Archeolodzy odkryli pięciomiesięczny płód w trumnie szwedzkiego biskupa

Kategorie: 

W trumnie Pedera Vinstrupa, szwedzkiego biskupa i znanego teologa z XVII wieku, którego pochowano w 1679 roku, znaleziono martwy pięciomiesięczny płód.

 

Naukowcy chcieli zbadać stan tkanek ciała biskupa, które są doskonale zachowane, a także dowiedzieć się więcej o stylu życia i chorobach Vinstrupa. Specjaliści poddali jego ciało badaniom rentgenowskim i tomografii komputerowej. W nogach ciała hierarchy naukowcy znaleźli pięciomiesięczny płód.

 

Odkrycie zaskoczyło wszystkich. Okazało się, że płód urodził się w wyniku aborcji, a kto i po co umieścił go w trumnie biskupa, nie zostało jeszcze wyjaśnione. Możliwe, że to niedoszły potomek Vinstrupa. Potrzebne są jednak kolejne badania, aby to potwierdzić – donosi portal Informing.

Naukowcy odkryli również, że narządy wewnętrzne biskupa dobrze się zachowały, a to z kolei pomogło ustalić, że mężczyzna cierpiał na podagrę, artretyzm i choroby układu sercowo-naczyniowego, a także doskwierały mu kamienie żółciowe. Ciało biskupa ułożono w trumnie na chmielu, piołunie i gałęziach jałowca. Dlatego nie uległo ono degradacji i po prostu wyschło. Peder Vinstrup, biskup Lund - stolicy Skanii, urodził się w 1605, a zmarł w 1679 roku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Systematyczne mordowanie

Systematyczne mordowanie badaczy którzy traktują UFO jako źródło "darmowej" wiedzy:
Motto: "Jeśli rzeczowo badasz UFO wówczas NIE licz na dożycie późnej strości i na naturalną śmierć we własnym łóżku. Umrzesz młodo i tragicznie w tajemniczych okolicznościach i to bez względu na to czy wierzysz że UFO są złe czy też dobre."
       Nie trzeba być geniuszem aby odnotować, że kiedykolwiek na Ziemi pojawi się jakiś rzeczowy badacz, który usiłuje dokopać się prawdy na temat UFO za pomocą jedynie badań samych owych UFO, badacz ten szybko zostaje zamordowany w jakiś dobrze zakamuflowany sposób. Tak właśnie 9 stycznia 1996 roku zamordowana została Dr Karla Turner (poprzez zaindukowanie w niej śmiertelnego raka). Dała się ona poznać na świecie jako naukowiec który był w pełni świadom sztańskich intencji UFOnautów i demaskował te intencje przy każdej okazji. Jej skryte zamordowanie przez UFOnautów nie może więc nikogo dziwić. Jednak zdziwienie może budzić śmierć innego badacza UFO. W dniu 27 września 2004 roku zamordowany bowiem też został przez UFOnautów profesor John Edward Mack, M.D. (October 4, 1929 - Sep 27, 2004), professor psychiatry na Harvardzie (USA) i laureat nagrody Pulitzera (UFOnauci spowodowali najechanie na niego srebrnym Peugeot'em 306, którego podobno prowadził łatwy do telepatycznego zamanipulowania, bo pijany kierowca). Professor Mack wierzył bowiem w "boskość" i "dobroć" UFOnautów i pokreślał ją w swoich książkach. Długi wykaz badaczy UFO zamordowanych przez UFO, opisany został w podrozdziale W4 z tomu 18 monografii [1/5]. Jeszcze dłuższy wykaz badaczy UFO systematycznie wymordowanych przez UFOnautów, w 2007 roku ciągle był dostępny do wglądu zainteresowanych na angielskojęzycznej stronie internetowej rense.com/general64/liquid.htm.
       Mnie osobiście najbardziej jednak zbulwersowała śmierć jednego racjonalnego badacza UFO z Polski (i to aż dla kilku powodów). Była nią śmierć znanego mi osobiście Zbigniewa Blani-Bolnar z Łodzi. W czasach kiedy mieszkałem jeszcze w Polsce, całymi godzinami dyskutowałem ze Zbigniewem sprawy UFO. W owym czasie Zbigniew miał bardzo dobrą opinię o UFOnautach (wówczas ja zresztą też). Oboje wtedy wierzyliśmy że UFOnauci są "dobrzy", że przybywają na Ziemię aby nam pomagać, oraz że po cichu czyszczą naszą atmosferę z brudów i promieniowania które nasza cywilizacja produkuje. (Taką wszakże opinię rozsiewała wówczas po Ziemi kłamliwa propaganda samych UFOnautów.) Ta dobra opinia o UFOnautach wcale jednak nie zapobiegła tragicznej śmierci Zbigniewa i to w dosyć tajemniczych okolicznościach - podobnie jak to ma miejsce ze wszystkimi innymi racjonalnymi badaczami UFO. Nie sprawdziłem wówczas kiedy się urodził, ale w czasach kiedy go znałem byliśmy w przybliżeniu tego samego wieku. Natomiast w 2007 roku strony internetowe, np. cezary_kwiatk.republika.pl/blania.htm informowały , że Św. pamięci Zbigniew Blania-Bolnar zmarł na atak-zawał serca w dniu 1 październia 2003 roku. Czy został skrycie zamordowany przez UFOnautów? Tego nigdy zapewne się nie dowiemy z całą pewnością. Jednak znając szatański zwyczaj UFOnautów aby mordować wszystkich racjonalnych badaczy UFO i to bez względu na to czy wierzą w "dobroć UFOnautów" czy też nie, można spekulować z dużym prawdopodobieństwem że prawdopodobnie TAK - znaczy że jak zwykle UFOnauci mu cichcem i skrycie dopomogli przenieść się na tamten świat za pomocą ichnich zaawansowanych technik mordowania opisanych m.in. na totaliztycznej stronie bandits_pl.htm.
       Jak się okazuje, badania UFO są najniebezpieczniejszym zajęciem na Ziemi. Jeśli wiec i TY czytelniku interesujesz się UFO (co zapewne jest prawdą - wszakże czytasz niniejszy tekst), wówczas przygotuj się duchowo, że nie dożyjesz starości ani nie umrzesz naturalnie we własnym łóżku. Tak wiec samo jak ja, każdego wieczora kiedy kładziesz się spać do łóżka powinieneś się liczyć że następnego dnia możesz już nie wstać. Każdego też wieczora podziękuj Bogu że dał ci przeżyć jeszcze jeden dzień, a także rozważ w swoim sumieniu czy naprawdę przeżyłeś go tak jakby to był już Twój ostatni dzień życia! Policz też ile już razy prawdopodobnie organizowany był skryty zamach na Twoje życie (w moim przypadku mogę się doliczyć około 30 takich skrytych zamachów w czasokresie 60 lat mojego życia). Wszakże pozwoli Ci to wyliczyć statystycznie co jaki czas UFOnauci usiłują wyprawić Cię na tamten świat, a tym samym przewidywać kiedy najprawdopodobniej będzie miał miejsce następny z takich zamachów (który może już okazać się udany dla UFOnautów).
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika pasjonat

To pewnie jeden z tych

To pewnie jeden z tych kleszkow co znajduja chlopcom guza na jajku... mumiom kladziono kamienie drogocenne na oczy a na jezyk monete, ksiedzu pewnie polozono taki frykas ..zeby nie brakowało tego za czym ksieza dzis ryzykuja nawet na Dominikanie.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Cabaj

Skąd wzioł sie

Skąd wzioł sie pięciomiesięczny płód?Pewnie ów stary strup należał do jakiegos tajnego stowarzyszenia.Możliwe też że chciał oznakować płód numerem vin.Stad też nazwa vin-strup.Ale napewno nie jest to potomek biskupa!Przeciez biskup nie może miec potomków.

Portret użytkownika GTAAA

W trumnie Pedera Vinstrupa,

W trumnie Pedera Vinstrupa, szwedzkiego biskupa i znanego teologa z XVII wieku, którego pochowano w 1679 roku, znaleziono martwy pięciomiesięczny płód.
martwy pięciomiesięczny płód dobre naprawdę dobre a co ru....a chie żywy płód tam znaleś w trumnie z 1679 no to dzieciak by się naczekał niema co

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

O biskupach i innych

O biskupach i innych tajemniczych zdarzeniach obecnej Polski i świata piszę w najniowszym artykule: "Wielokrotnie wspominałem w różnych miejscach, że jedyną mocą zdolną oswobodzić nas z niewidocznego wpływu ufo istot jest Jezus Chrystus oraz Jego Duch Święty. Nie bez przyczyny powstała w Polsce organizacja chcąca ogłosić Go Królem Polski. Takie zdarzenie miało by niebagatelny duchowy wpływ na całe społeczeństwo, z którego jak widać pobierana jest ogromna ilość życiowej energii." całość tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony