Baba Wanga ostrzegała, że za czarnego prezydenta Ameryka zamarznie

Kategorie: 

Ostatnie doniesienia z USA wskazują na to, że jedna z przepowiedni słynnej bułgarskiej jasnowidzki, Baby Wangi, zaczyna się ziszczać. Przypomnijmy, że przewidywała ona, że 44-ty prezydent będzie czarnoskóry i za jego rządów Ameryka zamarznie. Jak wiemy dzisiaj prezydentem jest Barack Hussein Obama a bezprecedensowa fala arktycznego mrozu dosłownie zamroziła większość kontynentu.

 

Poza tym słynna Baba Wanga opcjonalnie wskazywała na to, że ów czarny prezydent, będzie ostatnim amerykańskim prezydentem i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

 

Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła też, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria. Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że na półkuli północnej zginą wszystkie zwierzęta i roślinny.

[ibimage==19983==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: YouTube

Intrygująco brzmią jej proroctwa na temat odkryć archeologicznych, które zostaną poczynione w przyszłości. Nazywała to czasem cudów i wielkich odkryć, które całkowicie zmienią rozumienie świata od czasów starożytności. Mówiła o księgach, w których jest zapisana historia ludzi i spisane jest wszystko, co było, jest i będzie. Można jednak założyć, że nawet jeśli ktoś kiedyś takie rzeczy odnajdzie i zdoła je odczytać to długo pozostaną w ukryciu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika krisk4

Ameryka zamarzła na stałe ,

Ameryka zamarzła na stałe , ponieważ nastąpiło przesunięcie biegunów i w Polsce będzie ciepło jak w Grecji . Biegun północny który był na oceanie arktycznym przesunął się do stanów , a południowy przesunął się w stronę Afryki i odmarznie nowy kontynent , ale wody się nie podniosą bo w Ameryce będzie zamarzać .

Portret użytkownika adre

 Jak na razie to u nas w

 Jak na razie to u nas w październiku lało jak w Grecji. Zamarznąć to może Wschodnia Europa. Od lat utrzymuje się tendencja długich zim, okres zielonej wegetacji trwa trzy miesiące, a tego lata prawie nie było ciepłych nocy. Nasz klimat upodabnia się do Centralazji. Ampitudy temperatur  w ciągu doby przypominają ciśnienie tętnicze krwi u ludzi ekstremalnie otyłych. W ocy jedenaście, w dzień trzydzieści trzy i to nie od rana, ale wpół do dwunastej. Chłodem pachnie już od sierpnia, a wiosna przychodzi w połowie kwietnia. Jakie tam globalne ocieplenie!. U mnie na wschodzie wcale tego nie czuć

Portret użytkownika varasanna

Ludzie takie rzeczy  sa

Ludzie takie rzeczy  sa zaplanowane od 100/300/1000  lat prze kabale i dostarczane do  umyslu  ktory  to  wypowiada na bazie technicznych  rozwiazan z satelit i  tak  dalej, alo  telepatycznych przekazow od ludzi  ktorzy  sie tym paraja. I do  tego  daza POTEM aby  to  sie przemienilo w fakta- mjac dostep  do  rzadu  do  polityki, armii  i  maja fundusze na to. Potem sie to  nazywa przepowiedznia ktora sie spelnila. nalezy  robic swoje i  szukac prawdy samemu i zapobiegac  brutalnosc.
Jeszcze tylko  poslucham teo  co  ona mow...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zŁo

baba wanga, chyba jedyna co

baba wanga, chyba jedyna co trafnie przewidziała sporo wydazen - 3 wojna swiatowa zacznie sie od syrii... no chyba konflikt tam trwa i chociaz dla nas dzisiaj nie wyglada to na poczatek III world war to moze wlasnie nim byc
po za tym ktos wspomnial o fukuszimie, wanga zmarla jeszcze przed ta tragedia
bynajmniej wanga tym co jej zwisalo do kolan zgniotla nostradamusa, jackowskiego i cala reszte ludzi takich jak 'wrozbita maciej'

Strony