tzw. ksiąg kanonicznych Ewangelii Tomasza, która jest uważana za tzw. apokryf. Jest w Googlach pełny jej tekst. Zawiera "złote myśli" podobno Pana Jezusa, spisane przez tego apostoła Tomasza - to ten, który musiał włożyć palec do dziury po ranie, by uwierzyć, że rozmawia ze zmartwychwstałym Panem Jezusem. Ta ewangelia jest bardzo krótka, spisana w kilkudziesięciu punktach. Historię tej Ewangelii znajdziesz na Wikipedii. Ty i tak jesteś niewierzący, więc Cię namawiam, nic nie stracisz. Pomyśl, że 2000 lat temu ktoś napomknął o przebiegunowaniu (fizycznym) na koniec czasów, o powtarzalności czasu, o tym, że Bóg mógł stworzyć świat (życie na Ziemi) kilka razy ..... W Googlach jest taki tekst, który zawiera porównanie tej Ewangelii Tomasza z  ewangeliami kanonicznymi (Mateusza, Marka, Łuakasza i Jana). Może Cię to zaciekawi.

Portret użytkownika Dius

Może faktycznie jakaś istota

Może faktycznie jakaś istota ją uleczyła , ale nie piszmy że to anioł. Człowiek potrafi sam się leczyć ,lecz mafie farmaceutyczne szprycują nas od najmlodszych lat różną chemią dzięki którym nasze naturalne zdolności zanikają.

Portret użytkownika taurus

Diusie...my nazywamy je

Diusie...my nazywamy je aniołami i nie jest to istone jak je nazywamy..ale ważne jest to że są to istoty prawdopodobnie duchowe...które niosa miłość i prawdę ...a pochodzą ze źródła wszechrzeczy....takich i bardziej spektakularnych zdarzeń będzie coraz więcej albowiem zaczęła się era serca czyli stara niska polaryzacja oparta na strachu odchodzi a zaczyna wkraczać wysoka polaryzacja oparta na bezwarunkowej miło ści....

Portret użytkownika Karramba

bo ten cały Dius to pewnie

bo ten cały Dius to pewnie nowomodny lewak, który żyje krótko na tym świecie,  zawsze miał wszystko pod ręką i nic mu się złego nie przytrafiło(prócz biegunką) nie akceptuje takiej wersji, że ktoś może wierzyć w duchową istotę-energię dającą tej osobie wiarę w życie, szczęście.

Portret użytkownika Dius

hehe tak jestem lewak , a ty

hehe tak jestem lewak , a ty widać nasłuchałeś się żyda JKM ( oljasz goldberg )i każdy to ma inne zdanie jest lewakiem. Wiesz co najlepiej zrób ? zagłosuj na tą "nową prawicę" może ten krypto żydek pomoże ci... skończyć "prywatyzować" Polskę !