Atak na UFO czy po prostu test broni rakietowej?

Kategorie: 

W sieci Internet pojawiło się nagranie, które jest opatrzone komentarzem wskazującym na to, że nad niebem USA mogło dojść do zestrzelenia jakiegoś niezidentyfikowanego obiektu latającego.

 

Nagranie zostało wykonane 26 maja 2013. Mężczyźni obserwujący scenę są mocno zaskoczeni tym, co widzą. Jak podejrzewają jakiś pocisk zestrzelił dwie unoszące się na niebie kule. Według nich fragmenty pojazdu spadły na ziemię.

 

Na miejscu zestrzelonego obiektu pojawiły się dwie chmury. Wyraźnie widać też ślad po locie rakiety. Brak doniesień wskazujących na to, że były to jakieś ćwiczenia wojskowe, ale wydaje się, że jest to raczej tajny test systemu antyrakietowego niż usiłowanie zestrzelenia UFO.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

zibi1973...z mojej strony

zibi1973...z mojej strony mogę ci obiecać że jeśli film bedzie naprawde interesujący ,to ci publicznie przyznam że jesteś wielki...proponuję ci jednak wstawić oryginalny filmik bez tego jak to mówisz "doprowadzania ostrością" na komputerze bo wtedy już napewno bedzie fejk...zawsze to któryś z nas ,jeśli bedzie mu niewyraźnie ten filmik może sobie wyostrzyć...poza tym najpierw twierdzisz że kolega ci ma zgrać film potem że musisz kogoś znaleźć żeby ci zgrał...to jak to jest?...wydałeś kilkaset złotych na sprzęt do rejestracji i nie umiesz go obsługiwać?...nie chciałem cię obrazić ale fakt faktem ten obrazek dowodem żadnym nie jest ,twierdzisz również że wiesz co "ich" przyciąga ,ale trzymasz to dalej w tajemnicy a do tego to raczej film nam niepotrzebny...tak że śpiesz się ,bo skoro nadlatują ,to jak już nadlecą to nie zdążysz filmu wstawić Wink pozdro.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Baron ty mnie nie zrozumiałeś

Baron ty mnie nie zrozumiałeś nie nagrywałem na noki filmiku a na rejestratorze zatrzymałem pause w rejestratorze i zrobiłem zdięcie tak nokią,co jeśli będzie naprawde interesujacy filmik czy ty,baca,kuzYn będziecie inaczej podchodzić do tego i nie odrazu fake i zaraz ha co ty na to?

Portret użytkownika zibi1973

Mam rejestrator takie

Mam rejestrator takie badziewie firmy AVTECH,kamery zwykłe za sztuke 140 zł,milionerem nie jestem może to ideał nie jest,ale nagrało wiem że nie idealnie ale jak ten filmik by doprowadzić ostrością na komputerze,ja zrobiłem zdięcie z klatki stop z rejestratora nokią co ma 5 piks fotke na rejestratorze mam nagranie w ruchu jak się poruszają,a wiesz kuzYn co ich przyciąga , a ja wiem,  i to ich przyciągneło to nie jest żaden kit,myśle że jak byś sam to zobaczył zmienił by zdanie,jak kolega zgra mi to z rejestratora na komputer cały filmik to bedzie co oglądać,kup karte startówke z pleja 5 zł zadzwonie to pogadamy 

Portret użytkownika b@ron

zibi1973...nooo to by wiele

zibi1973...nooo to by wiele wyjaśniało jak twoja nokia ma 5 pikseli...jak bedziesz filmik "doprowadzał ostrością" na komputerze ,to dodaj jeszcze parę statków ...bedzie bardziej wiarygodnie Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mar

przy przesyle do yt filmików

przy przesyle do yt filmików bardzo dużo ubywa jakości . Paradoksalnie najwięcej ubywa na jakości gdy w tagach albo opisach zawierane są słowa typu ufo,nol,obcy itp. Zrobiłem kiedyś kilka dobrej jakości zdjęć z których stworzyłem filmik ale po przesyle jego jakość była żenująca mimo że było to hd. Mogę z całą pewnością powiedzieć że są to celowe działania by ukrywać fakt ufo jak najlepiej 

Portret użytkownika zibi1973

Widze że jest tu paru

Widze że jest tu paru wyśmiewaczy takich jak b@ron,Juszka1980GL,kuzYn,borek,i oczywiście prezes baca widze że nie podoba wam się fotka,na rejestratorze widać jak sie poruszają około 6 statków,wiadomo idealnie ich nie widać jak byście chcieli i nawet jak by było pokazane przed nosem to zaraz by powiedzieli że to jakiś kit,nie dopuszczacie do tego że mogą być ONI ktoś z wyszą technologią,jeszcze się zdziwicie poszukam kogoś co utrwali bardziej wam to ,siedzicie tu i tylko wysmiewacie się,powiem wam że wiem kiedy ONI nadlatują co ich sprowadza poczekajcie na filmik

Strony