Baza UFO na Zakarpaciu

Kategorie: 

Sensacyjnego odkrycia dokonali ukraińscy ufolodzy. Odnaleziono ślady lądowania UFO. Dodatkowo o regularnych wizytach UFO w ostatnich tygodniach, mówią mieszkańcy regionu Iwano – Frankowska i Lwowa

 

Sprawą zajęli się specjaliści i stwierdzili, że prawdopodobnie odkryto nowe ślady bytowania kosmitów na Ziemi. Swoją drogą to ciekawe co takiego na Zakarpaciu może przyciągać uwagę niezidentyfikowanych obiektów latających?

 

W odpowiedzi na tak postawione pytanie można stwierdzić, że takich miejsc, w których cześciej niż zwykle widzi sie latające obiekty nieznanego pochodzenia jest więcej na całym świecie. Całkiem możliwe, że w Karpatach jest po prostu miejsce, z którego z podziemnych baz wydostają się UFO.

 

Skoro może dochodzić do takich zjawisk w okolicy wulkanów, na przykład meksykańskiego Popocatepetla, to równie dobrze może dochodzić do podobnych obserwacji w innych miejscach. Gdy zostają ślady takie jak na Zakarpaciu nie da się tego tak łatwo zamieść pod dywan.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika tom

UFO, mam na myśli statki

UFO, mam na myśli statki obcych lądują z dala od cywilizacji, tam gdzie jest największa bieda lub tam gdzie ludzi w ogóle nie ma. Przecież to jest wyższa inteligencja i nie mogą pozwolić na lądowanie w centrum miasta żeby setki osób nakeciło film. Teraz wobec rozwoju technologi muszą lądować z dala od ludzi .

Portret użytkownika Homo sapiens

Przyjmijmy że to prawdziwi

Przyjmijmy że to prawdziwi badacze ufo, lecz na potrzeby programu telewizyjnego musieli się trochę "nagimnastykować" chodząc z antenami krótkofalowymi radioamatorów, robiąc coś co przypomina tylko badania terenowe, jednak możliwe że to prawdziwe wypalone miejsce przez pojazd ufo, wtedy ci panowie są w miejscu pojawienia się pojazdu innowymiarowego przenoszącego jakieś byty na przykład niematerialne za pomocą pojazdu mogącego się materializować w światach zbudowanych z materii, panowie ci, czyli badacze chodząc tylko dookoła tego miejsca poszerzają swoją świadomość na temat tego niezidentyfikowanego zjawiska, poszerzanie świadomości odbywa się przez ciągłą aktywność poznawczą w obrębie zjawisk lub przedmiotów znajdujących się w umysłach badaczy, w obrębie ich zainteresowania, po uzyskaniu szerszej świadomości mogą następować zjawiska psychiczne mające cechy kontaktu świadomości z badanym przedmiotem... wiedza na temat świadomości była zaawansowaną nauką starożytnej cywilizacji Ziemian !
Gdy zajmujemy się, nasza świadomość zajmuje się Super Bytem to mamy szansę na kontakt..., o tym też wiedzieli starożytni gdy zapisywali lub budowali "budowle-urządzenia" świadomości.
na temat świadomości polecam ten wpis:
 
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/08/mechanika-kwantowa-starozytnych.html
 
[ibimage==18340==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
[ibimage==18384==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Robaczkowa

To prawdopodobne, że coś

To prawdopodobne, że coś przyciąga pojazdy UFO w okolice gór. W Polsce obszar Tatr jest jednym z rejonów najczęściej odwiedzanych przez UFO I to nie tylko w XX i XXI wieku ale też znacznie dawniej. Jednak ten filmik to jakieś niezłe jaja. To ognisko to pewnie pozostałość po turystach, którzy przygotowywali sobie kiełbaski. Ten facet latajacy z antenką też jakiś dziwny. Ja prawie identyczną antenę mam na działce na dachu. Coś mi to wygląda na na zwykły telewizyjny żart. Może to jakiś fragment programu rozrywkowego o tematyce UFO lub coś w tym rodzaju. No chyba, że ufoludki  przylatują sobie na Ziemię na wycieczki w góry, a na zakończenie turnusu organizują pikniki z ogniskiem.