Kategorie:
Ostatnie doniesienia z USA wskazują na to, że jedna z przepowiedni słynnej bułgarskiej jasnowidzki, Baby Wangi, zaczyna się ziszczać. Przypomnijmy, że przewidywała ona, że 44-ty prezydent będzie czarnoskóry i za jego rządów Ameryka zamarznie. Jak wiemy dzisiaj prezydentem jest Barack Hussein Obama a bezprecedensowa fala arktycznego mrozu dosłownie zamroziła większość kontynentu.
Poza tym słynna Baba Wanga opcjonalnie wskazywała na to, że ów czarny prezydent, będzie ostatnim amerykańskim prezydentem i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.
Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła też, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria. Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że na półkuli północnej zginą wszystkie zwierzęta i roślinny.
Źródło: YouTube
Intrygująco brzmią jej proroctwa na temat odkryć archeologicznych, które zostaną poczynione w przyszłości. Nazywała to czasem cudów i wielkich odkryć, które całkowicie zmienią rozumienie świata od czasów starożytności. Mówiła o księgach, w których jest zapisana historia ludzi i spisane jest wszystko, co było, jest i będzie. Można jednak założyć, że nawet jeśli ktoś kiedyś takie rzeczy odnajdzie i zdoła je odczytać to długo pozostaną w ukryciu.
Komentarze
W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!
Strony