Anomalie na powierzchni Marsa mogą być pozostałościami jakiejś cywilizacji

Kategorie: 

Pojawiają się wciąż nowe zdjęcia z powierzchni Marsa przedstawiające rzeczy wyglądające na szczątki po żyjących kiedyś cywilizacjach. Wiele takich zdjęć dostarczyły łaziki marsjańskie, które od kilku lat penetrują powierzchnię czerwonego globu.

 

Wiadomo na pewno, że Mars przeżył jakiś wielki kataklizm. Jest to bardzo tajemnicza sprawa i niektórzy naukowcy snują wręcz teorie na temat wielkiej eksplozji nuklearnej, która zdewastowała powierzchnię planety. O takim obrocie spraw może również świadczyć to, że Mars nie ma już pola magnetycznego a z dużym stopniem prawdopodobieństwa można stwierdzić, że miał je w przeszłości.

 

A co jeśli ta rzekomo naturalnego pochodzenia wielka reakcja termojądrowa była w istocie wojną jądrową, która zmiotła z powierzchni Marsa żyjącą tam kiedyś cywilizację? Gdyby tak było na jej powierzchni powinno się znajdować wiele szczątków stanowiących jej pozostałości. Na poniższym zdjęciu znajduje się coś co wygląda na urwane skrzydło lub statecznik jakiejś maszyny latającej. 

[ibimage==11067==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

Co ciekawe jest bardzo wiele takich dziwnych artefaktów, których pochodzenie zaskakuje naukowców do tego stopnia, że wymyślane są niestworzone wyjaśnienia dla ich istnienia. Niekiedy nauka nie sili się nawet na to i po prostu milczy na temat znalezisk niepasujących do oficjalnego jej nurtu. Zresztą podobny proces zachodzi w przypadku artefaktów ziemskich.

 

Reasumując, czy to, co ujawniły roboty marsjańskie to tylko anomalie skał czy też są to ślady bytności cywilizacji, która uległa samozniszczeniu? Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Przecież wojny kosmiczne i

Przecież wojny kosmiczne i cywilizacje techniczne są opisane w starożytnych pismach łącznie z rysunkami i zasadą działania ,to że pseudonaukowcy myślą iż to co ukryte mogą mieć dla siebie to tylko ich duże mniemanie o sobie ,ogólnie przeciętny człowiek ma więcej inteligencji mimo iż jest pozbawiony dostępu do wiedzy niż każdy z klanu naukowego światka .Jest to proces nieosiągalny dla ludzi którzy chcą się wykazać za pieniądze lub dla sławy gdyż jest wzbogacany z każdym pokoleniem za pomocą sił o których naukowcy nigdy się nie dowiedzą a potocznie nazywanych duszą lub intuicją .

Portret użytkownika TheBlur

Myślisz [ciach], że Ci

Myślisz [ciach], że Ci naukowcy zdradzą wszystkie tajemnice? Gdybym był jednym z nich, zrobiłbym WSZYSTKO żeby ludzkość kompletnie nic nie wiedziała. Taka wiedza to balast i same problemy, ale taki ignorant jak Ty tego nie może pojąć. I właśnie dla tego powinni dalej nam mydlić oczy - choćby przez takich jak Ty.