Apollo 20 misja której nigdy nie było?

Kategorie: 

Ostatnio odnalazłem filmy zatytułowane tak jakby były z misji Apollo 20. Oficjalnie misja ta nigdy nie doszła do skutku. Znaleziono ponoć jakiś wrak obcego statku po drugiej stronie Księżyca i wydobyto zwłoki kosmitki. Piszę to na wesoło bo nie jest to w 100 procentach pewne.

Takie ciekawostki warto obejrzeć,może rzeczywiście coś się dzieje na naszym księżycu? Dlatego dwie potęgi zaprzestały tam latać. Jeżeli film jest prawdziwy jest to wielka sensacja na skalę światową. W następnym filmie jest publikacja zrobionych zdjęć rozbitego statku UFO na księżycu z misji Apollo 20.

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Saki

''To jest nakręcone kamerą w

''To jest nakręcone kamerą w 3d na tamte czasy taka technologia nie istniała oficjalnie.''  W necie można znaleźć informnacje, że 3D zostało zrobione celowo przez naukowców z NASA do celów badawczych (aby mieć lepszy wgląd w wygląd tego rzekomego statku). Taka też wersja wyciekła do Internetu.

Portret użytkownika Aaroniro

to nie jest śmieszne bo

to nie jest śmieszne bo zgadza sie to z pewnym opisem szamana zulusów z którym wywiad prowadził DAVID ICKE. Szaman CREDO MUTWA opowiadał jak został zgwałcony w celu skrzyżowania dwóch ras, został zgwałcony przez taką właśie babke ktora sobie leży na tym stole czy fotelu w tym filmie...opis bardzo dokładny, tak że od razu skojażyłem go z tym filmem bo tez go wczesniej widzialem... Oblukajcie sobie ten wywiad... o reptalianach itp. cała Afrykańska wiedza ,ukryta wiedza która tylko szamani znali, wszystko wyjawione . David Icke i Credo Mutwa , na You tube jest . wpiszcie i oglądajcie z gębami w kolanach. Pozdro

Portret użytkownika Mirron

Toc to wyglada tak jak by

Toc to wyglada tak jak by operator kamery byl niezle najebany ! Ma do pokazania istote (ktora bardziej wyglada jak lepione gowno z gliny) a kameruje zegary przez pol filmu. W to nie uwierze.

Portret użytkownika Baniek

znałem ten film wczesniej,

znałem ten film wczesniej, wygląda dosć "zabawkowo" tzn  jakby  była to makieta ale zbyt wiele  sie zgadza  wyczytałem na ten temat w necie i są podane namiary na owy statek na mapie ksieżyca a wszystko ładnie sie układa, sa też zdania że to statekj  jeszcze sprzed naszej cywilizacji,. może z nibiru? kto wie ale film jest  moim ulubionym i czesto pokazywanym jako moje weto w  rozmowach na temat cywilizacji pozaziemskiej byłej i teraźniejszej