Artefakty prekolmbijskie z Calakmul mogą dowodzić paleokontaktów z obcymi

Kategorie: 

Już przynajmniej od 2011 roku słyszymy wciąż o planach ujawnienia dowodów na temat paleokontaktów, do jakich doszło w przeszłości. Całą inicjatywę rzekomo popierał rząd meksykański a ujawnienie dowodów planowano przeprowadzić za pomocą filmu, który miał wyprodukować niejaki Raul Julia-Levy. Niestety nic z tego nie wyszło, ale liczne artefakty nadal istnieją i niektóre z nich mimo wszystko wypływają na światło dzienne.

 

Dokument na temat kontaktów starożytnych cywilizacji amerykańskich z obcymi miał powstać na podstawie analizy artefaktów odkrytych rzekomo w trakcie wykopalisk w Calakmul. W jednej z piramid odnaleziono wewnętrzną piramidę, która prawdopodobnie była znacznie starsza od tej, która była na niej posadowiona. To, co tam znaleziono mniej więcej 80 lat temu pozostaje w większości tajemnicą do dzisiaj.

 

Jeden z artefaktów z Calakmul - źródło: kadr z YT

Ci, którzy dotarli do kolekcji artefaktów prekolumbijskich przekonują, że są tam spisane prawdziwe dzieje ludzkości. Kamienne tablice zapisane są informacjami wskazującymi na to, że jakaś rasa na Ziemi w przeszłości posiadała zaawansowaną technologię, umożliwiającą nawet podróże kosmiczne. Nie wiadomo czy to z pewnością jakaś rasa pozaziemska czy też są to ślady istnienia supercywilizacji zdolnej do rzeczy nieoczekiwanych, zwłaszcza w starożytności.

 

Jeden z artefaktów z Calakmul - źródło: kadr z YT

Film Raula Julia-Levy ostatecznie nie powstał, a cała inicjatywa, którą jego nakręcenia, którą rzekomo wspierał sam prezydent Meksyku, Álvaro Colom Caballeros, okryła się niesławą, ale wiedza o tych artefaktach przetrwała i wiele osób twierdzi, że odkrycia z Calakmul dowodzą tego, że to, co opisują hinduskie eposy, czyli istnienie w przeszłości pojazdów zdolnych do latania po niebie zyskało kolejne potwierdzenie.

 

Artefakt przedstawiający obronę przed kometą - źródło: kadr z YT

Niektóre z artefaktów przedstawiają jakieś historie, które wydają się być istotne z punktu widzenia wiedzy o historii naszej planety. Szczególnie intrygująco wygląda dysk z narysowaną scenką. Widzimy tam planetę z atmosferą, co wskazuje na to, że może chodzić o Ziemię. W jej najbliższej okolicy znajduje się jakąś kometa a wokół niej kłębią się pojazdy, które spokojnie można nazwać vimanami, lub jak kto woli łatającymi spodkami. Pojazdy te wyraźnie wykonują jakąś pracę, która prawdopodobnie ma na celu zneutralizowanie niebezpieczeństwa ze strony komety.

 

Jeden z artefaktów z Calakmul - źródło: kadr z YT

Każda interpretacja tej scenki powoduje, że trzeba przepisać historię Ziemi. Najłatwiej uznać to za fałszerstwo, to zamyka sprawę, ale uznanie tego za oryginalny artefakt wymagałoby publicznego ustosunkowania się do tego specjalistów od historii. Czy to możliwe, że ktoś w przeszłości ratował naszą planetę od nieuchronnego uderzenia bliżej nieokreślonej komety? Oznacza to, że Ziemia kiedyś posiadała system obrony przed obiektami na kursie kolizyjnym.

 

Artefakt przdstawiający wykorzystanie Słońca jako środka transportu dla statku kosmicznego - źródło: kadr z YT

Bardzo intrygującym artefaktem, na który zwraca uwagę jeden z najbardziej znanych propagatorów idei paleokontaktów, Nassim Haramein, przedstawia coś, co można nazwać „gwiezdnymi wrotami”. Jego zdaniem poniższa płaskorzeźba przedstawia scenę, w której coś, jakiś pojazd wylatuje ze Słońca. Wygląda to jak opis systemu komunikacji z wykorzystaniem gwiazd.

 

Jeden z artefaktów z Calakmul - źródło: kadr z YT

Przy takiej ilości dziwacznych artefaktów trudno się dziwić, że zafrasowani naukowcy robią, co mogą, żeby informacje na te tematy nie przedostały się do kultury masowej. Obraz świata, jaki z nich wynika wskazuje na to, że to, co wydaje nam się zaawansowaną cywilizacją XXI wieku jest jedynie namiastką technologii, które funkcjonowały na Ziemi w przeszłości. Co więcej artefakty te wskazują na to, że Słońce nie jest tylko tym, czym się nam wydaje. Czy potrzeba więcej powodów do stałego utajnienie kolekcji z Calakmul?

 

 

Źródło: intellihub

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Alena

PRZEMIANA CZASTECZKOWA -JEST

PRZEMIANA CZASTECZKOWA -JEST CZESCIA NATURALNEGOEWOLUCYJNEGO CYKLU CIAL PLANETARNYCH........Zupelnie przypadkiem natknelam sie na ta informacje w ksiazce  pt.  :                            'Podroznicy Spiacy Uprowadzeni" . Radze poczytac na ten temat ,gdyz jest to cos zupelnie nnego , niz wszelka dotychczasowa wiedza,  na temat naszej przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci.

Portret użytkownika Extremis

Pasożyd, dobre :) Na starcie

Pasożyd, dobre Smile Na starcie myślałem że to literówka, dobrze że skapowałem dowcip Biggrin
 
A wracając do tematu - na ten portal wchodzę już tylko dla rozrywki, 95% artykułów to totalne bzdury. Można przytoczyć setki innych, zupełnie przyziemnych interpretacji tych artefaktów, łącznie z tą że są to podróbki wytworzone współcześnie i to zupełnie nie dawno - bo świat usłyszał o nich o ile się nie myle dopiero jakieś cztery lata temu. Można  przytoczyć też wiele dowodów świadczących o tym że artefakty są autentyczne i przedstawiają prawdziwe wydarzenia.
 
Tak naprawde siedząc przed ekranem monitora, nigdy nie mając bezpośredniego kontaktu z tymi płytami, nie dysponując wynikami datowania węglem oraz badaniami rowków rycin można co najwyżej palcem w bucie sobie pokiwać. Trzymam się zasady że wszyscy kłamią, świat jest pełen kretynów chcących ubić interes zarówno mówiąc że doświadczaliśmy paleokontaktów jak i mówiąc że do takich nigdy nie dochodziło.

Portret użytkownika Q...

Symbolika owych "artefaktów"

Symbolika owych "artefaktów" tak jawnie odpowiadająca naszym zakodowanym archetypom dotyczącym fUFO że jest wręcz obrazą dla umysłu każdego zgłaszającego choćby minimum pretensji do tego że mając coś między uszami używa tego do myślenia!. Chyba się komuś bardzo śpieszy by wywołać w ludziach wrażenie autentyczności i dlatego idzie na skróty. Coś ich musi bardzo poganiać że tak fuszerują lata urabiania naszych umysłów powieściami i filmami SF oraz oceanem literatury!. Czy nie jest to PARUZJA?!.

Portret użytkownika benet

  Fajnie się ogląda takie

  Fajnie się ogląda takie artefakty,tylko dlaczego każdy wygrzebany kamień z wyrytymi rysunkami ma być dowodem na to,że na nasza planetę przybyli obcy i pomogli w rozwoju naszym cywilizacjom,wyuczyli,dali technologię i nagle co ? ... trrach,likwidacja ? Człowiek to inteligentne stworzenie,żadni kosmici nie muszą mu pomagać,przy sprzyjających warunkach ,mądrym zarządzaniu wspólnym planowaniu sam dojdzie do takiego rozwoju,ale..(zawsze jest jakieś ale Smile ale ...tylko wtedy,gdy pasożyd zawczasu zostanie zlikwidowany

Portret użytkownika benet

 Otóż Damianie drogi cieszę

 Otóż Damianie drogi cieszę się że stoisz na straży i czuwasz nad poprawnością pisowni naszej mowy ojczystej i to się ceni i za to plusik,tylko wiesz ten "pasożyd " był zamierzony ,no a ty hmm...no nie jesteś zbyt bystry,a zobacz,a kolega Extremis zaczaił o co chodzi ,ale co tam,nie ma o co kopii kruszyć,zwalmy to na Twój młody wiek Wink

Portret użytkownika Q...

Zalatuje podróbką!.  Pomyślał

Zalatuje podróbką!.  Pomyślał ktoś z Was że na fali sugerowania że obcy istnieją ktoś fałszuje te artefakty?. Słyszeliście o projekcie Blue Beam i o HAARP?. O Obaleniu NWO i planie walki z najeźdźcami z kosmosu?. Czyż nie wspominał o tym sam prezydent Reagan, mason wysokiego stopnia, pod koniec lat '80 czy na początku. '90?!. Czuję  że to  właśnie o to chodzi.   Mamy uwierzyć że jesteśmy inwigilowani przez obcych. Ciągle pełno jest "dowodów" na istnienie fUFO. W naszym pragnieniu prawdy i czegoś niezwykłego dajemy się rzeźbić jak wosk. Jesteśmy jak młode rekiny. Bezkrytycznie łykamy wszystko co się przed nami pojawi. Też taki byłem. Teraz ogarnia mnie sceptycyzm. Poznałem czym są demony. One istnieją naprawdę i potrafią imitować niemal wszystko. Statki UFO też. Widziałem je dwa razy w żuciu. Świetliste kule lub elipsoidy. To ostatnie albo było pojazdem albo świetlistym demonem. Stawiam w tej chwili na to drugie. Oczywiście nie zmuszam nikogo do akceptacji tej wersji rzeczywistości ale zbyt się wszystko pięknie układa. Zaangażowanie masońskich mediów i "ujawnianie" przez byłych wojskowych cuchnie mi na odległość. To długofalowy plan. Najpierw wzbudzano sensację, podsuwano fakty i im zaprzeczano. Teraz w dobie sterowanego przez masonów New Age, ruszyło"ujawnianie". Myślę że powściągliwość i dystans do tych "rewelacji" jest wskazany bez względu na to czy ktoś wierzy w Boga i szatana czy nie. Ja wierzę i zaczynam coraz bardziej wyraźnie widzieć mechanizm zwiedzenia!.   PS... o śmierci Kennedy'ego też pojawia się dezinformacja jakoby został zastrzelony z powodu chęci ujawnienia "prawdy" o UFO. A przecież każdy mało naiwny człowiek wie że to z powodu zagrożenia dominacji FED na polu drukowania waluty dla USA i przejmowania na tym krajem pełnej kontroli przez satanistów!!!.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sylar

Swietny artykul, tych

Swietny artykul, tych artefaktow nie da sie negowac. Nassim Haramein opisywal kazde z tych kamieni na konferencji w Niemczech mozna latwo znalezc na youtube w ramach uzupelnienia. Co na tych kamieniach jest? - kazdy dobrze widzi nie sposob tego wymyslec a szczegolnie zastanawiajace jest to ze starozytne kultury posiadaly taka znajomosc kosmosu. Dla mnie to jedne z najbardziej niepodwazalnych dowodow na to ze starozytne cywilizacje mialy kontakty z obcymi cywilizacjami a takze byly bardziej zaawansowane i swiadome swojej egzystencji od nas. Niektorzy beda zaprzeczac i podwazac autentycznosc ale ja tam dobrze widze co na kamieniach jest. Wystarczy porownac dziure koronalna w ksztalcie trojkata na sloncu wystepujaca od czasu do czasu , skad starozytni mogli o niej wiedziec nie majac minimum takiej technologii ktora obecnie my "posiadamy".

Portret użytkownika Immanuel

Dalsze utajanie prawdy dłużej

Dalsze utajanie prawdy dłużej nie wytrzyma naporu faktów. KK jest już  ofensywie, a nie defensywie. Tylko, że ogłupiana ludzkość przez tyle wieków nie wiedziałaby jak przyjąć do świadomości tę nową dla nich wiedzę i prawdziwą rzeczywistość. Immanuel /mylnie nazywany Jezusem też miał ojca in vitro z gwiazd o imieniu Gabriel i do tego ojca się zwracał, a nie jakiegoś niewidzialnego, wyimaginowanego. Przekazywanie pałeczki w ewolucji duchowej musi rzutować na przemiany w materii. Takie ciała jakie mamy teraz nie będą już pasowały do naszych głęboko wyewoluownych dusz, dlatego hierarhia bytów we Wszechświecie świadczy o wielkiej sile Kreacji, jakim jest Tworzenie życia bez początku i bez końca.

Portret użytkownika mosiek431

Tworzenie życia to pewien

Tworzenie życia to pewien system obiegu informacji i energii w przyrodzie który jest niezwykle skomplikowany. Jakaś forma inteligencji musiała to wszystko zaprogramować gdyż jak nie spojrzeć żyjemy w programie gdzie my sami nic nie możemy zrobić nawet produkcja kału jest zautomatyzowana. Ten świat ma prawa a jednym z tych praw jest prawo początku i końca. Jedynie twórca czasu nie podlega temu prawu gdyż sam te prawo stworzył.
 
 

Portret użytkownika Fanka1

    Plik ściągnięto 11

 
 

Plik ściągnięto 11 raz(y) 246,24 KB

Zrzut ekranu-5.gif

 

Odnotowano w historii komety powodujące groźne dla życia ludzi choroby i wtedy raczej nikt nas przed kometą nie ratował. Chyba, że chodzi o takie, które mogłyby zagrozić samej Ziemi, np. uderzając w Księżyc zmienić jej orbitę lub spowodować wybuch nuklearny na wielką skalę. Wyżej ciekawe zdjęcie, mogące sugerować zaatakowanie ISONa jakąś bronią... przez kogo... nie wiadomo.

Portret użytkownika ekscelencja

Witam! Jestem pod wrażeniem!

Witam!
Jestem pod wrażeniem! Ogladałem już wcześniej filmy z Nassimem Harameinem i zastanawiałem się czy te artefakty to nie jest jakaś podróbka. Jednak widać że jest ich więcej i raczej nie wyglądają na podróbki. Natomiast przekaz tych artefaktów jest aż nadto widoczny. Płyta którą omawia Nassim pokazuje dziurę koronalną na słońcu którą można rozumieć jako portal. A przecież zdjęcia słońca z taką zwłaszcza trójkątną dziurą mieliśmy okazję oglądać w zeszłym jak i w tym roku. Obecność przy słońcu różnych obiektów jest potwierdzona zdjęciami. Myślę że żyjemy w takim czasie w którym wszystko to co było zakryte odsłania się. A poza tym myślę że jak ogląda się starożytne pozostałości zarówno w Egipcie jak i w Ameryce nie należy mieć wątpliwości o zaawansowanych cywilizacjach na naszej planecie. Pozostaje pytanie czy są to cywilizacje ziemskie czy przybyłe spoza Ziemi? Ja myślę że przybyłe ponieważ szczątki z wydłużonymi czaszkami świadczą o tym. Ale to jest moje myślenie, jaka jest prawda - też się kiedyś okaże. Pozdrawiam. E.

Portret użytkownika Badacz dziejów

Wg obecnej wersji historii,

Wg obecnej wersji historii, człowiek przez dziesiątki tysięcy lat nic innego nie robił, tylko polował na mamuty, zbierał jagody i malował w jaskiniach, jadł tatar i kopulował. Ci sami naukowcy twierzdą że on się nie różnił od dzisiejszego człeka. Z tym że był wyraznie bez ambicji i bez pomysłów:)

Nagle, nagle nie wiadomo w sumie czemu, po tych tysiącach lat znalazł się w końcu ktoś mądry, który stwierdził że zamiast szukać i zbierać te gagody i zboże, może by tak było warto je zasiać na miejscu i uprawiać, po choelrę się włóczyć? No i tak zaczęło się osadnioctwo które też trochę trwało. Potem ktoś wpada na pomysł budowli, statków i innych wynalazków... I powstaje Babilon, Mezopotamia, właściwie od tak - z dupy:)

Mnie to po prostu nie pasuje i tyle.

Portret użytkownika baca

tylko idiota się zastanawia

tylko idiota się zastanawia nad twoim jakże idiotycznym pytaniem...
człowiek inteligentny tępi myszy zamiast im cokolwiek tłumaczyć - dotyczy to również szczurów, żmij i innych szkodników
tak więc wcale mnie nie dziwi że kolejne "ujawnienie UFO" skończyło sie spekltakularną klapą, bo koczownia czyli szkodniki nigdy nie ujawnią że jest na nich bat - oj chyba się wezme odstawie na parę dni żubra i napisze kolejny artykuł o prrawdziwej naturze ufo bo dezinformacyjne szkodniki znowu podnoszą swój tępy łeb Smile

Portret użytkownika sinuce

nie dziwi mnie baca że nie

nie dziwi mnie baca że nie zrozumiałeś o czym napisałam [bo może za mało precyzyjnie napisałam jaki kawałek art komentuję]Nas do myszy porównałam[ nas jako gatunek ],Dom jako  kosmos .Ktoś bardziej inteligentny to moga być kosmici  ,stwórca ,czy cos czego nie potrafie nazwać bo ograniczają mnie moje wyobrazenia a wiedzą kosmiczną nie dysponuje .Reasumując żubra odstaw bo masz chyba zwidy Wszedzie żydów widzisz i wszystko ci się z nimi kojarzy .

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

ja też was do myszy

ja też was do myszy porównałem - i każdy mądrzejszy od myszy to wie - to nie jest moja wina, a więc nie jest mi nawet przykro, że nie zrozumiałaś tylko sugerujesz że ja nie zrozumiałem....
nie pozostaje mi zatem nic innego tylko tobie zasugerować że jest możliwość, że źle mi zasugerowałaś z powodu wrodzonych problemów ze zrozumieniem sugestii...

Portret użytkownika sinuce

dokładnie do tego fragmentu

dokładnie do tego fragmentu ;pojazdy wykonujajakąsprace ...Co do przeszłosci ziemi zdaje sobie sprawe że swiat kiedys byl rozwiniety daleko bardziej niz teraz .Coś spowodowało katastrofe Co trudno powiedzieć  .Szkoda że po nas nic nie zostanie bo budujemy tak bardzo nietrwale Wiedza nasza zniknie w mgnieniu oka histori z komputerów ,ksiażek .Czy ktoś teraz pisze w kamieniu???