Baba Wanga ostrzegała, że za czarnego prezydenta Ameryka zamarznie

Kategorie: 

Ostatnie doniesienia z USA wskazują na to, że jedna z przepowiedni słynnej bułgarskiej jasnowidzki, Baby Wangi, zaczyna się ziszczać. Przypomnijmy, że przewidywała ona, że 44-ty prezydent będzie czarnoskóry i za jego rządów Ameryka zamarznie. Jak wiemy dzisiaj prezydentem jest Barack Hussein Obama a bezprecedensowa fala arktycznego mrozu dosłownie zamroziła większość kontynentu.

 

Poza tym słynna Baba Wanga opcjonalnie wskazywała na to, że ów czarny prezydent, będzie ostatnim amerykańskim prezydentem i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

 

Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła też, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria. Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że na półkuli północnej zginą wszystkie zwierzęta i roślinny.

Źródło: YouTube

Intrygująco brzmią jej proroctwa na temat odkryć archeologicznych, które zostaną poczynione w przyszłości. Nazywała to czasem cudów i wielkich odkryć, które całkowicie zmienią rozumienie świata od czasów starożytności. Mówiła o księgach, w których jest zapisana historia ludzi i spisane jest wszystko, co było, jest i będzie. Można jednak założyć, że nawet jeśli ktoś kiedyś takie rzeczy odnajdzie i zdoła je odczytać to długo pozostaną w ukryciu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika krisk4

Ameryka zamarzła na stałe ,

Ameryka zamarzła na stałe , ponieważ nastąpiło przesunięcie biegunów i w Polsce będzie ciepło jak w Grecji . Biegun północny który był na oceanie arktycznym przesunął się do stanów , a południowy przesunął się w stronę Afryki i odmarznie nowy kontynent , ale wody się nie podniosą bo w Ameryce będzie zamarzać .

Portret użytkownika adre

 Jak na razie to u nas w

 Jak na razie to u nas w październiku lało jak w Grecji. Zamarznąć to może Wschodnia Europa. Od lat utrzymuje się tendencja długich zim, okres zielonej wegetacji trwa trzy miesiące, a tego lata prawie nie było ciepłych nocy. Nasz klimat upodabnia się do Centralazji. Ampitudy temperatur  w ciągu doby przypominają ciśnienie tętnicze krwi u ludzi ekstremalnie otyłych. W ocy jedenaście, w dzień trzydzieści trzy i to nie od rana, ale wpół do dwunastej. Chłodem pachnie już od sierpnia, a wiosna przychodzi w połowie kwietnia. Jakie tam globalne ocieplenie!. U mnie na wschodzie wcale tego nie czuć

Portret użytkownika varasanna

Ludzie takie rzeczy  sa

Ludzie takie rzeczy  sa zaplanowane od 100/300/1000  lat prze kabale i dostarczane do  umyslu  ktory  to  wypowiada na bazie technicznych  rozwiazan z satelit i  tak  dalej, alo  telepatycznych przekazow od ludzi  ktorzy  sie tym paraja. I do  tego  daza POTEM aby  to  sie przemienilo w fakta- mjac dostep  do  rzadu  do  polityki, armii  i  maja fundusze na to. Potem sie to  nazywa przepowiedznia ktora sie spelnila. nalezy  robic swoje i  szukac prawdy samemu i zapobiegac  brutalnosc.
Jeszcze tylko  poslucham teo  co  ona mow...

Portret użytkownika zŁo

baba wanga, chyba jedyna co

baba wanga, chyba jedyna co trafnie przewidziała sporo wydazen - 3 wojna swiatowa zacznie sie od syrii... no chyba konflikt tam trwa i chociaz dla nas dzisiaj nie wyglada to na poczatek III world war to moze wlasnie nim byc
po za tym ktos wspomnial o fukuszimie, wanga zmarla jeszcze przed ta tragedia
bynajmniej wanga tym co jej zwisalo do kolan zgniotla nostradamusa, jackowskiego i cala reszte ludzi takich jak 'wrozbita maciej'

Strony